e. bendžius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „e. bendžius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „e. bendžius“.

Italijoje – dar vienas solidus Bendžiaus pasirodymas

Pergalę Italijos pirmenybėse iškovojo Sasario „Dinamo“ (12/5) su Eimantu Bendžiumi. Lietuvio klubas išvykoje 89:79 (19:23, 24:24, 23:21, 23:11) nukovė Bolonijos „Fortitudo“ (6/10). E. Bendžius žaidė beveik 33 minutes, pelnė 21 tašką (4/6 dvit, 2/9 trit., 7/10 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart prasižengė, prarado ir perėmė po kamuolį. Kai lietuvis buvo aikštėje Sasario klubas pelnė 21 tašku daugiau nei varžovai.
2021-02-06

Fantastiškai tritaškius svaidęs Bendžius atvedė Sasario klubą į pergalę

Eimantas Bendžius ir Sasario „Dinamo“ (9/5) pasiekė pergalę Italijos pirmenybėse. Klubas namuose 98:92 (25:14, 23:22, 26:27, 24:29) palaužė Kantu „Pallacanestro“ ekipą. E. Bendžius žaidė 36 minutes, įmetė 26 taškus (2/3 dvit., 7/9 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 5 ir po kartą perėmė ir prarado kamuolį, du kartus prasižengė. Sasario klubui tai jau ketvirtoji iš eilės pergalė Italijoje. Kantu ekipa pralaimėjo antrą kartą iš eilės. „Dinamo“ gretose Miro Bilanas pridėjo 27 taškus.
2021-01-10

Vilniaus „Rytas“ išsirinko komandos kapitoną

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai ir trenerių kolektyvas, likus trims dienoms iki pirmųjų „Betsafe-LKL“ rungtynių prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“, išrinko komandos kapitoną. Juo tapo Eimantas Bendžius. Arnui Butkevičiui komanda patikėjo kapitono asistento pareigas. E. Bendžius teigia, kad kapitono pareigos reiškia ne tik komandos draugų pasitikėjimą, tačiau ir atsakomybę.  „Turi vesti komandą, padėti komandai. Komunikuoti, bendrauti, matyti kažkokias problemas. Tai atsakingos pareigos.
2019-09-18

„Ryto“ radare – trys sunkieji krašto puolėjai?

Vilniaus krepšinio klubas „Rytas“, su naujuoju vyriausiuoju treneriu Dainiumi Adomaičiu priešaky, pradeda komandos komplektavimo darbus. Ekipos radare atsidūrė trys sunkieji krašto puolėjai. Tai – Eimantas Bendžius, Saulius Kulvietis ir Edgaras Želionis, praneša krepsinis.net. Portalo duomenimis, „Rytas“ sieks įsigyti du iš šių trijų žaidėjų. Vienas jų pakeis vilčių nepateisinusį amerikietį Travisą Petersoną.
2018-06-26

Eimantas Bendžius buvo rezultatyviausias ir naudingiausias rungtynėse

Ispanijos krepšinio lygoje galingas rungtynes sužaidė Eimantas Bendžius. Lietuvis buvo rezultatyviausias ir naudingiausias mače, bet to Obradoiro „Monbus“ pergalei nepakako. E. Bendžiaus komanda svečiuose po pratęsimo 99:107 (32:26, 15:19, 22:22, 24:26, 6:14) neatsilaikė prieš San Sebastiano „Delteco GBC“. „Monbus“ atliko 23 rezultatyvius perdavimus, „Delteco GBC“ – 14. E. Bendžius žaidė 35 minutes, per kurias pelnė 20 taškų.
2018-04-15

Ispanijoje – įspūdingas Eimanto Bendžiaus pasirodymas rungtynėse su „Barcelona“

Eimantas Bendžius sužaidė įspūdingas rungtynes Ispanijos krepšinio lygoje. Lietuvis sekmadienį buvo naudingiausias Obradoiro „Monbus“ komandoje, bet puolėjo pastangų buvo maža – ekipa namie 73:76 (21:12, 10:22, 26:25, 16:17) pralaimėjo „Barcelona“. E. Bendžius žaidė 35 minutes, per kurias pelnė 20 taškų, atkovojo šešis kamuolius ir surinko 25 naudingumo balus. Lietuvis pataikė penkis tritaškius iš devynių. Rezultatyviau už E. Bendžių žaidė komandos draugas Mattas Thomas. Jis sumetė 22 taškus.
2018-03-25

Eimantas Bendžius buvo rezultatyviausias komandoje

Eimantas Bendžius buvo rezultatyviausias komandoje, bet to pergalei nepakako – Obradoiro „Monbus“ sekmadienį savo aikštėje 78:81 (24:25, 21:17, 18:19, 15:20) nusileido Fuenlabrados „Montakit“ krepšininkams. Rungtynės buvo atkaklios nuo pirmosios iki paskutinės minutės. Starto penkete mačą pradėjęs E. Bendžius buvo rezultatyviausias „Monbus“ komandoje. Lietuvis per 26 minutes pelnė 15 taškų.
2018-03-04

Vaidas Čeponis. Daugiausia liaupsių – Eimantui Bendžiui ir Gediminui Orelikui, priekaištų – Šarūnui Vasiliauskui

Lietuvos krepšininkai praėjusį savaitgalį lengvai pasivaikščiojo parke. Taip galima apibūdinti pirmąsias dvejas mūsų šalies rinktinės rungtynes pasaulio čempionato atrankos varžybose. Lietuviai svečiuose 99:61 nušlavė Kosovo komandą , o namie 77:55 – lenkus. Šie mačai neparodė tikrojo Lietuvos ekipos pajėgumo, nes varžovai, ypač Kosovas, buvo silpni. Vis dėlto galima įžvelgti keletą rinktinės žaidimo privalumų ir trūkumų.
2017-11-27

Pirmasis FIBA „langas“: Lietuvos rinktinės žaidėjų ir trenerių įvertinimai

29 taškai. Vidutiniškai tokiu skirtumu Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė laimėjo pirmąsias dvejas 2019-ųjų pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynes. Lietuviai smaginosi ir Kosove, ir Klaipėdoje, žaisdami su lenkais. Kam sekėsi geriausiai? Evaldas Kairys – 6,5. Pagrindinis Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas. Dainius Adomaitis ir penktadienį Kosove, ir sekmadienį Klaipėdoje E. Kairį metė į starto penketą.
2017-11-27

Eimantas Bendžius: parodėme, kad turi žaisti būtent ši rinktinė

18 taškų ir dėjimais nuo Klaipėdos „Švyturio“ arenos kėdžių keliami sirgaliai. Tokį šou su Lietuvos rinktinės maršknėliais pademonstravo iš uostamiesčio kilęs Eimantas Bendžius. Jis sekmadienį buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas, o lietuviai 75:55 sutriuškino lenkus. „Sunkios rungtynės. Mus vadina antra ar trečia rinktine, bet parodėme, kad esame pirmi, stiprūs ir ambicingi, – po rungtynių kalbėjo E. Bendžius. – Tokios kalbos manęs visiškai neveikia.