edita liachovičiūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „edita liachovičiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „edita liachovičiūtė“.

Teniso rinktinės kapitonė Liachovičiūtė: svarbiausios mūsų rinktinės pergalės – dar ateityje

Lietuvos moterų teniso rinktinė Portugalijoje vykusiose „Billie Jean King“ taurės varžybose – komandiniame pasaulio čempionate – įvykdė minimalų keltą tikslą: išliko antroje šių varžybų grupėje. Šalies rinktinė įveikė Kosovo, Airijos, Pietų Afrikos respublikos ir Izraelio komandas, o nusileido Estijos ir Sakartvelo tenisininkėms. Komandos kapitonė Edita Liachovičiūtė sako, kad vertinant lietuvių ir kitų turnyre dalyvavusių rinktinių pajėgumą, šis rezultatas atspindi dabartinę situaciją.
2023-04-20

Billie Jean King taurė: Lietuvos moterų rinktinė remsis pajėgiausiomis šalies tenisininkėmis

Lietuvos moterų teniso rinktinės kapitonė Edita Liachovičiūtė balandžio viduryje vyksiančiame Billie Jean King taurės varžybų antros grupės Europos-Afrikos zonos turnyre remsis visomis pajėgiausiomis šalies tenisininkėmis.  Tarptautinei teniso federacijai pateiktoje paraiškoje įrašytos Justinos Mikulskytės (WTA-312), Klaudijos Bubelytės (WTA-713), Andrės Lukošiūtės (WTA-755), Emilijos Tverijonaitės (WTA-1067) ir Patricijos Paukštytės (WTA-1074) pavardės.
2023-03-14

Lietuvos teniso trenerei – aukščiausio lygio licencija

Edita Liachovičiūtė praleido tūkstančius valandų teniso kortuose kaip žaidėja ir pasiryžusi praleisti dar tūkstančius kaip aukščiausio lygio trenerė. Vilniaus teniso akademijos vyr. trenerė neseniai tobulinosi pusantro mėnesio trukusiuose Tarptautinės teniso federacijos (ITF) kursuose ir gavo trečiojo – aukščiausiojo – lygio licenciją. Ir teorija, ir praktika „Seniai to norėjau, tačiau tik dabar atsirado laiko.
2019-09-09

E. Liachovičiūtė: moterų tenisas vyriškėja – tampa greitesnis ir agresyvesnis

Šiauliuose nuo trečiadienio vyksta Federacijų taurės (Fed Cup) Europos ir Afrikos zonos antrosios grupės turnyras. Turnyre dalyvauja moterų teniso rinktinės iš aštuonių pasaulio šalių, teigiama pranešime spaudai. Dvi geriausiai pasirodžiusios rinktinės pateks į pajėgesnę – pirmąją grupę, o dvi paskutines vietas užėmusios komandos iškris į trečiąją grupę.
2014-04-18

Aurelijos Misevičiūtės pralaimėjimas teniso turnyre Batumyje

Gruzijoje prasidėjusio ITF serijos "Ladies Open" moterų teniso turnyro pirmajame rate nesėkmę patyrė bei iš tolesnių varžybų pasitraukė Edita Liachovičiūtė. Lietuvos tenisininkė šešioliktfinalio susitikimą trijuose setuose - 6:3, 2:6, 4:6 - pralaimėjo bulgarei Dimanai Karstevič, kuri ir pateko į aštuntfinalį.
2003-09-25

ITF serijos teniso turnyre Slovakijoje Edita Liachovičiūtė poroje su slovake laimėjo dvejetų varžybas

Slovakijoje pasibaigusio ITF serijos "Saris Cup" moterų teniso turnyro dvejetų varžybas laimėjo 27-erių metų Edita Liachovičiūtė poroje su slovake Zuzana Zemenova. Lietuvaitės ir slovakės duetas finale 6:0, 4:6, 6:3 įveikė Izraelio tenisininkes - Shakar Peer ir Efrat Zlotikman. Vienetų varžybų ketvirtfinalyje E.Liachovičiūtė 6:4, 6:2 nugalėjo lenkę Karoliną Kosinską, tačiau pusfinalyje 7:6 (7:5), 4:6, 2:6 pralaimėjo būsimajai nugalėtojai slovakei Z.Zemenovai.
2003-09-16

Edita Liachovičiūtė pergalingai pradėjo ITF serijos teniso turnyrą Slovakijoje

Pergalingai Slovakijoje vykstantį ITF serijos moterų teniso turnyre, kurio prizų fondas 10 tūkst. JAV dolerių, pradėjo Edita Liachovičiūtė. 27-erių metų 633 vietą WTA klasifikacijoje užimanti Lietuvos tenisininkė pirmame turnyro rate 6:1, 7:5 nugalėjo 19-metę slovakę Kristiną Bezakovą ir aštuntfinalyje susitiks su penkiolikmete lenke Marta Lesniak (683), kuri pirmajame rate pateikė didžiausią turnyro staigmeną, 7:5, 7:6 (7:2) įveikdama turnyro favoritę slovakę Dominiką Nočiarovą.
2003-09-11

L. Stančiūtė pasaulio reitinge pakilo net 213 pozicijų

Lietuvos tenisininkė Lina Stančiūtė geriausių pasaulio tenisininkių reitinge, kurį pirmadienį (08.25) paskelbė Moterų teniso asociacija (WTA), iš 537-osios vietos pakilo į 324-ąją. Tokį 17-metės vilnietės šuolį lėmė pergalė Italijoje vykusiame turnyre, kurio prizų fondą sudarė 25 tūkst. JAV dolerių. L. Stančiūtė turi 58 taškus. Aukščiausiąją vietą iš lietuvių pasaulio reitinge užima Aurelija Misevičiūtė, turinti 71,5 taško.
2003-08-25

Edita Liachovičiūtė pergalingai pradėjo ITF serijos moterų teniso turnyrą Lenkijoje

Edita Liachovičiūtė pergalingai pradėjo Lenkijoje vykstantį ITF serijos moterų teniso turnyrą, kurio prizų fondas 10 tūkst. JAV dolerių. Pirmojoje turnyro kovoje 651-ąjį WTA reitingą turinti Lietuvos tenisininkė 6:3, 6:3 nugalėjo ukrainietę Juliją Stupak. Antrajame rate E. Liachovičiūtė susitiks su septintąjį reitingą turnyre turinčia lenke Monika Schneider (Monika Šnaider, 573 - WTA), kuri trečiadienį 6:2, 1:6, 6:3 įveikė kitą Lenkijos tenisininkę Klaudią Jans.
2003-08-07

Lina Stančiūtė pergalingai pradėjo pagrindinį Nepriklausomybės dienos taurės teniso turnyrą Kaune

Antradienį Oranžiniame teniso centre Kaune prasidėjo pagrindinis pirmą kartą Lietuvoje surengtas Tarptautinės teniso federacijos (ITF) turnyras, kurio prizų fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių. Pergalingai pagrindines varžybas pradėjo 2003 metų Lietuvos žiemos pirmenybių nugalėtoja Lina Stančiūtė.