Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gaziantep“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gaziantep“.

Lietuvos krepšinio rinktinės sudėtis – be NBA bokštų, bet su žalgiriečiais

Dainius Adomaitis atvertė kortas. Vyriausiasis Lietuvos krepšinio rinktinės treneris paskelbė komandos sudėtį artėjančiam FIBA „langui“. Sąraše – 15 pavardžių. Tarp jų nėra Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) žaidžiančių bokštų: Toronto „Raptors“ vidurio puolėjo Jono Valančiūno ir Indianos „Pacers“ aukštaūgio Domanto Sabonio.
2018-08-27

„Neptūno“ 13 pergalių seriją Klaipėdoje nutraukė vokiečiai

Klaipėdos „Neptūnas“ patyrė pirmąjį šio sezono pralaimėjimą „Švyturio“ arenoje. Iki šio antradienio vakaro įspūdingai kovoję ir visas 13 pergalių savo žiūrovų akivaizdoje šventę neptūniečiai, šįkart FIBA Čempionų lygos turnyre neatsilaikė prieš B grupės favoritus – Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (Vokietija) krepšininkus. Kazio Maksvyčio auklėtiniai rungtynes pralaimėjo rezultatu 71:87. Po rungtynių „Neptūno“ sirgaliai juokavo, kad koją klaipėdiečiams pakišo velnio tuzinas.
2018-01-09

Anoldas Kulboka – rezultatyviausias ir naudingiausias rungtynių žaidėjas

Antradienį puikias FIBA Čempionų lygos rungtynes sužaidė 19-metis lietuvis Arnoldas Kulboka. Jis buvo rezultatyviausias ir naudingiausias mačo žaidėjas, o krepšininko atstovaujama Kapo d'Orlando „SikeliArchivi“ namie 83:57 (22:10, 25:11, 21:19, 15:17) sutriuškino „Gaziantep“. Šeimininkai iniciatyvą į savo rankas tvirtai paėmė nuo pirmojo kėlinio. „SikeliArchivi“ pataikė 34 metimus iš 61 (56 procentai), „Gaziantep“ – 23 iš 65 (35 proc.
2017-12-12

„Neptūnas“ Italijoje šventė pergalę 30-ies taškų skirtumu – 90:60

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai įveikė išvykų barjerą – Kazio Maksvyčio auklėtiniai Italijoje 30 taškų skirtumu – 90:60 (20:13, 23:15, 19:19, 28:13) – nukovė jaunojo Lietuvos krepšinio talento Arnoldo Kulbokos atstovaujamą Kapo d'Orlando „SikeliArchivi“ ekipą. Tai buvo ketvirtoji „Neptūno“ šio sezono pergalė FIBA Čempionų lygoje, padėjusi įsitvirtinti B grupės viršūnėje.
2017-11-07

„Neptūno“ puolimo banga Klaipėdoje be gailesčio nušlavė turkus – 114:73

Klaipėdos „Neptūnas“ FIBA Čempionų lygos turnyre iškovojo didžiausią pergalę – įspūdingą puolimo bangą pademonstravę Kazio Maksvyčio auklėtiniai Klaipėdoje 41 taško skirtumu 114:73 nukovė svečius iš Turkijos – „Gaziantep“ krepšininkus. Klaipėdos sirgaliai džiūgauja – FIBA Čempionų lygos turnyre iškovota trečioji pergalė, padėjusi prasibrauti į turnyro lyderių gretas. Dvikova prasidėjo taškų lenktynėmis – vyko greitas ir daugiau puolimu paremtas krepšinis.
2017-11-01

Kazys Maksvytis prieš dvikovą su turkais: namuose pergalės yra reikalingos lyg oras

Lapkričio 1 dieną, trečiadienį, 19 val., Klaipėdos „Neptūnas“ FIBA Čempionų lygos turnyre savo žiūrovų akivaizdoje „Švyturio“ arenoje susitiks su „Gaziantep“ (Turkija) krepšininkais. „Tai – dar vienos svarbios rungtynės. Jei norime mąstyti apie kitą etapą, namuose reikia bandyti iškovoti visas pergales.
2017-10-31

Per vėlai pabudęs „Neptūnas“ pralaimėjo Vokietijoje

Klaipėdos „Neptūnui“ nepavyko pratęsti pergalingo žygio FIBA Čempionų lygos turnyre. Prieš tai Klaipėdoje dvi pergales iškovoję neptūniečiai šįkart neatsilaikė pirmosiose išvykos rungtynėse – Vokietijoje 83:95 (14:24, 16:26, 26:25, 27:20) nusileido Liudvigsburgo „MHP Riesen“. „Neptūnas“, rungtyniavęs vis dar be traumą besigydančio Mindaugo Kačino ir Klaipėdoje likusio Aido Einikio, rungtynes svečiuose pradėjo apylygiai, o dar neįpusėjus pirmajam kėliniui po Mindaugo Girdžiūno tritaškio pirmavo ...
2017-10-24

Kazys Maksvytis prieš mūšį su vokiečiais: laukia sunki fizinė kova

Šiandien Klaipėdos „Neptūnas“ žais pirmąsias šio sezono FIBA Čempionų lygos rungtynes išvykoje, Vokietijoje. Kazio Maksvyčio auklėtiniai tarptautinį startą pradėjo dvejomis pergalėmis namuose, o šiandien, nuo 21 val. (Lietuvos laiku), bandys pratęsti pergalingą žygį dvikova su Liudvigsburgo „MHP Riesen“ ekipa.
2017-10-24

19-mečio Arnoldo Kulbokos sąskaitoje – dvigubas dublis ir 22 naudingumo balai

Dvigubas dublis ir 22 naudingumo balai. Taip pirmąsias FIBA Čempionų lygos rungtynes sužaidė 19-metis Lietuvos krepšininkas Arnoldas Kulboka. Jo pastangų buvo maža – Kapo d’Orlando „SikeliArchivi“ svečiuose 77:82 (16:18, 16:22, 22:26, 23:16) pralaimėjo „Gaziantep“. Šeimininkai trečiojo kėlinio pradžioje pirmavo 66:51. Likus dviems minutėms iki rungtynių pabaigos, A. Kulboka tritaškiu sumažino skirtumą iki dviejų taškų (73:75). Tada „Gaziantep“ pelnė keturis taškus be atsako ir įgijo pergal...
2017-10-10

Lietuvos klubai: žaisime su šalių čempionais

„Mūsų kelyje – trijų šalių čempionai“, – antradienį, sužinojęs galimus varžovus FIBA Čempionų lygoje, sakė Utenos „Juventus“ direktorius Eimantas Skersis. Tiek jis, tiek Klaipėdos „Neptūno“ vadovas Algimantas Ercius burtus vertina palankiai. Uostamiesčio komanda pateko į B grupę, kurioje taip pat žais Tenerifės „Iberostar“ (Ispanija), Salonikų PAOK (Graikija) „Gaziantep“ (Turkija), Šalono „Elan“ (Prancūzija), „Ventspils“ (Latvija) ir dar du atranką įveikę klubai.