gimnastika

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gimnastika“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gimnastika“.

Trečioms olimpinėms žaidynėms Robertas Tvorogalas priverstas ruoštis svetur: „Jau 10 metų kalbama“

Iki Paryžiaus olimpinių žaidynių lieka jau mažiau nei 100 dienų, o Lietuvos nacionalinės rinktinės gretos vis labiau plečiasi. Vienas iš pastarųjų kelialapius iškovojusių sportininkų – patyręs gimnastas Robertas Tvorogalas.  Pasaulio sportinės gimnastikos taurės varžybose lietuvis pratimų ant skersinio rungtyje užėmė antrąją vietą, o būtent dvi pirmąsias pozicijas užėmę sportininkai pelnė bilietus į Paryžiaus olimpines žaidynes.
Prieš 15 val.

Robertas Tvorogalas Europos sportinės gimnastikos čempionate iškovojo sidabrą

Italijoje vykstančiame Europos sportinės gimnastikos čempionate šeštadienį sidabro medalį iškovojo Robertas Tvorogalas. Lietuvos olimpietis pratimų ant skersinio finale pelnė 14.566 balo, o jo programos sudėtingumas siekė 5.8 balo. Taip pat lietuvis gavo 8.766 balo už programos išpildymą.  Pagal pastarąjį rodiklį lietuvis buvo geriausias tarp visų finalo dalyvių.
521 2024-04-27

Gimnastas Robertas Tvorogalas iškovojo kelialapį į trečiąsias karjeroje olimpines žaidynes

Lietuvos gimnastas Robertas Tvorogalas iškovojo kelialapį į trečiąsias iš eilės olimpines žaidynes. Šeštadienį pasibaigusiose Pasaulio sportinės gimnastikos taurės varžybose lietuvis pratimų ant skersinio rungtyje užėmė antrąją vietą, o būtent dvi pirmąsias pozicijas užėmę sportininkai pelnė bilietus į Paryžiaus olimpines žaidynes. Antrąją vietą bendroje Pasaulio taurės įskaitoje R. Tvorogalas išsaugojo Dohoje (Kataras) vykstančiame paskutiniame, ketvirtajame, varžybų etape.
157 2024-04-20

Čempiones išugdžiusi ypatingų vaikų trenerė apie savo misiją: „Tai yra pašaukimas“

„Šiluma, saulėti žvilgsniai, nuoširdūs apkabinimai – štai, kas vyravo visas šias varžybas“, – sako ypatingus vaikus treniruojanti gimnastikos trenerė Irina Katinienė, kurios auklėtinės vėl pradžiugino medaliais. Jaunosios Lietuvos gimnastės iškovojo šešis medalius „Trisome Games 2024“ žaidynėse, kurios vadinamos dar žmonių su Dauno sindromu olimpiada. Šios žaidynės vyksta kas ketverius metus. Iš viso jose dalyvavo 32 šalių skirtingų sporto šakų sportininkai.
2024-04-01

Dėl olimpinio kelialapio kovojantis Robertas Tvorogalas dramatiškai prasibrovė į pasaulio taurės finalą

Baku (Azerbaidžanas) penktadienį tęsėsi pasaulio sportinės gimnastikos taurės etapas. Tai ir vienas iš atrankos į Paryžiaus olimpiadą etapų.  Vyrų pratimų ant skersinio rungtyje į finalą dramatiškai pateko Robertas Tvorogalas. Jis pelnė 14.200 balo ir užėmė 8-ą vietą. Būtent 8 geriausi gimnastai pateko į finalą.  Po 14.200 balo taip pat surinko kiprietis Marios Georgiou ir kazachas Miladas Karimi.
2024-03-08

Šokėjos Ema ir Neila Lavrenovaitės: pasirodymas televizijoje buvo mūsų karjeros atspirties taškas

Klaipėdietės Ema ir Neila Lavrenovaitės nuo pat vaikystės užsiėmė menine gimnastika. Dvynės pasakoja, kad meilė ir aistra šiai veiklai gimė iš karto po pirmų užsiėmimų. „Mes labai norėjome dirbti, motyvuotos būdavome, nuolat jautėme didžiulį norą stengtis ir tobulėti“, – prisimena Neila Lavrenovaitė. Bėgant metams noras kurti choreografiją, dažnai su gimnastikos elementais, vis stiprėjo.
2024-01-14

Naujoje gimnastikos mokykloje – užsiėmimai net ir pusės metų kūdikiams

Jūsų vaiko energijos užtektų išdalinti dar penkiems mažyliams? O gal jis – drovus ir šiek tiek užsisklendęs savyje? „Pas mus visi gali“ – teigia „Kūdikių ir vaikų gimnastikos mokyklos“ treneriai. Šios mokyklos tikslas – užtikrinti pozityvią ir saugią aplinką, formuoti sveikus judėjimo įgūdžius įvairaus amžiaus ir poreikių vaikams. Netrukus pačiame Vilniaus centre, Tumėno g. 4, duris atversianti „Kūdikių ir vaikų gimnastikos mokykla“ kviečia į užsiėmimus mergaitės nuo 3 iki 11 metų.
2024-01-08

Europos gimnastikos federacija nesutiko su rusų ir baltarusių sugrįžimu į varžybas

Europos gimnastikos federacija nubalsavo už tai, kad Rusijos ir Baltarusijos sportininkams nebūtų leista sugrįžti į tarptautines varžybas. Dėl šio sprendimo kyla klausimų, kaip Rusijos ir Baltarusijos gimnastai galėtų patekti į kitais metais vyksiančią olimpiadą. Tarptautinė gimnastikos federacija pagal Tarptautinio olimpinio komiteto rekomendaciją leidžia rusams ir baltarusiams nuo sausio 1-osios sugrįžti kaip individualiems neutraliems atletams be savo šalies simbolių.
2023-12-02

Dėl emocinės prievartos 20-metė pasaulio čempionė traukiasi iš sporto: „Buvau mirtinai išgąsdinta“

Buvusi JAV nacionalinės rinktinės narė ir dukart pasaulio čempionė Kara Eaker paskelbė apie pasitraukimą iš gimnastikos po to, kai Jutos universitete patyrė įtariamą prievartą.  20-metė Eaker penktadienį „Instagram“ įraše pranešė, kad ji taip pat pasitraukia iš universiteto. „Dvejus metus treniruodamasi su Jutos gimnastikos komanda tapau žodinės ir emocinės prievartos auka, – rašė Eaker. – „Dėl to mano fizinė, psichinė ir emocinė sveikata sparčiai blogėjo.
2023-10-24

„Lietuvos talentuose“ pasirodę gatvės gimnastai sužavėjo Jankevičių: „Ne tik raumeningi, bet ir gudrūs“

Sekmadienį TV3 projekte „Lietuvos talentai“ susitiks profesionalumas, stipriausios emocijos ir nesuvaidintas nuoširdumas. Vieni ryškiausių vakaro dalyvių – gatvės gimnastai Klaudijus, Tadas ir Edas. 18-mečiai iš Kauno scenoje rodys triukus, kurie sužavės visus tris teisėjus. „Gatvės gimnastika – sportas, labai panašus į gimnastiką, bet laisvesnio stiliaus.