gintarė venčkauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gintarė venčkauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gintarė venčkauskaitė“.

Gintarė Venčkauskaitė iškovojo pasaulio taurės auksą, Laura Asadauskaitė krito nuo žirgo

Ankaroje (Turkija) vykstančiame finaliniame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etape šeštadienį moterų finale auksą iškovojo Gintarė Venčkauskaitė. G. Venčkauskaitė fechtavosi geriau nei įprastai, laimėjo 20 kovų ir su 225 tšk. užėmė 7-ą vietą. Jojime lietuvė neklydo ir surinko maksimalų įmanomą taškų skaičių – 300. Plaukime G. Venčkauskaitės laikas buvo 11-as (2:21.34 min., 268 tšk.). Kombinuotą bėgimo ir šaudymo rungtį lietuvė pradėjo iš 6-os vietos ir turėjo 18 sek.
2024-05-25

Net dvi iš aštuoniolikos geriausių pasaulio penkiakovininkių – lietuvės

Ankaros mieste, Turkijoje vykstančiose Pasaulio taurės finalo varžybose Laura Asadauskaitė – Zadneprovskienė ir Gintarė Venčkauskaitė pateko į finalą. Pasaulio taurės finale dalyvauja 36 geriausios pasaulio penkiakovininkės. Prieš tai įvykusių 4 etapų reitingas nulėmė, kurios iš sportininkių varžysis šiose finalo varžybose. Laurai Asadauskaitei-Zadneprovskienei pusfinalis buvo tarsi linksmieji kalneliai.
2024-05-23

Visos trys Lietuvos penkiakovininkės pateko į pasaulio taurės etapo pusfinalį

Sofijoje (Bulgarija) trečiadienį prasidėjo pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etapas, kuriame į pusfinalį pateko visos trys lietuvės. Kvalifikacijos B grupėje Gintarė Venčkauskaitė su 1058 taškais buvo 5-a. Lietuvė stebino puikiu fechtavimu (17 pergalių, 243 tšk.), po kurio rikiavosi 6-a. Plaukime lietuvė buvo 16-a (2:24.71 min., 261 tšk.), o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje galėjo sau leisti nepersistengti – visiškai užteko ir 10-o rezultato (12:26.90 min., 554 tšk.
2024-05-08

Penkiakovininkė Gintarė Venčkauskaitė Pasaulio taurės antrame etape finišavo keturiolikta

Šiandien pasibaigusiose Pasaulio taurės etapo varžybose vienintelė lietuvė penkiakovininkė patekusi į finalą, Gintarė Venčkauskaitė finišavo 14. Paskutinėje bėgimo ir šaudymo rungtyje startavusi iš 18 pozicijos, Gintarė aplenkė keturias varžoves. Sportininkės treneris Paulius Aleksandravičius prieš varžybas sakė: „Pusfinalyje startavome taip pat iš 18 vietos, tačiau finale susitiksime su pačiomis stipriausiomis pasaulio sportininkėmis, todėl pakartoti pusfinalio rezultatą bus labai sudėtinga.
2024-04-20

Gintarė Venčkauskaitė po galingo spurto pateko į pasaulio taurės finalą

Ankaroje (Turkija) vykstančiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etape į finalą pateko tik viena lietuvė – Gintarė Venčkauskaitė. Pusfinalio A grupėje G.Venčkauskaitė atsitiesė po prasto fechtavimo. Plaukime jos laikas buvo 13-as (2:22.94 min., 265 taškai), o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje – pats geriausias (11:21.60 min., 619 tšk.). G.Venčkauskaitė surinko 1069 tšk., po spurto pakilo į 8-ą grupės vietą ir pateko į finalą.
2024-04-18

Olimpinėms žaidynėms besirengianti Laura Asadaukaitė-Zadneprovskienė užėmė 9 vietą

Šiandien Kaire pasibaigusiame pirmajame Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etape Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė užėmė 9-a, Gintarė Venčkauskaitė 11-ą, o Elzbieta Adomaitytė 15-ą vietas. „Šių varžybų tikslas buvo patekti į dešimtuką, pasitikrinti savo fizinę formą ir tiesiog treniruotis prieš svarbiausias kiekvieno sportininko gyvenimo varžybas – olimpines žaidynes. Įgyvendinti jį, manau, pavyko. Esu 9, taigi, labai džiaugiuosi.
2024-03-09

Gintarė Venčkauskaitė iškovojo Italijos šiuolaikinės penkiakovės čempionato sidabrą

Italijos šiuolaikinės penkiakovės čempionate sidabro medalį iškovojo lietuvė Gintarė Venčkauskaitė. Fechtavime lietuvė surinko 30 pergalių/14 pralaimėjimų, jojimo rungtyje pelnė 279 taškus, 200 metrų plaukimo distanciją įveikė per 2:21.64 min, o kombinuotos rungties distanciją per 11:32.07 min. Nuo pirmą vietą užėmusios Alice Sotero (Italija) Gintarė atsiliko 11 taškų. Titas Puronas užėmė 9 vietą.
2024-02-14

Lietuvė sau įteikė įspūdingą dovaną – 5 aukso medalius pasaulio čempionate

„Ne kiekvieną gimtadienį tokios dovanos pasipila, – nusijuokė penkiakovininkė Gintarė Venčkauskaitė, pasaulio biatlo ir triatlo čempionate iškovojusi net penkis aukso medalius.
2023-11-06

Penkiakovininkė gimtadienio proga sau įteikė įspūdingą dovaną – 5 pasaulio čempionato aukso medalius

54
2023-11-06

Asadauskaitė – pasaulio čempionato finale

Bate (Didžioji Britanija) vykstančiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate į moterų finalą pateko tik viena Lietuvos atstovė – Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė. Pusfinalio A grupėje L.Asadauskaitė-Zadneprovskienė su 1107 taškais užėmė 6-ą vietą. Fechtavime ji pasidalino 3-7 vietas (225 tšk.), plaukime buvo 14-a (2:21.40 min., 268 tšk.), o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje – 10-a (11:28.10 min., 612 tšk.