gudmonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gudmonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gudmonas“.

D. Gudmonas – tarptautinio imtynių turnyro Estijoje nugalėtojas

Tapoje (Estija) vyko tarptautinis graikų–romėnų imtynių turnyras. Varžybose jėgas išmėgino imtynių 24 meistrai ir 66 jaunių amžiaus grupės atletai iš Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Rusijos. Lietuvai šiame turnyre atstovavo trys imtynininkai iš Joniškio. Jaunių amžiaus grupėje (1996 m. gimusiųjų ir jaunesnių) trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai iškovojo visų spalvų medalius. Puikiai sekėsi kovoti broliams dvyniams Donatui ir Dariui Gudmonams (abu sv.kat.
2013-10-14

Valgoje (Estija) buvo surengtas tarptautinis graikų–romėnų (149 dalyviai) ir moterų (20 dalyvių) imtynių turnyras. Jame jėgas išmėgino imtynininkai iš Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Suomijos. Lietuvai atstovavo Joniškio sporto centro imtynininkai.  Aštuoniems iš trylikos turnyre kovojusių trenerio Ryčio Keršio auklėtinių pavyko laimėti medalius, praneša imtynes.lt. Puikiai kovojo broliai Gudmonai.
2012-02-24

D. Gudmonas – tarptautinio imtynių turnyro nugalėtojas

Tapos mieste (Estija) surengtame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre Lietuvai atstovavo Joniškio sporto centro ir sporto klubo „ KOVA“ imtynininkai, praneša imtynes.lt. Jaunių amžiaus grupėje eilinį kartą savo varžovus pranoko broliai Donatas ir Darius Gudmonai (abu 50 kg). Darius pirmoje kovoje nugalėjo Estijos jaunių čempioną, bet vėliau pralaimėjo Donatui ir paliko estą be medalio. Donatas Gudmonas finale nesulaukė rimtesnio kito Estijos imtynininko pasipriešinimo.
2011-10-17

Tartu (Estija) buvo surengtas 42–asis tarptautinis George'o Hackenschmidto tarptautinis graikų–romėnų ir moterų imtynių turnyras. Jame rungėsi atletai suaugusių ir jaunių amžiaus grupėse. Iš viso jėgas išmėgino 89 sportininkai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Mūsų šalies garbę gynė septyni joniškiečiai. Penkiems iš jų pavyko iškovoti medalius, praneša imtynės.lt. Tarp jaunių kovojęs Darius Gudmonas (sv.kat.