hellas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hellas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hellas“.

„Trakų“ jaunasis talentas – Veronos „Hellas“ peržiūroje

Atsiėmęs geriausio balandžio mėnesio jaunojo A lygos žaidėjo prizą, 18-metis „Trakų“ saugas Justinas Marazas išgirdo apie dar vieną jam suteiktą galimybę – „Trakus“ iškeisti į Veronos „Hellas“ klubą. Dar vakar A lygoje sužaidęs 90 minučių, J. Marazas šįryt mindžiojo oro uoste, kur laukė, galbūt, gyvenimo kelionės. „Turėsiu dvi treniruotes ir vienas rungtynes.
2018-05-24

Italijoje „Juventus“ artėja prie eilinio titulo

Italijos futbolo čempionate „Serie A“ eilinę pergalę iškovojo Turino „Juventus“. Jis šeštadienį namie 3:1 (0:1) nugalėjo „Bologna“. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 11 metrų baudinį realizavo Simone Verdi. 51-ąją minutę rezultatas tapo lygus. Kamuolį į savuosius vartus nukreipė Sebastienas De Maio. Vėliau du rezultatyvius perdavimus atliko Douglas Costa, o įvarčius pelnė Sami Khedira (63 min.) ir Paulo Dybala (69 min.
2018-05-05

Italijoje – užtikrinta „Juventus“ pergalė ir dvejos nulinės lygiosios

Italijoje lengvą pergalę iškovojo titulą ginantis Turino „Juventus“. Jis savo aikštėje 3:0 (1:0) sutriuškino Genujos „Sampdoria“ futbolininkus. 45-ąją minutę tikslus buvo Mario Mandžukičius, 60-ąją – Benediktas Howedesas, 75-ąją – Sami Khedira. Visiems trims futbolininkams rezultatyvius perdavimus atliko Douglasas Costa. Kiti du svarbūs „Serie A“ mačai baigėsi be įvarčių.
2018-04-15

Milano derbis baigėsi be įvarčių

Trečiadienį Europos futbolo stadionuose vyko ne tik UEFA Čempionų lygos rungtynės. Sužaisti keturi „Serie A“ mačai. Tarp jų – be įvarčių pasibaigęs Milano derbis. Nominaliai namie žaidęs „Milan“ (51 taškas) užima šeštąją Italijos lygos poziciją, „Inter“ (59 tšk.) – ketvirtąją.
2018-04-05

Spaudimą didinantis „Juventus“ mušė septynis, bet „Napoli“ išsaugo persvarą

Italijos „Serie A“ lyderiu lieka „Napoli“. Jis sekmadienį svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Benevento“ futbolininkus. 20-ąją minutę pasižymėjo Driesas Mertensas, 47-ąją – Marekas Hamšikas. „Napoli“ ant kulnų mina titulą ginantis Turino „Juventus“. Šalies čempionai sekmadienį savo aikštėje nepasigailėjo „Sassuolo“ – 7:0 (4:0). „Hetriką“ pelnė Gonzalo Higuainas, įmušęs tris paskutiniuosius rungtynių įvarčius. Tai įvyko 63, 74 ir 83 minutėmis. Dubliu pasižymėjo Sami Khedira (24, 27 min.
2018-02-05

„Serie A“ lyderiu lieka „Napoli“

Italijos „Serie A“ futbolo lygoje toliau lyeriauja „Napoli“. Jis sekmadienį svečiuose 1:0 (0:0) palaužė Bergamo „Atalanta“. Pergalingą įvartį po Jose Callejono perdavimo 65-ąją minutę įmušė Driesas Mertensas. Intriguojanti vienų „Serie A“ lyderių dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1). Tokiu rezultatu išsiskyrė namie žaidęs Milano „Inter“ ir į svečius atvykusi „Roma“. Pastaroji pirmavo po Stephano El Shaarawy įvarčio, pelnyto 31-ąją minutę.
2018-01-21

„Serie A“: lyderiai tolsta

Italijos futbolo lygoje pergales iškovojo „Serie A“ lyderiai. „Napoli“ savo aikštėje 2:0 (0:0) nugalėjo Veronos „Hellas“. 65-ąją minutę įmušė Kalidou Koulibaly, 78-ąją – Jose Callejonas. Turino „Juventus“ svečiuose 1:0 (0:0) įveikė „Cagliari“. Pergalingą įvartį 74-ąją minutę pelnė Federico Bernardeschi. „Napoli“ ir „Juventus“ tvirtai pirmauja lygoje.
2018-01-07

„Serie A“: du lyderiai šventė pergales, vienas pralaimėjo

Šeštadienį „Serie A“ 18-ojo turo rungtynes sužaidė trys lygos lyderiai. Namuose pergales šventė „Napoli“ ir Turino „Juventus“ futbolininkai. Tuo metu Milano „Inter“ pralaimėjo svečiuose. „Napoli“ triumfavo penkių įvarčių trileryje. Visi tikslūs smūgiai atlikti pirmajame kėlinyje. Neapolio futbolininkai buvo stipresni už Genujos „Sampdoria“ – 3:2 (3:2). Nugalėtojams įvarčius pelnė Allanas (16 minutė), Lorenzo Insigne (33 min.) ir Marekas Hamšikas (39 min.
2017-12-24

„Napoli“ nepasinaudojo galimybe grįžti į viršūnę

Galimybe grįžti į „Serie A“ lyderio poziciją nepasinaudojo „Napoli“. Jis sekmadienį namie 0:0 sužaidė su Florencijos „Fiorentina“ futbolininkais. „Napoli“ (39 taškai) minimaliai atsilieka nuo pirmaujančio Milano „Inter“ (40 tšk.) ir tiek pat lenkia trečiojoje vietoje esantį Turino „Juventus“ (38 tšk.
2017-12-11

„Serie A“ lyderiu tapo „Inter“

Italijos futbolas turi naują lygos lyderį. Juo šeštadienį tapo Milano „Inter“, svečiuose 3:1 (1:0) nugalėjęs „Cagliari“. Milano futbolininkus 29-ąją minutę į priekį išvedė Mauro Icardi. 55-ąją skirtumą padvigubino Marcelo Brozovičius. „Cagliari“ komanda nebuvo linkusi pasiduoti ir 71-ąją minutę sušvelnino atsilikimą. Tikslus buvo Leonardo Pavoletti. Galutinį rungtynių tašką 83-ąją minutę padėjo M. Icardi. „Inter“ (36 taškai) pakilo į pirmąją „Serie A“ poziciją.