įvartis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „įvartis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „įvartis“.

Retas reiškinys: Cristiano Ronaldo įtikino teisėją panaikinti savo paties uždirbtą 11 metrų baudinį

Cristiano Ronaldo garsėja savo įvarčiais, tačiau pirmadienio vakarą Azijos Čempionų lygos rungtynėse jis įtikino teisėją neskirti 11 metrų baudinio. 38-erių metų futbolininkas rungtynėse prieš Irano komandą „Persepolis“ jau 2-ą minutę krito baudos aikštelėje, o Kinijos teisėjas Ma Ningas paskyrė 11 metrų baudinį. Visgi C.Ronaldo rodė, kad tas epizodas nebuvo vertas 11 metrų baudinio ir sprendimas turi būti panaikintas. M.Ningas nubėgo prie VAR monitoriaus ir galiausiai savo sprendimą pakeitė.
2023-11-27

Ronaldo šou: įvartis gražuolis ir rezultatyvus perdavimas kulnu

Azijos Čempionų lygoje puikų pasirodymą surengė „Al Nassr“ klubo žvaigždė Cristiano Ronaldo. Portugalas žibėjo trečiojo turo rungtynėse prieš „Al-Duhail“ klubą iš Kataro. Vedami savo lyderio „Al Nassr“ laimėjo dvikovą rezultatu 4:3. Šiose rungtynėse C. Ronaldo iš pradžių atliko rezultatyvų perdavimą kulnu, o vėliau pats pelnė du įvarčius. Pirmasis iš jų – atliktas galingu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų.
2023-10-25

Vartininkas pelnė ypač svarbų įvartį „iš žaidimo“: tapo tik antruoju tokiu istorijoje

Antradienį prasidėjusioje Čempionų lygos E grupėje užfiksuotos dramatiškos lygiosios tarp Madrido „Atletico“ ir Romos „Lazio“. Didžiąją rungtynių dalį pirmavę ispanai paskutinę rungtynių akimirką praleido varžovų vartininko Ivano Provedelio įvartį ir rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Tai buvo tam tikras I.Provedelio revanšas, kuris liko įskaudintas po to, kai pirmoje rungtynių pusėje Pablo Barriosas įmušė įvartį į jo ginamus vartus, kuomet smūgio trajektorija buvo smarkiai pakeista po „Lazio“ ...
2023-09-20

Pirmas toks istorijoje: Ronaldo pelnė rekordinį įvartį klubinėje karjeroje

Šeštadienį Saudo Arabijos profesionalų lygoje Cristiano Ronaldo atstovaujama „Al-Nassr“ ekipa svečiuose 5:1 sutriuškino „Al-Hazm“ komandą. Portugalijos žvaigždė C.Ronaldo šiose rungtynėse ne tik atliko du rezultatyvius perdavimus, tačiau ir 68-ą minutę pelnė įvartį, kuris jam buvo 850-asis karjeroje. Tokios atžymos iki šiol nebuvo pasiekęs joks futbolininkas. Per keturias šio sezono Saudo Arabijos lygos rungtynes C.Ronaldo jau pelnė 6 įvarčius.
2023-09-03

Messi pelnė įspūdingą įvartį, o jo klubas tapo čempionu

Argentiniečio Lionelio Messi atstovaujama Majamio „Inter“ iškovojo pirmąjį klubo trofėjų. Lietuvos laiku naktį iš šeštadienio į sekmadienį vykusiame „Leagues Cup“ turnyro finale „Inter“ po įtemptos baudinių serijos 2:1 (1:1) nugalėjo „Nashville“ ekipą. Rungtynių metu „Inter“ į priekį išvedė pats L.Messi, kuris 23-ią minutę kaire koja iš šiek tiek toliau nei 11 metrų atliko nuostabų smūgį bei nepaliko jokių šansų varžovų vartininkui.
2023-08-20

Naująjį sezoną Slivka pradėjo įmušdamas įvartį

Graikijos Superlygos naują sezoną puikiai pradėjo lietuvis Vykintas Slivka. Visas rungtynes žaidęs futbolininkas pelnė įvartį bei padėjo „Lamia“ klubui išvykoje sužaisti lygiosiomis 2:2 su „Volos“ klubu. V.Slivka įvartį smūgiu galva pelnė 61 minutę. V.Slivkos įvartį galima pamatyti ČIA Tuo metu Nyderlandų antroje lygoje lietuvis Tomas Kalinauskas žaidė nuo 70 minutės, bet lietuvio ginamas „Den Bosch“ klubas išvykoje 0:1 nusileido „Helmond“ ekipai.
2023-08-19

„Bundesliga“ sezono pradžia: Kane'as Vokietijoje debiutavo įvarčiu

Pergalingai naująjį Vokietijos „Bundesliga“ sezoną pradėjo Miuncheno „Bayern“ ekipa, kuri svečiuose 4:0 nugalėjo Bremeno „Werder“ ekipą. Puikias rungtynes sužaidė „Bayern“ naujokas Harry Kane‘as, kuris 4-ą minutę aikštės viduryje sužaidė puikią kombinaciją su Leroy‘umi Sane, o šis greitą ataką užbaigė tiksliu smūgiu į kairį vartų kampą. Pats H.Kane‘as pasižymėjo 74-ą minutę, kai įvartį pelnė greitoje atakoje iš maždaug 11 metrų atstumo.
2023-08-19

Holivudo vertas scenarijus: Messi Majamyje debiutavo pergalingu įvarčiu paskutinę minutę

Vienas iš labiausiai laukiamų JAV sporto debiutų penktadienį pateisino visų lūkesčius. Pasaulio čempionas ir septyniskart „Ballon D‘or“ laimėtojas argentinietis Lionelis Messi įmušė vieną iš savo firminių baudos smūgių, o Lygos taurės pirmose rungtynėse Majamario „Inter“ 2:1 nugalėjo „Cruz Azul“. L.Messi į aikštę žengė tik 54-ą minutę, kai pakeitė 18-metį saugą Benjaminą Cremaschi, kuris taip pat yra kilęs iš Argentinos.
2023-07-22

Pamatykite dar kartą: Lietuvos futbole – kuriozas, sulaukęs tarptautinio atgarsio

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurėje trečiadienį vyko atsakomieji aštuntfinalio susitikimai, o viename jų užfiksuotas netikėtumas. Jau aštuntfinalyje krito taurę gynęs daugkartinis šalies čempionas Vilniaus „Žalgiris“. Vladimiro Čeburino auklėtiniai 0:3 pralaimėjo „Kauno Žalgiriui“ ir baigė savo pasirodymą LFF taurėje. Ypač kuriozinis įvartis krito 80 min.
2023-05-25

Įvartį „Premier“ lygoje pagaliau pelnęs Ronaldo šventė itin solidžią sukaktį

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo Liverpulio „Everton“ futbolininkus. Alexis Iwobi 5-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Everton“ ekipą į priekį 1:0. Antony 15-ąją minutę puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Pastarasis tapo pirmuoju „Man Utd“ žaidėju, pasižymėjusiu pirmose trejose „Premier“ lygos rungtynėse.