j. tatumas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „j. tatumas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „j. tatumas“.

JAV krepšinio rinktinė Tokijuje gali sulaukti dviejų NBA žvaigždžių

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) krepšinio rinktinė rikiuoja pajėgas ateinančioms Tokijo olimpinėms žaidynėms. Garsus žurnalistas Adrianas Wojnarowskis praneša, kad dvi NBA lygos žvaigždės yra arti sutikimo padėti savo šaliai kovoje dėl aukso medalių – Jaysonas Tatumas (Bostono „Celtics“) ir Bradley Bealas (Vašingtono „Wizards“). Greggo Popovičiaus diriguojama amerikiečių rinktinė į olimpines žaidynes pateko tiesiausiu būdu – per pasaulio čempionatą.
2021-06-16

Konferencijų sunkiasvorių dvikovoje pranašesnė buvo „Celtics“

Pergalę NBA iškovojo Bostono „Celtics“ ekipa. Rytų ir Vakarų konferencijų galiūnų dvikovoje „keltai“ išvykoje 119:115 (21:33, 30:29, 38:20, 30:33) palaužė Los Andželo „Clippers“. Nugalėtojams Jaysonas Tatumas pelnė 34 taškus ir pataikė 5 tolimus metimus iš 10. Šeimininkų neišgelbėjo ir Kawhi Leonardo dvigubas dublis (28 tšk., 11 atk. kam.) Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Nugalėtojai jį laimėjo 38:20. Per jį pavyko pataikyti net 8 tritaškius.
2021-02-06

Tatumas dvitaškiu nužudė nuo suolo nepakilusio Sirvydžio „Pistons“

Deivydas Sirvydis gavo progą susipažinti su skaudžiąja NBA puse. Lietuvis nuo suolo stebėjo kaip Jaysonas Tatumas ir Bostono „Celtics“ lemiamu metimu paskandino Detroito „Pistons“. Likus 2,9 sek.
2021-01-04

Karjeros mačą sužaidęs Tatumas atvedė „Celtics“ į pergalę

Puikiu stiliumi trijų pralaimėjimų seriją Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pavyko nutraukti Bostono „Celtics“ (26/11) komandai. „Keltai“ namuose nepaliko vilčių pastaruoju metu gerai rungtyniaujančiai Naujojo Orleano „Pelicans“ (14/26) ekipai – 140:105 (41:24, 31:33, 42:25, 26:23). „Celtics“ komandos puolėjas Jaysonas Tatumas labiausiai pasirūpino, kad niūriausia klubo serija šiame sezone būtų nutraukta.
2020-01-12

LeBronas Jamesas spaudos konferencijoje sužibėjo puikia atmintimi

Nors LeBrono Jameso Klivlando „Cavaliers“ pralaimėjo pirmąsias Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos finalo rungtynes, Karalius po mačo vykusioje spaudos konferencijoje nepraleido progos pašmaikštauti. „Cavaliers“ svečiuose Bostono „Celtics“ nusileido 83:108. Klivlando krepšininkai ketvirtąjį kėlinį pralaimėjo 19:30. Žurnalistė po mačo paklausė, kas atsitiko lemiamame ketvirtyje.
2018-05-14

NBA: Domantas Sabonis pelnė dvigubą dublį

NBA lygoje antrąją pergalę Minesotoje iškovojo „Indiana Pacers“ ekipa su Domantu Saboniu, kuri 130:107 (33:20, 28:41, 37:23, 32:23) nugalėjo „Timberwolves“. Starto penkete pasirodęs D. Sabonis per 25 minutes pelnė 15 taškų (7/7 dvitašk., 1/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko penkis rezultatyvius perdavimus, padarė tris klaidas ir tris kartus prasižengė.