j. valančiūnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „j. valančiūnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „j. valančiūnas“.

Nesustabdomas: Jonas Valančiūnas vėl buvo rezultatyviausias „pelikanas“

Puikiai sezono pradžia klostosi Jonui Valančiūnui, nors pergalių dar teks palūkėti. Rezultatyviausiai Naujojo Orleano „Pelicans“ (1/6) gretose žaidęs lietuvis namuose 117:123 (28:34, 31:29, 24:25, 34:35) pripažino Niujorko „Knicks“ (5/1) pranašumą. J. Valančiūnas per beveik 33 minutes pelnė 27 taškus (9/12 dvit., 1/3 trit., 6/7 baud. met.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Vidurio puolėjas kartą prasižengė ir du kartus suklydo.
2021-10-31

„Pelicans“ bėdas išskyręs Jonas Valančiūnas: „Turime žaisti geriau“

Naujojo Orleano „Pelicans“ NBA sezoną pradėjo vos viena pergale paskutinius šešis mačus. Po dar vieno pralaimėjimo „Pelicans“ vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas išsakė savo nuomonę, ko reikia komandai, kad ši žaistų geriau ir surastų kelią į pergales. „Turime žaisti geriau, turime geriau gintis, ypatingai rungtynių pabaigoje. Turime geriau dalintis kamuoliu, buvome apstingę, ne taip agresyviai įkirsdavome į baudos aikštelę. Turime gerinti šiuos dalykus.
2021-10-30

Jono Valančiūno dominavimą Naujajame Orleane sustabdė pražangos

Jonas Valančiūnas toliau renka žvėriškus skaičius, bet pergalėmis tai nevirsta. Lietuvio atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (1/5) namuose 109:113 pralaimėjo Sakramento „Kings“ (3/2). J. Valančiūnas per 32 minutes spėjo pelnyti 24 taškus (9/12 dvit., 1/2 trit., 3/6 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei blokavo ir perėmė po 2 kamuolius. Tiesa, lietuvis suklydo 5 kartus ir pasirodymą baigė anksčiau dėl 6 asmeninių pražangų.
2021-10-30

Domantas Sabonis surinko dvigubą dublį, Jono Valančiūno ekipa – sutriuškinta

Pasiruošimą naujajam NBA sezonui tęsia geriausi Lietuvos krepšininkai Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis. J. Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ išvykoje 85:121 (17:30, 21:33, 19:33, 28:25) neprilygo Čikagos „Bulls“. Lietuvis per 25 minutes spėjo pasižymėti 14 taškų, 4 atkovotais kamuoliais, 3 rezultatyviais perdavimais, perimtu kamuoliu ir bloku.
2021-10-09

Lietuvių susitikimas NBA lygoje pažymėtas Jono Valančiūno išvarymu

Su Naujojo Orleano „Pelicans“ marškinėliais debiutavo Jonas Valančiūnas. NBA ikisezoninėse rungtynėse „pelikanai“ namuose 104:86 (18:26, 34:25, 20:17, 32:18) nugalėjo Igno Brazdeikio atstovaujamą Orlando „Magic“. J. Valančiūnas per 20 minučių spėjo pelnyti 13 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą. Tiesa, lietuvis rungtynių nebaigė – užsidirbo dvi technines pražangas ir buvo priverstas kulniuoti į rūbinę.
2021-10-07

Pirmoje „Gero vakaro šou“ laidoje – archyviniai J. Valančiūno kadrai, kai buvo žinomas ne tik dėl krepšinio

Jau šiandien naujajame TV3 sezone startuoja pirmoji „Gero vakaro šou“ laida, o jos pašnekovai – tokie pat skirtingai nuostabūs, kaip ir laidoje patiriamos emocijos. Specialiai rugsėjo 1-ajai skirtoje šventinėje laidoje pasirodys ir ypatingas svečias – NBA krepšininkas Jonas Valančiūnas, o savo prisiminimais iš vaikystės pasidalins atlikėja bei 5 vaikų mama Rūta Ščiogolevaitė.
2021-09-01

Valančiūno aprangos detalę pastebėjo tik akyliausi: akis traukia išskirtinumas

Krepšininko Jono Valančiūno sportbačiai, papuošti Lietuvos vėliavos spalvomis, sulaukė išskirtinio dėmesio, o sporto žurnalistas Vidas Mačiulis, kuriam pavyko batelius užfiksuoti sako, kad jie išskirtiniai, nes tokie vieninteliai.  „J. Valančiūno bateliai su tautinės vėliavos spalvomis ryškūs, gražūs ir tokie vieninteliai, kitų – paprasti, balti. Gaila, kad dėl saugumo negalėjau arčiau prieiti“, – sako V. Mačiulis.
2021-07-02

Valančiūnas ir „Grizzlies“ vėl nudegė pabaigoje – favoritams liko vienas žingsnis

Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ – ant bedugnės krašto NBA atkrintamosiose. „Grizliai“ namuose 113:120 (31:34, 23:25, 33:41, 26:20) nusileido Jutos „Jazz“ ir atsilieka 1:3 serijoje iki keturių pergalių. Memfio ekipa laimėjo tik pirmasias serijos rungtynes Jutoje, o poto suklupo triskart iš eilės. Tiesa, pirmosiose rungtynėse nežaidė „Jazz“ lyderis Donovanas Mitchellas. J. Valančiūnas per 35 minutes pelnė 14 (6/10 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud. met.
2021-06-01

Valančiūnas buvo naudingas, bet „Jazz“ perėmė serijos kontrolę

NBA atkrintamosiose pralaimėjimą patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“. Ekipa namuose 111:121 (22:34, 29:28, 34:34, 26:25) pralaimėjo Jutos „Jazz“. Po šių rungtynių Vakarų konferencijos nugalėtoja „Jazz“ perėmė serijos kontrolę į savo rankas – 2:1. Kitos rungtynės vėl vyks Memfyje. J. Valančiūnas per 35 minutes pelnė 10 taškų (5/9 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir triskart prasižengė.