jevgenijus izmodenovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jevgenijus izmodenovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jevgenijus izmodenovas“.

Trečioms olimpinėms žaidynėms Robertas Tvorogalas priverstas ruoštis svetur: „Jau 10 metų kalbama“

Iki Paryžiaus olimpinių žaidynių lieka jau mažiau nei 100 dienų, o Lietuvos nacionalinės rinktinės gretos vis labiau plečiasi. Vienas iš pastarųjų kelialapius iškovojusių sportininkų – patyręs gimnastas Robertas Tvorogalas.  Pasaulio sportinės gimnastikos taurės varžybose lietuvis pratimų ant skersinio rungtyje užėmė antrąją vietą, o būtent dvi pirmąsias pozicijas užėmę sportininkai pelnė bilietus į Paryžiaus olimpines žaidynes.
2024-04-28

Vilnietė pateko į Europos gimnastikos čempionato daugiakovės varžybų finalą

Ketvirtadienį Olandijoje prasidėjusiame Europos sportinės gimnastikos čempionate sėkmingai startavo vilnietė Jelena Zanevskaja, patekusi tarp 24-ių daugiakovės varžybų finalo dalyvių.Kvalifikacinėse varžybose J. Zanevskaja surinko 54,425 balo ir užėmė 30-ą vietą, tačiau su 24-u rezultatu pateko į finalą, nes kovą dėl medalių toliau gali tęsti tik dvi vienos valstybės sportininkės.Kita Lietuvos gimnastė Diana Bludova surinko 43,275 balo ir liko 61-a tarp 85-ių kvalifikacinių varžybų dalyvių.