klaipėdos atlantas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „klaipėdos atlantas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „klaipėdos atlantas“.

Baigėsi legendinio Klaipėdos futbolo klubo „Atlantas“ egzistencija

Praeityje daug skambių pergalių iškovojusi reprezentacinė Klaipėdos futbolo komanda „Atlantas“ oficialiai nustojo egzistuoti – teismas paskelbė apie jo pabaigą. Klaipėdos apygardos teismas gruodžio 20-ąją patenkino viešosios įstaigos „Atlanto“ futbolo klubas nemokumo administratorės prašymą dėl įmonės pabaigos.
2023-12-27

A lygos dėlionėje – vis dar daug nežinomųjų

Daugelis komandų, pretenduojančių šiemet žaisti A lygoje, jau pradėjo pasiruošimą 2020-ųjų metų sezonui, tačiau čempionato dėlionėje išlieka daug nežinomųjų. Vis dar lieka neaišku, kiek tiksliai komandų dalyvaus pirmenybėse. Portalas Tv3.lt siūlo apžvelgti, kokia gi yra norą varžytis išreiškusių klubų situacija.
2020-01-16

„Sūduva“ per kėlinį įmušė 4 įvarčius ir grįžo į pirmą vietą

Marijampolės „Sūduva“ 16-ojo Lietuvos futbolo A lygos turo rungtynėse namie 4:1 (0:1) sutriuškino Klaipėdos „Atlantą“. Tai buvo 13-oji čempionų pergalė, leidusi sugrįžti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. „Sūduva“ turi 39 taškus, o antras žengiantis Vilniaus „Žalgiris“ 37-is. 25-ąją mačo minutę Devidas Dobrecovas baudos aikštelėje parideno kamuolį Tadui Labukui, kuris smūgiu vienu lietimu išvedė „Atlantą į priekį.
2019-06-29

A lyga: į Europą žengiantis „Kauno Žalgiris“ neperšoko klaipėdietiško barjero

Lietuvos futbolo A lygoje įvyko dar viena atkakli akistata tarp Klaipėdos „Atlanto“ ir „Kauno Žalgirio“. 15-ajame ture šios dvi komandos susitiko uostamiestyje ir po kovingo mačo išsiskyrė taikiai – 1:1 (0:1). Rungtynių pradžioje aktyvesni buvo kauniečiai, kurie jau 7-ąją minutę galėjo išsiveržti į priekį. Andrius Bartkus baudos aikštelėje nugriovė Joao Figueiredo, tad rezultatyvusis „Kauno Žalgirio“ brazilas stojo prie 11 metrų atžymos.
2019-06-22

Dviejų įvarčių deficitą likvidavę „Riteriai“ kyla į trečią vietą A lygoje

Lietuvos futbolo A lygoje Vilniaus „Riteriai“ pakilo į trečią turnyro lentelės vietą. 14-ojo turo susitikime išvykoje sostinės klubas likvidavo dviejų įvarčių deficitą ir rezultatu 3:2 (0:2) palaužė pirmame rate neįveiktą Klaipėdos „Atlantą“. Susitikimas šeimininkams prasidėjo idealiu scenarijumi. Po kelių tikslių perdavimų kamuolys baudos aikštelėje 5-ąją minutę pasiekė Titą Vitukyną, kuris tiksliu smūgiu vienu lietimu išvedė savo komandą į priekį ir džiaugėsi pirmuoju įvarčiu šiame sezone.
2019-06-14

A lygoje „Panevėžys“ sutrypė „Atlantą“

Lietuvos futbolo A lygoje „Panevėžys“ atgimė tarsi feniksas iš pelenų. Čempionato debiutantai 13-ojo turo susitikime namuose 4:1 (3:1) palaužė turnyro lentelės kaimyną – Klaipėdos „Atlantą“. Pirmame kėlinyje gausiai „Aukštaitijos“ stadione susirinkę sirgaliai pamatė vieno žaidėjo šou. 36-erių metų „Panevėžio“ atstovas Rafaelis Ledesma atsuko laikrodį atgal ir spindėjo ryškiausiomis spalvomis. Jau 3-iąją minutę brazilas sulaukė kamuolio po pakelto kampinio bei įsuko jį į vartus.
2019-06-02

„Atlantas“ pradeda vidinį tyrimą dėl sutartų lažybų

Šeštadienį Lietuvos futbolo A lygoje rungtyniaujantis Klaipėdos „Atlanto“ klubas išplatino oficialių pranešimų. Komandos prezidento Vido Adomaičio sprendimu pradedamas vidinis tyrimas dėl viešoje erdvėje pasirodžiusios informacijos apie sutartą rungtynių rezultatą. Pranešime nėra tiksliai nurodyta dėl kurio mačo bus atliekamas tyrimas.
2019-05-25

Pajūrio derbyje „Atlantas“ pasiekė revanšą

Lietuvos futbolo A lygoje Klaipėdos „Atlantui“ pavyko nutraukti penkerių nelaimėtų rungtynių seriją. Uostamiesčio klubas antrame šio sezono Pajūrio derbyje, kuris vyko 12-ajame čempionato ture, namuose 2:1 (1:0) nugalėjo turnyro lentelės kaimynę „Palangą“. Dvikova prasidėjo savotiška žvalgyba, tačiau kėlinio viduryje vienuolikės apsikeitė aštriomis atakomis.
2019-05-21

„Atlanto“ ir „Stumbro“ akistatoje dominavo gynyba

Kauno „Stumbras“ Lietuvos futbolo A lygoje nelaimi jau ketvirtame mače iš eilės. Šį kartą Laikinosios sostinės klubas 10-ojo turo rungtynėse išvykoje sužaidė be įvarčių su Klaipėdos „Atlantu“ – 0:0. Pirmame kėlinyje aktyvesni buvo svečiai. Daug problemų „Atlanto“ gynybai kėlė puolėjas Nasro Boucharebas, kuris smūgiai porą sykių vertė paplušėti vartininką Krišjanį Zviedrį. Geriausią progą išvesti „Stumbrą“ į priekį 40-ąją minutę turėjo Antonio Belo.
2019-05-12

A lygoje – sensacija Palangoje ir įvarčių badas sostinėje

Šeštadienį Lietuvos futbolo A lygos čempionate sužaistos likusios 7-ojo turo rungtynės. Sensaciją pateikusi FK „Palanga“ (7 taškai) namuose 2 – 1 įveikė Kauno „Stumbrą“, bei pakilo į šeštąją turnyro lentelės vietą. Nugalėtojams įvarčius pelnė Idris Umaevas (55 min.) ir Tomas Dombrauskis (61 min.). Į trečią poziciją nukritusiam „Stumbrui“ (13 tšk.) paguodos įvartį mušė Nasro Boucharebas (70 min.). Kitose šeštadienio rungtynėse Vilniaus „Riteriai“ (9 tšk.