krepšinis internetu

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „krepšinis internetu“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „krepšinis internetu“.

Ispanija – labiausiai dominuojanti šio amžiaus Europos rinktinė, Lietuva – tarp geriausių

Pasaulio taurę sekmadienį iškovojusi Ispanijos rinktinė yra labiausiai dominuojanti Europos komanda šiame amžiuje. Kinijoje laimėtas aukso medalis jiems yra 13-asis. Jie per paskutinius 18 metų laimėjo penkis aukso, keturis sidabro ir tiek pat bronzos medalių. Antrąją vietą šiame reitinge užima Jugoslavijos/Serbijos ir Prancūzijos rinktinės, kurios laimėjo po šešis medalius. Treti yra lietuviai, jie laimėjo penkis medalius.
2019-09-16

Gasolis: man tai potencialiai paskutinis pasaulio čempionatas

Ispanijos rinktinės žvaigždė Marcas Gasolis neatmeta tikimybės, kad jam šis Pasaulio taurės turnyras galėjo būti paskutinis karjeroje. Krepšininkas buvo paklaustas, ar kitų metų Tokijo olimpinėse žaidynėse galime tikėtis išvysti brolių Gasolių. „Šiame karjeros etape tu nieko negali žinoti. Tu nori žaisti rinktinėje, bet negali duoti jokių pažadų. Man tai potencialiai buvo paskutinis Pasaulio taurės turnyras“, - sakė M.Gasolis. 34 metų centras šiais metais tapo NBA čempionu ir pasaulio čempionu.
2019-09-16

Scariolo apie Ispanijos pergalę: jie to nusipelnė

Šiandien įvyko paskutinis Kinijoje vykusio pasaulio krepšinio čempionato susitikimas. Finale kovėsi Ispanijos ir Argentinos rinktinės. Pranašumas visų rungtynių metų šįkart buvo ispanų pusėje. Jie laimėjo rezultatu 95:75 (23:14, 20:17, 23:16, 29:28) ir iškovojo čempionų vardą. Spaudos konferencijoje, vykusioje po finalinės pasaulio čempionato kovos Ispanijos rinktinės treneris Sergio Scariolo negailėjo gerų žodžių tiek savo žaidėjams, tiek priešininkams. „Ačiū žaidėjams, jie buvo nuostabūs.
2019-09-15

Argentinos rinktinės treneris: mes nepralaimėjome

Šiandien įvyko paskutinis Kinijoje vykusio pasaulio krepšinio čempionato susitikimas. Finale kovėsi Ispanijos ir Argentinos rinktinės, tačiau pranašumas visų rungtynių metų šįkart buvo ispanų pusėje. Jie laimėjo rezultatu 95:75 (23:14, 20:17, 23:16, 29:28). Ispanai titulą susigrąžino po 13 metų pertraukos. Po rungtynių vykusioje spaudos konferencijoje Argentinos rinktinės treneris Sergio Hernandezas gyrė Ispanijos rinktinę ir teigė, kad jie daug geresni už argentiniečius.
2019-09-15

Naujais pasaulio čempionais tapo Ispanijos krepšininkai!

Daugiau kaip dvi savaites Kinijoje vykusi pasaulio krepšinio čempionato fiesta sekmadienį baigėsi su trenksmu – naujais pasaulio čempionais tapo finale nuo pat pirmos minutės dominavę Ispanijos krepšininkai. Finalo dvikovą prieš Argentiną ispanai laimėjo 95:75 (23:14, 20:17, 23:16, 29:28). Ispanai titulą susigrąžino po 13 metų pertraukos.
2019-09-15

Net ir po laimėto bronzos medalio nusivylęs Fournier: mes atvykome čia ne JAV nugalėti ar bronzos laimėti

Sekmadienį Kinijoje baigiasi pasaulio taurės turnyras, kurio mažajame finale Prancūzijos rinktinė 67:59 (11:16, 10:14, 21:16, 25:13) nugalėjo Australijos krepšininkus bei iškovojo bronzos medalius. Prancūzai grupių etape laimėjo prieš Vokietiją, Jordaniją ir Dominikos Respublika, antrame etape įveikė Lietuvą, bet pralaimėjo Australijai, o ketvirtfinalyje nukovė pačią JAV rinktinę.
2019-09-15

Rubio prieš pasaulio taurės finalą: kažkur viduje jaučiau, kad laimėsime šį čempionatą

Ispanijos rinktinė Kinijoje vykstančiame pasaulio taurės 2019 finale surems ginklus su Argentinos krepšininkais. Ricky Rubio prieš lemiamą mūšį pripažino, kad jau kiek anksčiau jautė, jog su nacionaline komanda gali pavykti iškovoti čempionų titulą. „Sergio Llullas ir Rudy Fernandezas jau mane įspėjo dėl Facundo Campazzo. Jie man pasakė, kad jei jis keletą kartų pelno lengvus taškus, vėliau tampa labai sudėtinga jį sustabdyti. Manau, kad mums tai yra dar vienas iššūkis, Argentinai taip pat.
2019-09-15

Bronzinį prancūzų spurtą vainikavo įspūdingas tritaškis: australams nusviro rankos

Sekmadienį prasidėjo ilgai laukti Kinijoje vykstančio pasaulio krepšinio čempionato finalai. Pirmosios mažajame finale susitiko Prancūzijos ir Australijos rinktinės. Australijos rinktinė pirmą rungtynių pusę pirmavo, tačiau ketvirtame kėlinyje atsigavę prancūzai ne tik prisivijo priešininkus, bet ir išplėšė pergalę 67:59. Lemiamame kėlinyje netrūko intrigos, o žiūrovams buvo padovanotas ne vienas gražus epizodas.
2019-09-15

Įspūdingai grįžusi Prancūzijos rinktinė iškovojo bronzos medalius

Kinijoje vykstančiame pasaulio krepšinio čempionate sekmadienį paaiškėjo pirmoji medalius iškovojusi rinktinė. Bronzą į savo gimtinę parveš Australijos barjerą peršokę Prancūzijos krepšininkai. Mažasis pasaulio taurės finalas baigėsi prancūzų pergale po atkaklios kovos – 67:59 (11:16, 10:14, 21:16, 25:13). Trečiojo kėlinio metu Prancūzijos rinktinė dar turėjo 15 taškų deficitą (25:40), tačiau tuomet prasidėjo įspūdingas ir pergalingai pasibaigęs spurtas.
2019-09-15

Po ilgosios pertraukos atsitiesę serbai iškovojo 5-ąją vietą

Kinijoje vykstančio pasaulio krepšinio čempionato žiūrovai jau su nekantrumu laukia sekmadieninio finalo, tačiau prieš rinktinės aiškinosi, kas vertesnis pelnyti  5-ąją vietą. Kuri rinktinė geresnė aikštelėje aiškinasi Serbijos ir Čekijos krepšininkai.