krepšinis tiesiogiai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „krepšinis tiesiogiai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „krepšinis tiesiogiai“.

Ilgai vargusi Lietuvos rinktinė galingu spurtu įveikė Čekiją

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė atrankoje į 2021-ųjų Europos čempionatą iškovojo pirmąją pergalę ir taip reabilitavosi po sutriuškinimo Belgijoje. Savų žiūrovų akivaizdoje, Vilniuje, Dariaus Maskoliūno kariauna palaužė Čekijos rinktinę. Įspūdingai ketvirtąjį kėlinį sužaidę lietuviai čekus įveikė 97:89 (19:20, 23:27, 20:20, 35:22). Po pirmo, antro ir trečio kėlinio švieslentėje degė niūrūs skaičiai – beveik visą dvikovą priekyje, tai 4, tai 7 taškų skirtumu buvo Čekijos krepšininkai.
2020-02-24

Siaubingai pabaigą sužaidęs „Rytas“ patyrė pirmą pralaimėjimą Europos taurėje

Vilniaus „Rytui“ dvejomis pergalėmis iš eilės Europos taurės turnyro pradėti nepavyko. Namuose vienus favoritų, Krasnodaro „Lokomotiv“ įveikę vilniečiai trečiadienio vakarą Prancūzijoje pripažino Limožo CSP pranašumą. Antroje rungtynių pusėje puolime sustojęs „Rytas“ krito 61:82 (17:19, 14:14, 23:25, 7:24). Iki ilgosios pertraukos Limože dominavo gynyba (31:33) ir didžioji intriga sprendėsi per likusius du kėlinius.
2019-10-09

Centrinės Europos mūšis Kinijoje: Čekijos ir Lenkijos akistata – įdomesnė, nei atrodo

Šiuo metu Kinijoje vykstantis pasaulio krepšinio čempionatas sparčiai artėja finišo link. Jau aiškios keturios stipriausios planetos rinktinės – Prancūzija, Australija, Ispanija ir Argentina tarpusavyje išsiaiškins, kas šiai dienai yra verti medalių, tačiau kovos pirmenybėse ties pusfinaliais nesibaigia. Ketvirtfinalio barjerą pasiekusios, tačiau jo neperšokusios komandos dabar varžysis dėl garbingų 5-8 vietų ir kelialapių į Tokijo olimpines žaidynes. Ketvirtadienį 16:00 val.
2019-09-12

Lietuvos rinktinė Serbijoje versis be 2 svarbių žaidėjų

Šiandien vakare vyksiančiose kontrolinėse rungtynėse su Serbijos rinktine Dainius Adomaitis registruos 13-a krepšininkų. Ant „Štark“ arenos parketo šiandien neišbėgs Jonas Mačiulis ir Renaldas Seibutis, kurie trenerio sprendimu dvikovą stebės nuo atsarginių žaidėjų suolelio. Rungtynės Belgrade prasidės 22 valandą Lietuvos laiku, susitikimą tiesiogiai transliuos tv3.lt portalas ir TV3 televizija. Šios rinktinės dar kartą susikaus pirmadienį Kaune.