ligue 1

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ligue 1“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ligue 1“.

PSG 12 kartą klubo istorijoje užsitikrino Prancūzijos čempionų titulą

Paryžiaus „Saint–Germain“ klubas užsitikrino Prancūzijos „Ligue 1“ čempionato nugalėtojų titulą po to, kai „Monaco“ pralaimėjo išvykos rungtynes prieš „Lyon“.  Nepaisant to, kad PSG savaitgalį rungtynes su „Le Havre“ baigė lygiosiomis 3:3, Luiso Enrique vadovaujama komanda turi 70 taškų, kai tuo tarpu „Monaco“ – 59, o iki sezono pabaigos liko vos trys rungtynės.  PSG klubas laimėjo „Ligue 1“ čempionatą dešimtą kartą per pastaruosius 13 sezonų.
2024-04-29

„Inter“ didina pranašumą „Serie A“ lygoje, o Prancūzijoje nutrūko PSG pergalių serija

Italijos „Serie A“ pirmenybėse savo lyderių poziciją sutvirtino Milano „Inter“. 16-ajame Italijos čempionato ture „Inter“ išvykoje 2:0 nukovė Romos „Lazio“. 13-ąją pergalę iškovoję „Inter“ atstovai padidino persvarą nuo artimiausių persekiotojų iki 4 taškų. Į priekį „Inter“ įsiveržė po grubios varžovų klaidos. Bandydamas atiduoti kamuolį vartininkui „Lazio“ gynėjas atidavė jį tiesiai Lautaurui Martinezui, kuris apsivedęs kamuoliu vartininką galiausiai jį pasiuntė į varžovų vartus.
2023-12-18

Skandalas Prancūzijoje – apmėtytas „Lyon“ komandos autobusas, sužeistas klubo vyriausiasis treneris

Prancūzijos futbolo čempionate užfiksuotas skandalas, dėl kurio suspenduotas „Marseille“ ir „Lyon“ komandų susitikimas. Pranešama, kad akmenimis buvo apmėtytas „Lyon“ komandą į Marselio areną vežęs autobusas. Kaip praneša prancūzų spauda, sirgaliai mėtydami akmenis išdaužė autobuso langus, o šukės sužaidė kelis žaidėjus ir „Lyon“ ekipos vyriausiąjį trenerį Fabio Grosso. Italas pasruvo kraujais.
2023-10-29

2 įvarčių deficitą panaikinusi „Barcelona“ išplėšė tašką Ispanijoje, PSG Prancūzijoje iškovojo pergalę

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Granada“ ir „Barcelona“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Šeimininkai pribloškė svečius, kai pirmieji pelnė du įvarčius.
2023-10-09

PSG klubas namuose sutriuškino „Marseille“ futbolininkus ir sugrįžo į pergalių kelią

Paryžiaus „Saint – Germain“ Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse namuose 4:0 sutriuškino „Marseille“ futbolininkus. Praeitame mače patyrę nesėkmę Paryžiaus futbolininkai ėmėsi situaciją taisyti jau nuo pirmųjų minučių, kai Achrafas Hakimi 8-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė PSG ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0. Padvigubinti rezultatą bandė ir Vitinha 22-ąją minute atliko smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymė...
2023-09-25

Mbappe dublio nebuvo gana – buvusio „Riterių“ puolėjo įvarčiai nukovė PSG

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse namuose 2:3 turėjo pripažinti „Nice“ futbolininkų pranašumą. Teremas Moffi 21-ąją minutę puikius smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Nice” ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Khephrenas Thuramas 26-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartininkas.
2023-09-16

Mbappe sugrįžo į aikštę, bet Prancūzijos čempionai – vis dar be pergalių

Pirmąsias naujojo Prancūzijos „Ligue 1“ sezono rungtynes sužaidė Kylianas Mbappe, tačiau tai neužtikrino Paryžiaus „Saint-Germain“ komandai pirmosios pergalės. PSG antrose sezono rungtynėse svečiuose 1:1 sužaidė lygiosiomis su „Toulouse“ ekipa. Po dramų su komandos vadovais ir treniruočių ne pagrindinėje komandoje, K.Mbappe sugrįžo į aikštelę ir 62-ą minutę realizavo paties savo uždirbtą 11 metrų baudinį.
2023-08-20

Be savo žvaigždžių žaidusi PSG Prancūzijos čempionatą pradėjo lygiosiomis

Naująjį Prancūzijos „Ligue 1“ sezoną lygiosiomis pradėjo Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa, kuri namuose 0:0 sužaidė su „Lorient“ komanda. PSG atliko 20 smūgių, iš kurių 4 – į vartų plotą, tuo tarpu „Lorient“ atsakė tik 4 smūgiais, iš kurių nei vienas nebuvo į vartų plotą. Šiose rungtynėse PSG gretose nebuvo nei Kyliano Mbappe, nei Neymaro, kurie siejami su persikėlimais į kitas komandas. Taip pat PSG gretose nebuvo ir iš „Barcelona“ įsigyto Ousmane‘o Dembele.
2023-08-13

Mbappe praleis sezono Prancūzijoje pradžią: liks treniruotis su į perėjimų sąrašą įtrauktais žaidėjais

Paryžiaus „Saint-Germain“ pagrindinė komanda sugrįžo po priešsezoninės kelionės Azijoje, tačiau Kylianas Mbappe ir toliau liks nuošalyje bei treniruosis su į perėjimų sąrašą įtrauktais žaidėjais.
2023-08-07

Messi kelias PSG baigtas nesėkme: 2 įvarčius iššvaistęs klubas nusileido „Clermont“ futbolininkams

Paryžiaus „Saint – Germain“ paskutinėse Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse 2:3 nusileido „Clermont“ futbolininkams. Grejohnas Kyei 5-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką, tačiau teisėjas užfiksavo žaidimą ranka ir įvarčio neįskaitė 0:0. Sergio Ramosas 16-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė PSG ekipą šiame susitikime į priekį 1:0  Kylianas Mbappe 21-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudi...