limožo csp

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „limožo csp“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „limožo csp“.

Prieš išvyką į Kauną „AS Monaco“ pralaimėjo Prancūzijos lygoje

Pralaimėjimą Prancūzijos lygoje patyrė Monako „AS Monaco“ (20/5) ekipa, kuri svetimoje arenoje 76:83 (21:18, 21:23, 19:14, 15:28) pralaimėjo Limožo CSP (12/12) klubui. Donatas Motiejūnas pralaimėtojų gretose per 21 minutę įmetė 7 taškus (3/4 dvit., 1/3 baud.), atkovojo 10 atšokusius kamuolių, rezultatyviai perdavė 2 kamuolius, perėmė 2 kamuolius, tačiau prasižengė 14 kartų ir suklydo 2 sykius. Kitą savaitę „AS Monaco“ svečiuose žais Eurolygos rungtynes prieš Kauno „Žalgirio“ ekipą.
2023-03-27

„Wolves“ atsisveikina su puolėju iš Prancūzijos: sutartis nutraukta abipusiu sutarimu

Krašto puolėjas iš Prancūzijos Hugo Invernizzi palieka „Wolves“ komandą. Vasarą pasirašyta metų trukmės sutartis buvo nutraukta abipusiu susitarimu. Į Lietuvą iš Limožo CSP klubo atvykusiam 30 metų 198 cm ūgio krepšininkui tai buvo pirmoji legionieriaus patirtis. „Wolves“ komandai H.Invernizzi „Betsafe-LKL“ čempionate rinko po 6,1 taško, atkovojo po 2,8 kamuolio ir atliko po 1,6 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes.
2023-01-26

D-Mo su Jamesu žaidė kukliai, o „Monaco“ pralaimėjo namuose

Pralaimėjimą Prancūzijos lygoje patyrė Monako „AS Monaco“ (7/2) ekipa, kuri namuose 80:84 (24:20, 20:22, 16:21, 20:21) pralaimėjo Limožo CSP (5/4) ekipai. Donatas Motiejūnas pralaimėtojų gretose per 14 minučių surinko 6 taškus (2/5 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet prasižengė 1 kartą.
2022-11-20

Prancūzijos lygoje jaunasis talentas Wembanyama surinko 33 taškus

Fantastišką pasirodymą Prancūzijos lygoje surengė talentas Victoras Wembanyama, o jo atstovaujama Paryžiaus „Metropolitans 92“ (6-1) komanda iškovojo pergalę. Pastaroji namuose 78:69 (21:15, 21:9, 18:20, 18:25) palaužė Limožo CSP (4-4) krepšininkus. 35 minutes ant parketo praleidęs V.Wembanyama pelnė net 33 taškus (7/9 dvit., 3/8 trit., 10/12 baud.
2022-11-05

Adomaičio klubas pasitraukė iš Čempionų lygos

Dainiaus Adomaičio treniruojama Jeruzalės „Hapoel“ pralaimėjo lemiamas FIBA Čempionų lygos rungtynes. Lietuvio auklėtiniai svečiuose 83:88 nusileido Limožo CSP ekipai ir nepateko į kitą etapą. Tai buvo pirmosios D.Adomaičio rungtynės prie „Hapoel“ vairo FIBA Čempionų lygoje. „Hapoel“ ekipai J.Covanas Brownas pelnė 21 tašką, Suleimanas Braimoh surinko 16. Nugalėtojams Jerry Boutsiele ir Nicolas Langas surinko po 19 taškų.
2021-01-26

Adomaitis liko patenkintas komandos nusiteikimu ir dar kartą akcentavo koncentracijos svarbą

Vilniaus „Rytas“ (3-4) Europos taurės rungtynėse savų sirgalių akivaizdoje 92:78 (21:13, 25:23, 20:24, 26:18) palaužė Limožo CSP (2-5) klubą, taip atsirevanšuodami už skaudų pralaimėjimą pirmojo rato rungtynėse išvykoje. Vilniečių strategas Dainius Adomaitis po rungtynių buvo patenkintas komandos nusiteikimu šiose rungtynėse. D. Adomaitis spaudos konferencijos pradžioje pažymėjo, kad ekipa šįkart laikėsi plano ir nedavė varžovams pelnyti lengvų taškų.
2019-11-13

Pasiektas revanšas: „Rytas“ palaužė Limožo ekipą

Trečiadienį Vilniaus „Rytas“ (3-4) sužaidė 7-ojo turo rungtynes Europos taurės turnyro B grupėje. Dainiaus Adomaičio vadovaujama komanda savų sirgalių akivaizdoje 92:78 (21:13, 25:23, 20:24, 26:18) palaužė Limožo CSP (2-5) klubą. „Rytui“ tai buvo žūtbūtinės rungtynės. Vilniečiai iškovojo trečią pergalę šio sezono Europos taurėje ir antrą – iš eilės. Sostinės ekipa B grupėje yra patyrusi keturis pralaimėjimus.
2019-11-13

Siaubingai pabaigą sužaidęs „Rytas“ patyrė pirmą pralaimėjimą Europos taurėje

Vilniaus „Rytui“ dvejomis pergalėmis iš eilės Europos taurės turnyro pradėti nepavyko. Namuose vienus favoritų, Krasnodaro „Lokomotiv“ įveikę vilniečiai trečiadienio vakarą Prancūzijoje pripažino Limožo CSP pranašumą. Antroje rungtynių pusėje puolime sustojęs „Rytas“ krito 61:82 (17:19, 14:14, 23:25, 7:24). Iki ilgosios pertraukos Limože dominavo gynyba (31:33) ir didžioji intriga sprendėsi per likusius du kėlinius.
2019-10-09

Karjeros šuolis: Varanauskas taps „Ryto“ varžovu Europos taurėje

Dar praėjusio sezono metu Prienų „Skycop“ garbę gynęs ir vėliau į Lenkiją rungtyniauti persikėlęs Ovidijus Varanauskas sulaukė itin patrauklaus tarptautinio pasiūlymo. Skelbiama, kad lietuvis bent vieneriems metams keliasi į Europos taurėje ir Prancūzijos čempionate rungtyniaujančią Limožo CSP komandą.
2019-07-31

Marius Grigonis – naudingiausias komandos žaidėjas

Berlyno ALBA patyrė nesėkmę Europos taurės turnyro rungtynėse. Vokietijos ekipa trečiadienį namie 66:79 (23:17, 11:23, 13:17, 19:22) nusileido Stambulo „Darussafaka“ krepšininkams. Šeimininkai dominavo pirmajame kėlinyje, bet vėliau iniciatyvą perėmė svečiai. Didžiausias „Darussafaka“ pranašumas – 15 taškų (69:54). Marius Grigonis buvo naudingiausias ALBA gretose. Lietuvis per 33 minutes surinko 21 balą, pelnė 12 taškų, pataikęs visas 10 baudų.