lukašas palyza

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lukašas palyza“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lukašas palyza“.

Europos čempionate – kroatų ir rusų pergalės

Europos krepšinio čempionato ketvirtadienį pradėjo rusų ir kroatų pergalės. Pastariesiems laimėjimas nieko nebelėmė, o rusai išsaugojo šansus užimti pirmąją vietą D grupėje. Kroatai dar prieš rungtynes buvo užsitikrinę antrąją C grupės poziciją.
2017-09-07

C grupė: ispanai – pirmi, į aštuntfinalį rimtai kesinasi vengrai

Likus vienam turui, aiškėja C grupės situacija. Ispanai užsitikrino pirmąją poziciją, kroatai – antrąją. Likę du kelialapiai į Europos krepšinio čempionato aštuntfinalį, greičiausiai, priklausys juodkalniečiams ir vengrams. Antradienį vykusį grupės lyderių susitikimą 79:73 (21:20, 17:12, 15:22, 26:19) laimėjo kroatus nugalėję ispanai. Kroatijos rinktinė rungtynes pradėjo 6:0, 10:1. Vis dėlto, ispanai po pirmojo kėlinio pirmavo 21:20. Atkakli ir permaininga kova vyko iki pat rungtynių pabaigos.
2017-09-05

Vengrai po 48-erių metų iškovojo pergalę Europos čempionate

To Vengrijos krepšinis nematė 48-erius metus. Šios šalies rinktinė pirmadienį 85:73 (23:16, 21:17, 22:25, 19:15) nugalėjo čekus. Vengrai rungtynes pradėjo 7:0 (2 minutė), o netrukus pirmavo ir 13:2 (4 min.). Vengrijos rinktinė persvarą išlaikė iki mačo pabaigos. Vengrai paskutinį kartą Europos čempionate žaidė 1999-aisiais, bet pralaimėjo visas trejas rungtynes. Pergalė iškovota priešpaskutiniosiose Vengrijos krepšininkų pirmenybėse – 1969-aisiais.