lygiosios

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lygiosios“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lygiosios“.

„Barcelona“ prarado taškus atostogų saloje

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Mallorca“ ir „Barcelona“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Vedatas Muriqi 8-ąją minutę pasinaudojęs grubia vartininko klaida pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Mallorca“ į priekį 1:0. Antonio Sanchezas 19-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį atrėmė Marcas-Andre ter Stegenas. Raphinha 20-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Predragas Rajkovičius apgynė savo saugomus vartus.
2023-09-27

„Euro 2024“ atranka: Anglijos rinktinė rungtynes su Ukraina baigė lygiosiomis

Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos C grupės rungtynės tarp Anglijos ir Ukrainos rinktinių baigėsi lygiosiomis 1:1.  Jude‘as Bellinghamas 5-ąją minute atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.
2023-09-09

Vilniaus futbolo grandų mūšis baigėsi lygiosiomis

Lietuvos futbolo A lygoje įvykęs Vilniaus derbis tarp „Riterių“ ir „Žalgirio“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Donatas Kazlauskas 38-ąją minutę sėkmingai realizavo Edvino Baniulio uždirbtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Riterius“ į priekį 1:0. Tomislavas Kišas 43-ąją minutę tiksliu smūgiu galva atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Per antrąjį kėlinį komandos turėjo po bent kelias geras progas persverti rezultatą savo naudai, kiek stipriau atrodė žalgiriečiai, tačiau dvikovos nugalėt...
2019-09-21

A lyga – namuose žaisdami „Riteriai“ nepateisino favoritų etiketės

Vilniaus „Riteriai“ dar sykį prarado taškus Lietuvos futbolo A lygos akistatoje su Klaipėdos „Atlantu“. 19-ojo turo susitikime LFF stadione vilniečiai sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su šeštąją poziciją užimančiu varžovu iš Klaipėdos. Pirmasis kėlinys stadione susirinkusių sirgalių pavojingais epizodais nepalepino. „Riterių“ komandos atakos smaigalyje dažniausiai atsidurdavo puolėjas Teremas Moffi, o svečiai neretai aštriau atakuodavo po Viliaus Armanavičiaus perdavimų iš dešiniojo krašto.
2019-08-11

A lyga: į Europą žengiantis „Kauno Žalgiris“ neperšoko klaipėdietiško barjero

Lietuvos futbolo A lygoje įvyko dar viena atkakli akistata tarp Klaipėdos „Atlanto“ ir „Kauno Žalgirio“. 15-ajame ture šios dvi komandos susitiko uostamiestyje ir po kovingo mačo išsiskyrė taikiai – 1:1 (0:1). Rungtynių pradžioje aktyvesni buvo kauniečiai, kurie jau 7-ąją minutę galėjo išsiveržti į priekį. Andrius Bartkus baudos aikštelėje nugriovė Joao Figueiredo, tad rezultatyvusis „Kauno Žalgirio“ brazilas stojo prie 11 metrų atžymos.
2019-06-22

„Atlanto“ ir „Stumbro“ akistatoje dominavo gynyba

Kauno „Stumbras“ Lietuvos futbolo A lygoje nelaimi jau ketvirtame mače iš eilės. Šį kartą Laikinosios sostinės klubas 10-ojo turo rungtynėse išvykoje sužaidė be įvarčių su Klaipėdos „Atlantu“ – 0:0. Pirmame kėlinyje aktyvesni buvo svečiai. Daug problemų „Atlanto“ gynybai kėlė puolėjas Nasro Boucharebas, kuris smūgiai porą sykių vertė paplušėti vartininką Krišjanį Zviedrį. Geriausią progą išvesti „Stumbrą“ į priekį 40-ąją minutę turėjo Antonio Belo.
2019-05-12

17 žaidėjų išbandžiusi Lietuvos rinktinė neįmušė Azerbaidžanui

Pirmadienį Lietuvos futbolo rinktinė pirmą kartą šiais metais žaidė kontrolines rungtynes. Po intensyvios ir agresyvios kovos, Valdo Urbono auklėtiniai svečiuose lygiosiomis 0:0 sužaidė su Azerbaidžano rinktine. Lietuvos komandos startinėje sudėtyje įvyko šeši pasikeitimai nuo praėjusių rungtynių su Liuksemburgu.
2019-03-25

„Riterių“ ir „Stumbro“ dvikovoje nugalėtojas nepaaiškėjo: kauniečiai išlieka „sausi“

Kauno „Stumbras“ šiuo metu yra vienintelis Lietuvos futbolo A lygos klubas, šiame sezone dar nepraleidęs įvarčio. Laikinosios sostinės komanda 2-ojo turo susitikime išvykoje be įvarčių 0:0 sužaidė su pirmą tašką iškovojusiais Aurelijaus Skarbaliaus treniruojamais Vilniaus „Riteriais“. Pirmame kėlinyje kamuolį ilgiau kontroliavo šeimininkai, tačiau daugiau smūgių tiek į vartų plotą, tiek šalia jų atliko kauniečiai.
2019-03-11

„Tottenham“ ir „Arsenal“ mūšyje – žaidėjo išvarymas ir du 11 metrų baudiniai

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį prasidėjo 29-asis turas. Pirmosiose dienos rungtynėse futbolo gerbėjai išvydo nepamirštamą reginį – Londono derbyje susigrūmė „Tottenham“ ir „Arsenal“ komandos, buvo skirti du 11 metrų baudiniai, taip pat iš aikštės išvarytas žaidėjas, tačiau nugalėtojo išsiaiškinti Anglijos grandams taip ir nepavyko.
2019-03-02

Pasiruošimą sezonui Marijampolės „Sūduva“ baigė lygiosiomis Kipre

2019 metu sezonui besirengianti Lietuvos futbolo čempionė Marijampolės „Sūduva“ treniruočių stovykloje Kipre per paskutiniąsias kontrolines rungtynes su Aradipu „Ermis“ sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1). Lietuvos čempionams vienintelį įvartį 15 min. pelnė Sandro Gotalas, prie tolimojo virpsto sulaukęs puikaus Andro Švrljugos perdavimo iš dešiniojo atakos krašto. Kipro aukščiausioje lygoje rungtyniaujantys aikštės šeimininkai rezultatą išlygino 38 min., kai įmušė 11 metrų baudinį.