m. salah

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „m. salah“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „m. salah“.

Neigiamai apie VAR atsiliepęs Salah žada dar daugiau baudinių

„Liverpool“ lyderis Mohamedas Salah neigiamai atsiliepė į šiame sezone Anglijos „Premier“ lygoje pristatytą VAR sistemą, o taip pat perspėjo varžovus, kad tai reikš dar daugiau jo uždirbtų vienuolikos metrų baudinių. Šiame sezone Anglijoje pagaliau buvo pristatyta VAR sistema, kuri, kaip ir kitose šalyse, neišvengė kontraversiškų situacijų.
2019-08-21

Egipto žvaigždė pasirašė ilgalaikę sutartį su „Liverpool“

„Liverpool“ klubo ir Egipto rinktinės puolėjas Mohamedas Salah pasirašė naują penkerių metų sutartį su Anglijos komanda. 26 metų egiptietis prisidėjo prie „Liverpool“ pernai vasarą, kai Anglijos klubas už 42 mln. eurų įsigijo futbolininką iš „Roma“ (Italija) komandos. Per 52 rungtynes Liverpulio klube M.Salah įmušė 44 įvarčius. Naujoji sutartis galios iki 2023 metų, joje nėra numatyta išpirkos variantų.
2018-07-02

Rusus ant žemės nuleido Urugvajaus rinktinė

Per du pirmuosius pasaulio čempionato turus varžovus daužę ir apie tolimą kelią atkrintamosiose galvoję pirmenybių šeimininkai nuleisti ant žemės. Rusijos rinktinė paskutinėse A grupės rungtynėse 0:3 (0:2) pralaimėjo Urugvajaus komandai. Pirmojo pietų amerikiečių įvarčio ilgai laukti neteko. Jurijus Gazinskis prie pat baudos aikštelės neleistinai sustabdė Rodrigo Bentancurą. Teisėjas Malangas Diedhiou skyrė baudos smūgį. 10-ąją minutę prie kamuolio stojo puolėjas Luisas Suarezas.
2018-06-25

Mohamedo Salah įvartis nepadėjo – rusai nepervargo ir su egiptiečiais

Antrąją įtikinamą pergalę pasaulio futbolo čempionate iškovojo šeimininkai rusai. Jie Sankt Peterburge 3:1 (0:0) nugalėjo Egipto rinktinę, kurios sudėtyje pirmąkart žaidė ryškiausia žvaigždė Mohamedas Salah. Pirmasis kėlinys buvo apylygis. Komandos smūgiavo kelis kartus, bet į vartų plotą pataikė vienintelis futbolininkas – po kampinio tiesiai į vartininko Mohamedo El-Shenawy rankas mušęs Rusijos rinktinės gynėjas Sergejus Ignaševičius. Rezultatas pasikeitė pačioje antrojo kėlinio pradžioje.
2018-06-19

Mohamedas Salah debiutuos pasaulio čempionate

Mohamedas Salah debiutuos pasaulio čempionate. Vyriausiasis Egipto rinktinės treneris Hectoras Cuperis įtraukė ryškiausią komandos žvaigždę į starto sudėtį rungtynėms su šeimininke Rusijos ekipa. M. Salah pirmąjį A grupės mačą praleido dėl traumos. Egiptiečiai susitikimą Urugvajaus futbolininkams pralaimėjo 0:1. Įvartį 89-ąją minutę įmušė Jose Gimenezas. 26-erių M. Salah petį susižeidė UEFA Čempionų lygos finale, aikštės viduryje susidūręs su Madrido „Real“ kapitonu Sergio Ramosu.
2018-06-19

Roberto Firmino apie Sergio Ramosą: jis yra idiotas

Roberto Firmino neliko skolingas Sergio Ramosui. „Liverpool“ puolėjas Madrido „Real“ kapitoną po skandalingų jo pasisakymų išvadino idiotu. „Nenorėčiau komentuoti. S. Ramosas turi savo matymą, nes tapo čempionu, bet, manau, jis yra idiotas, kad taip pasakė. Tačiau viskas gerai“, – rėžė R. Firmino. Brazilas taip sureagavo į S. Ramoso pokštus. „Mohamedo Salah traumai skiriama per daug dėmesio. Visi vis kartoja, kad naudojau dziudo veiksmus.
2018-06-07

Aistros nerimsta: Mo Salah traumavęs Sergio Ramosas smogė ir „Liverpool“ vartininkui?

Madrido „Real“ kapitono Sergio Ramoso veiksmai lieka viena pagrindinių UEFA Čempionų lygos finalo temų. Su gynėju aikštės viduryje susidūręs „Liverpool“ lyderis Mohamedas Salah patyrė traumą. Kameros taip pat užfiksavo, kad S. Ramosas antrajame kėlinyje alkūne pataikė varžovų vartininkui į veidą. Tai įvyko antrojo kėlinio pradžioje. Isco smūgiavo į virpstą, o S. Ramosas po pakelto kampinio alkūne kliudė „Liverpool“ vartų sargo Loriso Kariusio veidą.
2018-05-29

Kai verkia vyrai: traumas patyrę futbolininkai su ašaromis paliko aikštę

Pirmasis UEFA Čempionų lygos finalo Kijeve kėlinys pasižymėjo ne įvarčiais, o traumomis. Su ašaromis akyse aikštę buvo priversti palikti du futbolininkai. Pirmasis nukentėjo „Liverpool“ lyderis Mohamedas Salah. Egiptietis 26-ąją minutę aikštės viduryje susidūrė su Madrido „Real“ kapitonu Sergio Ramosu, susižeidė petį ir su ašaromis akyse paliko aikštę. Po 10-ies minučių tas pats likimas ištiko „Real“ gynėją Dani Carvajalį, kuris, atlikdamas perdavimą, patyrė kojos traumą.
2018-05-26

Čempionų lyga: trečiąjį iš eilės „Real“ triumfą papuošė Garetho Bale’o įvartis gražuolis

Madrido „Real“ futbolininkų rankose – trečiasis iš eilės UEFA Čempionų lygos trofėjus. Karališkasis klubas šeštadienį Kijeve vykusiame finale 3:1 (0:0) nugalėjo „Liverpool“. Po keitimo aikštėje pasirodęs Garethas Bale’as pasižymėjo fantastišku įvarčiu. Mačą daug aktyviau pradėjo „Liverpool“ futbolininkai. Jie rungtyniavo aštriai, bet didesnių pavojų prie „Real“ vartų nekilo. Sužaidus beveik pusvalandį, įvyko Liverpulio komandos tragedija.
2018-05-26

Mo Salah žaidė kaip Dievas, bet rungtynių pabaiga paliko viltį „Roma“

Prieš buvusią komandą žaidęs Mohamedas Salah pirmosiose UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynėse įmušė du įvarčius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų. Vis dėlto „Liverpool“ žvaigždei sėdus ant suolo, „Roma“ atgaivino finalo viltį. Mačas Liverpulyje baigėsi 5:2 (2:0). Svečiai aktyviai pradėjo rungtynes, o šeimininkų vyriausiajam treneriui Jurgenui Kloppui mačo pradžioje teko atlikti priverstinį keitimą. Alexas Oxlade’as-Chamberlainas stadioną paliko ant neštuvų.