mhp riesen

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mhp riesen“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mhp riesen“.

„Šiauliai“ stiprinasi: grįžta Sabeckis ir atvyksta Staniulis

Po trejų metų pertraukos „Šiauliuose“ vėl rungtyniaus Donatas Sabeckis. Su du sezonus komandoje praleidusiu gynėju pasirašyta dvejų metų sutartis. Praėjusį sezoną 198 cm ūgio 28 metų krepšininkas vilkėjo Ženevos „Lions“ klubo marškinėlius Šveicarijos krepšinio lygoje. Liūtai laimėjo reguliarųjį sezoną ir šalies taurę, tačiau kaunantis dėl čempionato aukso ketvirtfinalio serijoje patyrė netikėtą nesėkmę, 1:2 nusileisdami Bazelio „Starwings“ ekipai.
2021-07-24

Marius Grigonis ir Lietuvoje žaidęs amerikietis išvedė ALBA į finalą

Krepšininkas Marius Grigonis gali tapti Vokietijos čempionu. Lietuvio atstovaujama Berlyno ALBA pateko į šalies lygos finalą. ALBA pusfinalio serijoje 3:0 nugalėjo Liudvigsburgo „MHP Riesen“ ir finale susitiks su Bambergo „Brose“ arba Miuncheno „Bayern“. Pastarasis pirmauja 2:1. Berlyno komanda trečiosiose rungtynėse namie varžovus įveikė 91:88 (27:23, 15:20, 25:14, 24:31). ALBA antrosios mačo dalies pradžioje perėmė iniciatyvą ir visą likusį laiką pirmavo.
2018-05-27

Marius Grigonis išvedė komandą į pusfinalį

Marius Grigonis buvo rezultatyviausias bei naudingiausias komandoje, o Berlyno ALBA laimėjo lemiamas Vokietijos Bundeslygos ketvirtfinalio rungtynes. Namie žaidusi lietuvio ekipa 85:68 (17:19, 28:16, 18:17, 22:16) nugalėjo Oldenburgo „EWE Baskets“ krepšininkus ir serijoje triumfavo 3:2. Pusantro kėlinio vyko atkakli bei permaininga kova. Vėliau iniciatyva priklausė ALBA.
2018-05-17

Tomas Jasevičius teisėjaus FIBA Čempionų lygos finale

Sekmadienio vakarą vyksiančiame FIBA Čempionų lygos finale, kuriame susitiks Atėnų AEK ir „AS Monaco“ komandos, teisėjaus geriausias Lietuvos krepšinio arbitras Tomas Jasevičius. Tai – antrosios lietuvio rungtynės šį savaitgalį Atėnuose vykstančiame FIBA Čempionų lygos finalo ketverte. T. Jasevičius dirbo ir pirmajame pusfinalyje tarp „AS Monaco“ bei Liudvigsburgo „MHP Riesen“ ekipų.
2018-05-06

Marius Grigonis buvo naudingiausias pergalingose rungtynėse

Vokietijos krepšinio lygoje puikias rungtynes sužaidė Marius Grigonis. Jis buvo naudingiausias mače, o lietuvio atstovaujama Berlyno ALBA savo aikštėje 96:86 (23:23, 30:22, 18:20, 25:21) nugalėjo Liudvigsburgo „MHP Riesen“. Beveik du kėlinius vyko atkakli kova, bet po pertraukos išryškėjo šeimininkų pranašumas. M. Grigonis buvo naudingiausias rungtynėse. Lietuvio sąskaitoje – 21 balas. Krepšininkas per 30 minučių pelnė 14 taškų, pataikęs visas penkias baudas.
2018-04-14

Marius Grigonis atvedė ALBA į pergalę

Vokietijos Bundeslygoje puikias rungtynes sužaidė Marius Grigonis. Lietuvis atvedė Berlyno ALBA į pergalę namie – 78:73 (20:28, 15:14, 23:11, 20:20) prieš Liudvigsburgo „MHP Riesen“ krepšininkus. Šeimininkams pirmoji mačo dalis buvo sunki, bet po pertraukos ALBA žaidė geriau. Vis dėlto, paskutinę minutę rezultatas tapo lygus (73:73). Per likusį laiką Berlyno krepšininkai pataikė penkias baudas iš šešių. M. Grigonis realizavo abi.
2018-01-21

„Neptūno“ 13 pergalių seriją Klaipėdoje nutraukė vokiečiai

Klaipėdos „Neptūnas“ patyrė pirmąjį šio sezono pralaimėjimą „Švyturio“ arenoje. Iki šio antradienio vakaro įspūdingai kovoję ir visas 13 pergalių savo žiūrovų akivaizdoje šventę neptūniečiai, šįkart FIBA Čempionų lygos turnyre neatsilaikė prieš B grupės favoritus – Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (Vokietija) krepšininkus. Kazio Maksvyčio auklėtiniai rungtynes pralaimėjo rezultatu 71:87. Po rungtynių „Neptūno“ sirgaliai juokavo, kad koją klaipėdiečiams pakišo velnio tuzinas.
2018-01-09

Marius Grigonis – vienas rezultatyviausių rungtynių žaidėjų

Marius Grigonis buvo vienas rezultatyviausių rungtynėse ir padėjo komandai iškovoti triuškinamą pergalę. Berlyno ALBA svečiuose 86:67 (25:14, 13:25, 26:13, 22:15) nugalėjo Liudvigsburgo „MHP Riesen“. ALBA pirmąjį kėlinį pralaimėjo 14:25, bet likusiuose trijuose su problemomis nesusidūrė. Berlyno krepšininkai pataikė 16 dvitaškių iš 22 (73 procentai) ir 14 tritaškių iš 31 (45 proc.). „MHP Riesen“ realizavo keturis tolimus metimus iš 28 (14 proc.
2018-01-07

„Neptūno“ gretose – įžaidėjas iš Amerikos

Klaipėdos „Neptūnas“ 2018-uosius pradeda naujienomis – artimiausiu metu komandą papildys įžaidėjas iš JAV Brandonas Fieldsas. 29-erių 193 cm krepšininkas šį sezoną pradėjo Kijevo „Budivelnik“ ekipoje, tačiau, gavęs „Neptūno“ pasiūlymą, nusprendė karjerą pratęsti Lietuvoje. „Komandą palikus Mindaugui Girdžiūnui, ieškojome jam pamainos. B. Fieldsas palieka gerą įspūdį. Jis fiziškai stiprus, gerai ginasi ir yra kovotojas. Mums dabar būtent tokio žaidėjo ir reikia.
2018-01-02

„Neptūnas“ Italijoje šventė pergalę 30-ies taškų skirtumu – 90:60

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai įveikė išvykų barjerą – Kazio Maksvyčio auklėtiniai Italijoje 30 taškų skirtumu – 90:60 (20:13, 23:15, 19:19, 28:13) – nukovė jaunojo Lietuvos krepšinio talento Arnoldo Kulbokos atstovaujamą Kapo d'Orlando „SikeliArchivi“ ekipą. Tai buvo ketvirtoji „Neptūno“ šio sezono pergalė FIBA Čempionų lygoje, padėjusi įsitvirtinti B grupės viršūnėje.