nabilas fekiras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nabilas fekiras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nabilas fekiras“.

Čempionų lyga: C. Ronaldo išvarymas, čempionų pergalė ir niuksas „Man City“

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje sužaistos net aštuonerios rungtynės, kuriose netrūko netikėtų rezultatų bei akibrokštų. Sėkmingai titulo gynimą pradėjo Madrido „Real“ futbolininkai, tuo tarpu Mančesterio grandams vakaras susiklostė labai skirtingai. H grupėje Turino „Juventus“ 2:0 (1:0) išvykoje nugalėjo „Valencia“ futbolininkus, nors žaidė dešimtiese ir tą darė be ryškiausios savo žvaigždės Cristiano Ronaldo. Portugalas 29-ąją minutę už ginčytiną epizodą išvydo prieš save raudoną kortelę.
2018-09-19

Cristiano Ronaldo pirmauja Europoje pagal vieną skaičių – garbės jis nedaro

Portugalas Cristiano Ronaldo sužaidė jau trejas oficialias rungtynes Italijos „Serie A“ pirmenybėse, vilkėdamas Turino „Juventus“ marškinėlius, bet vis dar niekaip nepelno pirmojo įvarčio. Tiesa, tai kol kas netrukdo šalies čempionei rinkti pergalių – įveikti „Chievo“ (3:2), „Lazio“ (2:0) ir „Parma“ (2:1) klubai. Visas šias rungtynes 33-ejų portugalas pradėjo nuo pradžių ir sužaidė iki galo. Per šį laiką puolėjas lieka „tuščias“, nors atliko net 23 smūgius.
2018-09-02

Prancūzijoje – PSG žvaigždyno pralaimėjimas

Prancūzijos futbolo lygoje pralaimėjimą patyrė pinigus į kairę ir į dešinę švaistantis Paryžiaus „Saint-Germain“. Jis sekmadienį svečiuose 1:2 (1:1) nusileido Liono „Olympique“. Šeimininkai rungtynių favoritus pribloškė greitu įvarčiu. 2-ąją minutę tikslus buvo Nabilas Fekiras. PSG rezultatą išlygino pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje (45+3 minutė), kai įmušė Layvinas Kurzawa. 57-ąją minutę svečiai liko mažumoje, mat raudona kortelė parodyta Dani Alvesui.
2018-01-22

„Ligue 1“: eilinė PSG pergalė, Claudio Ranieri auklėtiniai nugalėjo čempionus

Prancūzijos futbolo lygoje „Ligue 1“ toliau neklumpa Paryžiaus „Saint-Germain“. Ji per 15 turų nė karto nepralaimėjo. Trečiadienį PSG namie 2:0 (0:0) nugalėjo „Troyes“. 41-ąją minutę 11 metrų baudinio nerealizavo Edinsonas Cavani. Urugvajiečio kailį 73-ąją minutę išgelbėjo įvartį pelnęs Neymaras. Brazilas 90-ąją minutę atliko ir rezultatyvų perdavimą. Įmušė E. Cavani. Pralaimėjimą patyrė čempionės titulą ginantys „Monaco“ futbolininkai.
2017-11-30

Paaiškėjo visi Europos taurės aštuntfinalio dalyviai

Paaiškėjo visi UEFA Europos lygos aštuntfinalio dalyviai. Ketvirtadienį sužaista 13-a šešelioktfinalio rungtynių. Vigo „Celta“ (Ispanija) į kitą etapą žengė po pratęsimo, o didžiausią pergalę pasiekė Liono „Lyon“ (Prancūzija) – 7:1. Didžiausia intriga vyko Charkovo „Metalist“ stadione. Donecko „Šachtar“ (Ukraina) jau buvo viena koja aštuntfinalyje, bet 91-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Iago Aspas. Bendras rezultatas tapo 1:1, tad teko žaisti pratęsimą.