nikola jokičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nikola jokičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nikola jokičius“.

NBA ir policija pradėjo tyrimą dėl Nikola Jokičiaus brolio naudoto smurto prieš sirgalių

NBA ir Denverio policija pradėjo tyrimą dėl Nikola Jokičiaus brolio smūgio sirgaliui. Teigiama, kad paplitusiuose vaizdo įrašuose matosi, kad vyras smogė vienam sirgaliui į veidą. Šis konfliktas įvyko po antrųjų Denverio „Nuggets“ ir Los Andželo „Lakers“ atkrintamųjų serijos rungtynių, kurioje Denverio klubas dabar pirmauja 2:0. Tuo tarpu „The Athletic“ praneša, kad NBA patvirtino, jog tiria galimą konfliktą tarp Strahinja Jokičiaus ir sirgaliaus.
2024-04-23

Aiškūs trys pretendentai į NBA lygos MVP apdovanojimą

NBA paskelbė pretendentų sąrašą, kurie varžysis dėl individualių sezono apdovanojimų. Daugiausiai lygos dėmesio kaip ir kasmes sulaukia naudingiausio reguliariojo sezono žaidėjo apdovanojimas. N. Jokičius gali iškovoti trečią MVP adpovanojimą Denverio „Nuggets“ vidurio puolėjas Nikola Jokičius ir vėl yra pateko tarp geriausių lygos krepšininkų.
2024-04-22

Nikola Jokičiaus lyderystė leido „Nuggets“ sėkmingai pradėti titulo gynybą

Pergalingai NBA atkrintamosiose varžybose startavo Denverio „Nuggets“ krepšininkai. NBA čempionai titulo gynybą pradėjo namuose 114:103 (25:33, 32:27, 32:18, 25:25) nugalėdami Los Andželo „Lakers“ komandą. Denverio klubas Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių įsiveržė į priekį 1-0. Nugalėtojų gretose žibėjo Nikola Jokičius. Serbas per 39 minutes surinko 32 taškus, atkovojo 12 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir 3 sykius prasižengė.
2024-04-21

Kovoje dėl Vakarų konferencijos lyderio pozicijos – žvėriškas Nikola Jokičiaus pasirodymas

Pergalę NBA dvikovoje iškovojo Denverio „Nuggets“ (56/24) ekipa. Michaelo Malone'o auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 116:107 (26:28, 23:24, 34:28, 33:27) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ (55/25) komandą. Denverio ekipa po šios pergalės Vakarų konferencijoje pakilo į pirmąją vietą. Nugalėtojus į priekį vedė žvėriškai žaidęs Nikola Jokičius. Jis per 38 žaidimo minutes surinko 41 tašką (14/18 dvit., 2/2 trit., 7/12 baud.
2024-04-11

Victoras Wembanyama buvo arti keturgubo dublio, bet nugalėjo Nikola Jokičiaus vedama „Nuggets“

Dramatišką pergalę NBA akistatoje iškovojo Denverio „Nuggets“ (53/23) krepšininkai. Michaelo Malone'o treniruojama komanda namų arenoje 110:105 (30:23, 25:31, 31:31, 24:20) nugalėjo San Antonijaus „Spurs“ (18/58) klubą. Nikola Jokičius nugalėtojams per 37 minutes įmetė 42 taškus (17/26 dvit., 1/6 trit., 5/6 baud.), atkovojo 16 atšokusių kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo 2 metimus, tačiau dusyk pažeidė taisykles ir suklydo 4 sykius.
2024-04-03

Trigubą dublį užfiksavęs Nikola Jokičius su komanda šventė triuškinamą pergalę

Įtikinamą pergalę NBA iškovojo Denverio „Nuggets“ (52/23) komanda, kuri namuose 130:101 (30:26, 35:30, 36:21, 29:24) nugalėjo Klivlando „Cavaliers“ (45/30) ekipą. Nikola Jokičius šiąnakt užfiksavo 22-ąjį sezono trigubą dublį. Jis per 34 žaidimo minutes surinko 26 taškus (10/16 dvit., 1/2 trit., 3/5 baud.), atkovojo 18 atšokusių kamuolių, atliko 16 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, bet pažeidė taisykles 2 kartus bei padarė 3 klaidas. Pralaimėjusiems Evanas Mobley pelnė 23 taškus.
2024-04-01

Vakarų lyderių akistatoje – „Timberwolves“ pergalė

Pergalę NBA dvikovoje iškovojo Minesotos „Timberwolves“ (51/22) ekipa. Chriso Fincho auklėtiniai svetimoje arenoje 111:98 (33:26, 29:17, 25:21, 24:34) nugalėjo Denverio „Nuggets“ (51/23) komandą. Minesotos komandai Anthony Edwardsas pelnė 25 taškus, Mike Conley surinko 23, Rudy Gobertas įmetė 21 ir atkovojo 12 kamuolių. Nikola Jokičius pralaimėtojų gretose per 37 minutes įmetė 32 taškus (11/21 dvit., 0/3 trit., 10/13 baud.
2024-03-30

„Suns“ išsivežė pergalę iš čempionų tvirtovės

Pergalę NBA dvikovoje iškovojo Fynikso „Suns“ (43/30) krepšininkai. Franko Vogelo treniruojama komanda svečiuose 104:97 (29:29, 30:23, 24:21, 21:24) nugalėjo Denverio „Nuggets“ (51/22) klubą. Fynikso komandai Kevinas Durantas pelnė 30 taškų, atkovojo 13 kamuolių bei blokavo penkis metimus. Devinas Bookeris įmetė 17 taškų ir atliko 9 perdavimus. Pralaimėjusiems Nikola Jokičius pelnė 22 taškus, atliko 10 perdavimų ir sugriebė 9 kamuolius.
2024-03-28

Denveryje – Nikola Jokičiaus trigubas dublis ir „Celtics“ nesėkmė

Po atkaklios kovos pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Denverio „Nuggets“ (43/20) krepšininkai. Michaelo Malone'o auklėtiniai namų arenoje 115:109 (30:28, 32:26, 28:26, 25:29) įveikė Bostono „Celtics“ (48/14) klubą. Nikola Jokičius šiąnakt užfiksavo 20–ąjį sezono trigubą dublį. Jis nugalėtojams per 38 žaidimo minutes įmetė 32 taškus (11/18 dvit., 10/10 baud.
2024-03-08

Visų laikų NBA rekordininkas LeBronas Jamesas pasiekė dar vieną istorinę žymą

Pergalę NBA lygoje iškovojo Denverio „Nuggets“ (42/19), kuri išvykoje 124:114 (27:33, 31:33, 31:23, 35:25) nugalėjo Los Andželo „Lakers“ (33/29) ekipą. Įsimintinas šis vakaras, nepaisant nesėkmės, buvo LeBronui Jamesui. Jis šiąnakt tapo pirmuoju NBA žaidėju, peržengusiu 40 tūkst. taškų ribą. Puolėjui tam reikėjo 9 taškų. Krepšininkas šią ribą pasiekė antrojo kėlinio pradžioje, kai kaire ranka pataikė iš po krepšio.