paryžiaus saint-germain

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „paryžiaus saint-germain“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „paryžiaus saint-germain“.

PSG 12 kartą klubo istorijoje užsitikrino Prancūzijos čempionų titulą

Paryžiaus „Saint–Germain“ klubas užsitikrino Prancūzijos „Ligue 1“ čempionato nugalėtojų titulą po to, kai „Monaco“ pralaimėjo išvykos rungtynes prieš „Lyon“.  Nepaisant to, kad PSG savaitgalį rungtynes su „Le Havre“ baigė lygiosiomis 3:3, Luiso Enrique vadovaujama komanda turi 70 taškų, kai tuo tarpu „Monaco“ – 59, o iki sezono pabaigos liko vos trys rungtynės.  PSG klubas laimėjo „Ligue 1“ čempionatą dešimtą kartą per pastaruosius 13 sezonų.
2024-04-29

Prancūzijoje PSG be didesnio vargo pranoko varžovus

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1“ čempionato išvykos rungtynėse 4:1 nugalėjo „Lorient“ futbolininkus. Pirmajame kėlinyje gretai Ousmane‘o Dembele ir Kyliano Mbappe tikslūs smūgiai padėjo PSG įgyti dviejų įvarčių pranašumą 2:0. Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo smūgį galva atlikęs Tiemoue Bakayoko.
2024-04-24

PSG visas rungtynes vijosi absoliučią Prancūzijos lygos autsaiderę „Clermont“

Prancūzijos „Ligue 1“ čempionato rungtynės Paryžiaus „Saint – Germain“ buvo priverstas gelbėtis prieš paskutinėje vietoje esančią „Clermont“ ekipą. Komandų susitiimas lygos čempionų tvirtovėje baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1). Habibas Keita 32-ąją minutę puikiu smūgiu išvedė „Clermont“ į priekį 1:0. Senny Mayulu per pridėtą pirmojo kėlinio laiką nukreipė kamuolį į vartus, tačiau po VAR peržiūros įvartis liko neįskaitytas.
2024-04-07

Prancūzijoje PSG įmušė net šešis įvarčius, o Italijos lygoje lyderiai prarado taškus

Paryžiaus „Saint – Germain“ Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse 6:2 sutriuškino „Montpellier“ futbolininkus.  Šiame susitikime „hat-tricką“ pelnė rungtynes startinėje sudėtyje pradėjęs Kylianas Mbappe. PSG gretose taip pat pasižymėjo Vitinha, Kang In Lee Nuno Mendesas.
2024-03-18

Prancūzijos futbolo taurės aštuntfinalyje PSG laimėjo prieš dešimtyje žaisti likusį „Brest“

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos futbolo taurės aštuntfinalio rungtynėse 3:1 nugalėjo dešimtyje žaisti likusius „Brest“ futbolininkus. Pirmąjį šansą rungtynėse turėjo tikslaus perdavimo sulaukęs Martinas Satriano 29-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.
2024-02-08

PSG iškovojo pirmąjį sezono trofėjų

Prancūzijoje paaiškėjo pirmojo sezono trofėjaus laureatai. Paryžiuje įvykusioje Prancūzijos Supertaurės finalo rungtynėse Paryžiaus „Saint-Germain“ 2:0 palaužė „Toulouse“. Šį titulą PSG iškovojo antrus metus iš eilės. Rungtynėse į priekį PSG įsiveržė dar trečiąją minutę po Kang-In Lee tikslios atakos. Tuo tarpu pirmojo kėlinio pabaigoje jų pranašumą padvigubino Kylianas Mbappe. „Toulouse“ taip pat turėjo savo progų, bet jiems pasižymėti taip ir nepavyko, tad titulas atiteko Paryžiaus komandai.
2024-01-04

Gali grėsti fiasko: elitiniai Europos klubai viešai atsisako kvietimo į Superlygą

Europos futbolo padangėje atsiradęs sujudimas dėl Europos futbolo Superlygos kūrimo tęsiasi. Keli stiprūs Europos klubai viešai pasisakė atsisakantys kvietimo prisijungti prie šios lygos. Apie savo nenorą dalyvauti lygoje paskelbė ir du klubai, kurie buvo tarp 12 šią lygą inicijavusių komandų – „Manchester United“ ir Madrido „Atletico“. Abi jos išreiškė palaikymą UEFA, pareikšdamos, jog šios derybos su klubais buvo pozityvios ir klubai buvo kur kas labiau įtraukti į Europos turnyrų valdymą.
2023-12-21

Po kontraversiško PSG baudinio Čempionų lygoje nuobaudos sulaukė VAR teisėjų brigada

Daug kalbų sukėlusį vienuolikos metrų baudinį vakar dienos rungtynėse tarp Paryžiaus „Saint-Germain“ ir „Newcastle“ klubų rekomendavusi VAR brigada susilaukė nuobaudos. Rungtynėse tarp PSG ir „Newcastle“ jau pačioje pridėto laiko pabaigoje VAR brigada rekomendavo teisėjui skirti vienuolikos metrų baudinį.
2023-11-29

Mbappe Prancūzijoje surengė fantastišką pasirodymą

Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse fantastišką pasirodymą surengė Paryžiaus „Saint-Germain“ puolėjas Kylianas Mbappe. Šeštadienį PSG išvykoje 3:0 sutriuškino „Reims“ komandą. Visus tris įvarčius Paryžiaus komandai pelnė jų žvaigždė K. Mbappe. Į priekį savo komandą išvedęs dar trečiąją minutę, vėliau jis antrajame kėlinyje pridėjo dar du tikslius smūgius. Po pergalės PSG pakilo į pirmąją poziciją „Ligue 1“ pirmenybėse.
2023-11-11

PSG klubas namuose sutriuškino „Marseille“ futbolininkus ir sugrįžo į pergalių kelią

Paryžiaus „Saint – Germain“ Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse namuose 4:0 sutriuškino „Marseille“ futbolininkus. Praeitame mače patyrę nesėkmę Paryžiaus futbolininkai ėmėsi situaciją taisyti jau nuo pirmųjų minučių, kai Achrafas Hakimi 8-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė PSG ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0. Padvigubinti rezultatą bandė ir Vitinha 22-ąją minute atliko smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymė...