pergalė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pergalė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pergalė“.

Neįtikėtinas lietuvių triumfas Europos šokių čempionatuose: grįžo pasidabinę medaliais

Prie stulbinančių Lietuvos sportininkų pasiekimų prisidėjo ir mūsų šalies šokėjai. Per pastarąsias kelias dienas Pasaulio sportinių šokių federacija (WDSF) surengė net keliolika svarbių turnyrų, iš kurių į Lietuvą parvežami medaliai. Lietuviai gali didžiuotis savo šokėjais, kurie pelnė ne vieną pergalę čempionatuose.
2024-04-18

Iš Donato Motiejūno klubo atimta viena pergalė

Prancūzijos krepšinio federacija iš Monako „AS Monaco“ komandos atėmė vieną pergalę Prancūzijos čempionate. To priežastis yra Jarono Blossomgame‘o rungtyniavimas prieš Strasbūro SIG komandą, dvikova vyko kovo 24 dieną. Taip nutiko dėl to, nes prieš tai vykusiame mače jis buvo pašalintas iš aikštės ir suspenduotas vienoms rungtynėms. J.Blossomgame prieš SIG sužaidė penkias minutes. Nepaisant šios bausmės, Monako komanda toliau pirmauja šalies pirmenybėse.
2024-04-14

Guvūs berniukai atvedė britus į pergalę – štai, ką sugebėjo padaryti pirmieji skautai

1899 m. pulkininkas Robertas Badenas-Powellis turi apsaugoti Pietų Afrikos Mafekingo miestą nuo besiveržiančių būrų. Jo pajėgos gerokai mažesnės, bet pasitelkęs išradingus triukus ir būrį berniukų jis padarė tai, kas, rodės, neįmanoma. Britų pulkininkas Badenas-Powellis sėdi karinėje būstinėje, kurią įsirengė pačiame viešbučio „Hotel Dixon“ viršuje.
2024-02-25

Puikiai lemiamą setą sužaidęs Ričardas Berankis įveikė Prancūzijos tenisininką ir žengė į kitą etapą

Prancūzijoje vykstančio ATP „Challenger“ serijos „Open Quimper Bretagne Occidentale“ vyrų teniso turnyro vienetų varžybų pagrindinio etapo pirmajame rate Ričardas Berankis (ATP-255) per 2 val. 18 min. 4:6, 6:3, 6:2 nugalėjo taip pat kvalifikaciją įveikusį 23-ejų prancūzą Emilieną Voisiną (ATP-551). Tai buvo pirmoji R.Berankio ir E.Voisino akistata jų karjerose. Pirmajame sete lemiamu tapo penktasis geimas, kuriame R.Berankis pralaimėjo savuosius padavimus.
2024-01-25

Jonas Valančiūnas susitvarkė su užklupusia neganda: buvo ryškus pergalės kalvis

Jonas Valančiūnas buvo ryškus savo komandoje, o Naujojo Orleano „Pelicans“ 123:104 (36:28, 30:24, 28:24, 29:28) nugalėjo Klivlando „Cavaliers“. Klivlando ekipa pirmavo tik pačioje mačo pradžioje, o didžiausias J. Valančiūno komandos pranašumas ketvirtajame kėlinyje siekė net 24 taškus. J. Valančiūnas aikštėje praleido 28 minutes, per kurias įmetė 13 taškų (5/6 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 7 rezultatyvius perdavimus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 2 sykius suklydo.
61
2023-12-22

„Juventus“ krepšininkai ENBL čempionate sutriuškino svečius iš Danijos

Be pralaimėjimų Šiaurės Europos krepšinio lygoje (ENBL) ir toliau žygiuoja Utenos „Uniclub Casino - Juventus“ (4-0) krepšininkai. Pastarieji šį kartą namuose 110:92 (22:24, 32:20, 30:25, 26:23) susitvarkė su Svendborgo „Rabbits“ (0-4) komanda iš Danijos. Utenos klubą į pergalę vedė 26 taškus surinkęs Evaldas Šaulys, 21 pelnė Šarūnas Beniušis, o 15 pasižymėjo Brae Ivey. Oponentų gretose išsiskyrė Jaedonas Willisas su 24 taškais, po 17 įmetė Dylanas Van Eyckas ir Hameiras Wrightas.
2023-12-20

Šventinėse rungtynėse „Rytas“ nepaliko vilčių LKL autsaideriams

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) keturioliktasis turas startavo intrigos pašykštėjusiu maču sostinėje. Vilniaus „Rytas“ (12/2) namie sutriuškino „Gargždus“ (3/11) – 110:79 (22:25, 37:15, 22:15, 29:24). Šis mačas buvo paskelbtas kalėdiniu, kadangi jame  „Ryto“ klubas vaikams parengė daug staigmenų ir pramogų.  Komandos startavo nerezultatyviai, o Arnas Velička prie to prisidėjo greitoje atakoje blokuodamas Armando Urkio dėjimą.
2023-12-16

Šventė Kėdainiuose: „Nevėžis“ iškovojo pirmąją pergalę LKL čempionate

Dramatišką pirmąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įsirašė Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (1-7), kuris namie 89:84 (28:18, 19:28, 20:17, 22:21) palaužė „Šiaulius“ (1-7). „Nevėžis-Optibet“ uždavė gerą toną rungtynėms ir po pirmojo kėlinio turėjo dviženklę persvarą – 28:18. Tomašas Pavelka ir Leonardas Thorpe‘as „Šiaulių“ atsilikimą aptirpdė (26:31), o kol kėdainiškių puolimas strigo, minėtas tandemas toliau tempė į priekį svečius – 32:35. Šeimininkai sureagavo ir pelnė be at...
53
2023-11-06

Herojiškas Thurmanas džiaugėsi išplėšta pergale iš „Bešiktaš“ nagų: „Šios rungtynės reiškė viską“

Antradienio vakarą Kęstučio Kemzūros vadovaujamas Vilniaus „Wolves“ savo žiūrovų akivaizdoje iškovojo įspūdingą pergalę. Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei „Wolves“ atsilikinėjo 6 taškais, tačiau tada savo pasirodymą surengė Tre'Shawnas Thurmanas. Amerikietis smeigė tritaškį su pražanga, vėliau pridėjo dvitaškį ir sostinės klubas namų arenoje 90:88 įveikė Stambulo „Bešiktaš“.  Ši pergalė „Wolves“ klubui tapo istorine.
2023-10-24

Džiaugsmas, keičiantis nesėkmės skaudulį: tokį „Žalgirio” pasirodymą per dešimtmetį regėjome vos vieną kartą

Kauno „Žalgirio” komanda vėlyvą antradienio vakarą patyrė pirmąjį pralaimėjimą šio sezono Eurolygoje, kai išvykoje 79:93 neprilygo Madrido „Real” ekipai. Dviejų pergalių iš eilės serija nutrūko, tačiau pralaimėjimo skaudulį galima pasilengvinti įdomiu faktu – ši sezono pradžia Eurolygoje bet kokiu atveju yra viena geriausių per dešimtmetį.