ragnaras klavanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ragnaras klavanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ragnaras klavanas“.

Ketvirtfinaliai: faktai, mintys ir Ryčio Vyšniausko prognozės

Startuoja UEFA Čempionų lygos ketvirfinaliai. Portalas tv3.lt pateikia įdomiausius faktus, futbolininkų ir žaidėjų citatas bei komentatoriaus Ryčio Vyšniausko prognozes. Turino „Juventus“ – Madrido „Real“ Praėjusio UEFA Čempionų lygos finalo pakartojimas. Italijos ir Ispanijos čempionai pernai susitiko Kardife. Tąkart Velse „Real“ nugalėjo 4:1. Madrido komandai dublį pelnė Cristiano Ronaldo (20, 64 minutė), po įvartį pridėjo Casemiro (61 min.) ir Marco Asensio (90 min.
2018-04-03

„Premier“ lyga: „Liverpool“ išgelbėjo esto įvartis

Ragnaras Klavanas tapo Liverpulio didvyriu. Gynėjas iš Estijos 94-ąją minutę įmušė pergalingą įvartį, o „Liverpool“ išnešė sveiką kailį pirmadienį svečiuose – 2:1 (0:0) nugalėjo „Burnley“ futbolininkus. „Liverpool“ 61-ąją minutę į priekį išvedė Sadio Mane, bet 87-ąją rezultatą išlygino Johannas Bergas Gudmundssonas.
2018-01-01

Nuožmiame derbyje – gražūs įvarčiai ir „Liverpool“ pergalė

„Liverpool“ apgynė savo tvirtovę – „Anfield“ stadioną. Liverpulio futbolininkai principiniame ir nuožmiame derbyje 3:1 (2:1) nugalėjo to paties miesto „Everton“. Rungtynės prasidėjo aistromis – kietomis pražangomis ir emocijomis. Pirmieji pavojingą ataką surengė šeimininkai.