rashaunas broadusas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rashaunas broadusas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rashaunas broadusas“.

Utenos herojus Rashaunas Broadusas paskelbė apie karjeros pabaigą

Utenos „Juventus“ klubą į skambiausią pergalę istorijoje atvedęs Rashaunas Broadusas paskelbė baigiantis profesionalaus krepšininko karjerą. 33 metų 183 cm ūgio gynėjas pranešė, jog pasibaigęs sezonas, kuriame jis atstovavo Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipai, buvo paskutinis. Į Lietuvą 2009 metais atvykęs amerikietis pirmiausia užsivilko Marijampolės „Sūduvos“ marškinėlius, o vėliau žaidė „Šiaulių“, Klaipėdos „Neptūno“, Utenos „Juventus“, Vilniaus „Lietuvos ryto“ bei minėto „Vytauto“ gretose.
2018-05-14

Chaosas Prienuose: „Vytauto“ legionieriai tepa slides iš Lietuvos

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) Prienų–Birštono „Vytauto“ komandai dar liko vienas simbolinis mačas prieš Kauno „Žalgirį“, kuris nieko nebelems. Tačiau dar iki jo Prienus sparčiai palieka žaidėjai. Namo į Jungtines Amerikos Valstijas (JAV) jau iškeliavo Kervinas Bristolis su Rashaunu Broadusu, o penktadienį „Vytautą“ paliks ir ukrainietis Denisas Lukašovas.
2018-05-03

Virginijus Šeškus grasina: išvesiu komandą iš aikštės ir tada pažiūrėsime

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) autsaideris Prienų-Birštono „Vytautas“ pirmadienį patyrė 21-ąjį šio sezono pralaimėjimą. Po mačo prieniškius treniruojantis Virginijus Šeškus pliekė ir auklėtinius, ir teisėjus. Strategą papiktino epizodas rungtynių pabaigoje. Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai manė, kad skelbiama minutės pertraukėlė ir keliavo pasitarti. Vis dėlto pauzė nebuvo patvirtinta, tad teko grįžti į aikštę.
2018-03-19

„Žalgirio“ nepabūgę Ballai surengė rezultatyvų šou, bet „Vytauto“ neišgelbėjo

Garsieji broliai Ballai neišsigando Kauno „Žalgirio“ (20-2) ir sužaidė geriausias „Betsafe-LKL“ rungtynes. Rezultatyviausiai Prienų-Birštono „Vytauto“ (4-17) gretose rungtyniavę amerikiečiai pelnė beveik pusę komandos taškų ir padėjo pagerinti lygos tritaškių rekordą. LaMelo pelnė 19, LiAngelo – 25 taškus, o „Vytautas“ įmetė 19 tritaškių iš 47, bet nuo pralaimėjimo tai neišgelbėjo.
2018-02-04

„Vytaute“ dar vienas naujokas - stiprinasi pažįstamu veidu

„Betsafe–LKL“ dugne atsidūręs Prienų–Birštono „Vytauto“ klubas imasi stiprinti gynėjų grandį. Klubas paskelbė pasirašęs sutartį su Lietuvoje jau žaidusiu Rashaunu Broadusu. 33 metų 183 cm ūgio gynėjas yra atstovavęs Marijampolės „Sūduvos“, „Šiaulių“, Klaipėdos „Neptūno“, Utenos „Juventus“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandoms. Praėjusio sezono pradžioje amerikietis žaidė „Lietuvos ryte“, bet pasibaigus trumpalaikei sutarčiai išvyko į Vokietijos klubą.
2018-01-31

„Lietuvos ryte“ rungtyniavęs įžaidėjas greitai rado naują klubą

Rashaunas Broadusas neilgai buvo be darbo. Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandoje šį sezoną trumpai rungtyniavęs 32 metų 183 cm ūgio amerikietis įžaidėjas persikėlė į Vokietijos komandą „Vechta“. Paskutinę vietą Vokietijos aukščiausioje lygoje užimančiame klube R.Broadusas pakeis buvusį NBA žaidėją Scottą Machado. R.Broadusas per karjerą yra žaidęs penkiose šalyse, o ilgiausiai – Lietuvoje.
2017-01-05

Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir legionieriaus Rashauno Broaduso keliai išsiskyrė

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio klubas penktadienį atsisveikino su amerikiečių žaidėju Rashaunu Broadusu. Su 32 metų 180 cm ūgio JAV krepšininku spalį buvo sudarytas bandomojo laikotarpio kontraktas. Baigiantis metams „Lietuvos rytas“ nutarė padėkoti žaidėjui ir leisti jam karjeros aukštumų siekti kitoje ekipoje. „Klubas turėjo teisę bet kada nutraukti sutartį su Rashaunu. Atvykęs į Vilnių jis padėjo mūsų komandai reikiamu momentu.
2016-12-09

Po atkaklios kovos „Lietuvos rytas” palaužė „Dzūkiją”

Vilniaus „Lietuvos rytas“ iškovojo dar vieną pergalę Lietuvoje. Be savo lyderio Davido Logano žaidęs sostinės klubas po sunkios ir permainingos kovos rezultatu 73:62 (13:18, 14:16, 24:21, 22:7) įveikė Alytaus „Dzūkiją“. Lygu. Pirmajame kėlinyje komandos kovėsi labai lygiai. Visgi geriau mačo pradžią sužaidė „Dzūkijos”ekipa, kuri laimėjo ne tik pirmą, bet ir antrą kėlinį. Atitolo.
2016-11-12

LKL superžvaigždė Davidas Loganas: apie startą, fizinę formą ir ką reikia taisyti komandoje

Priėjus prie tempimo pratimus darančio Davido Logano, ir paprašius trumpo interviu, šis atsakė teigiamai, tačiau jo akyse iš karto buvo galima įžvelgti rimtį ir, tikriausiai, nekalbumą. Toks pirmas įspūdis buvo teisingas. Vos pradėjus pokalbį, legionierius atsakinėjo trumpai, aiškiai ir rimtas išliko iki pat pabaigos.
2016-10-11

Klaipėdoje triumfavę „Juventus“ krepšininkai – per žingsnį nuo bronzos medalių

BEKO-LKL čempionato mažajame finale iniciatyvą perėmė „Juventus“ krepšininkai. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai išvykoje 75:64 (16:19, 18:22, 19:13, 22:10) įveikė „Neptūno“ ekipą ir persvėrė serijos rezultatą savo naudai – 2:1. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Vaidas Čepukaitis pelnęs 16 taškų. Sąstingis. Ilgai pirmavę „Neptūno“ krepšininkai sustojo trečio kėlinio pradžioje. Svečiai laimėjo atkarpą 11:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai (43:45). Pabėgo.