riteriai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „riteriai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „riteriai“.

Rusijos futbolininką išmetę „Riteriai“ prisiviliojo Lietuvos rinktinės legendos sūnų

Pergalę pirmajame „TopSport Pirmos lygos“ ture iškovoję sostinės „Riteriai“ pasirašė sutartį su 21-erių metų vidurio gynėju Kajumi Stankevičiumi. Nuo pasiruošimo sezonui pradžios su komanda sportavęs legendinio Lietuvos futbolininko Mariaus Stankevičiaus sūnus jau buvo registruotas ir pirmojo turo akistatai. „Džiaugiuosi nauja sutartimi.
2024-03-14

Dramatiškas A lygos finišas: „Šiauliams“ – istorinė bronza, o paskutinėje vietoje liko sostinės klubas

Sekmadienį nusileido Lietuvos „Optibet A lygos“ futbolo čempionato uždanga. Nors nugalėtojas jau buvo aiškus anksčiau, bet intrigos netrūko iki pat paskutinio sezono akordo. Naujienų portalas tv3.lt transliavo visas paskutinio turo rungtynes.  Istorinė bronza atiteko „Šiaulių“ klubui, kuris lemiamose rungtynėse 3:0 nugalėjo Gargždų „Bangą“. Tai pirmasis kartas, kai Saulės miesto klubas iškovojo A lygos bronzonius apdovanojimus.
2023-11-12

Atėjo tiesos akimirka: A lygos finiše – bronzos medalių ir išlikimo klausimai

Sekmadienį penkeriomis 36-ojo turo rungtynėmis finišuos 2023 metų „Optibet A lygos“ sezonas. „Kauno Žalgiris“ – Kauno rajono „Hegelmann“. Lapkričio 12 dieną, 14.55 val. Kaunas, Dariaus ir Girėno stadionas. Ankstesnės rungtynės: 2:3, 1:1, 4:0 TV6 kanalu bus transliuojamos intriguojančios ir lemiamos derbio rungtynės.
2023-11-11

A lygos turo anonsas: konkurentai gali priartėti prie šiauliečių

Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio bus sužaistos ketverios „Optibet A lygos“ 32-ojo turo rungtynės. „Kauno Žalgiris“ – Alytaus „Dainava“. Rugsėjo 28 dieną, 19 val. Kaunas, Dariaus ir Girėno stadionas. Ankstesnės rungtynės: 0:0, 1:0, 1:1 Turo įžangoje susigrums 5-ąją ir 7-ąją vietas užimančios komandos. Neturintis kur trauktis „Kauno Žalgiris“, norėdamas ir kitais metais žaisti tarptautiniame fronte, praktiškai negali barstyti taškų.
2023-09-28

„Riteriai“ nutraukė pergalių sausrą: grįžta galimybės pabėgti iš A lygos dugno

31-asis „Optibet A lygos“ turas startavo Alytuje, kur vietos ekipa priėmė varžovus iš sostinės. Vilniaus „Riteriai“ svečiuose nutraukė itin ilgai užsitęsusią prastą seriją – rezultatu 1:0 (1:0) nugalėta Alytaus „Dainavos“ ekipa. Svečiai pasižymėti galėjo jau 9-ąją rungtynių minutę, tačiau Colino Odutayo smūgį atrėmė Orestas Kostykas, atšokusio kamuolio į vartus nepasiuntė Nikola Popovičius. Visgi, 20-ąją minutę varžovų klaida pasinaudojęs C. Odutayo išsiskyrė įvarčiu.
2023-09-22

A lygos įdomybės: autsaideriai „Riteriai“ pagal vieną komponentą lenkia visus varžovus

„Optibet A lygos“ 28-ajame ture laimėjimais džiaugėsi pirmosios turnyro lentelės dalies atstovai. Prisivijo. FA „Šiauliai“ ketvirtą ratą pradėjo nelengva pergale, svečiuose 1:0 nugalėjusi Vilniaus „Riterius“ bei išlaikiusi 12 taškų pranašumą nuo artimiausio varžovo. Dar kartą pasižymėjo Eligijus Jankauskas, kurio sąskaitoje – 12 įvarčių. Šiaulietis pasivijo iki tol trečioje vietoje buvusį Ariagnerį Smithą. Įspėjimai.
2023-08-29

A lyga: „Šiauliai“ taškų prieš autsaiderį nebarstė,

„Optibet A lygos“ ketvirtajį ratą pergalingai pradėjo medalių link žygiuojanti FA „Šiauliai“. Saulės miesto komanda 28-ojo turo susitikime svečiuose po antrame kėlinyje pelnyto įvarčio 1:0 (0:0) palaužė Vilniaus „Riterius“. Pirmame kėlinyje atkarpomis iniciatyva priklausė tai vienai, tai kitai komandai. Sykį pavojingai smūgiavo Simonas Paulius, kiek vėiiau Eligijus Jankauskas sukirto kamuolį į virpstą.
2023-08-25

Ištraukti LFF taurės pusfinalių burtai

Lietuvos futbolo federacijos būstinėje ketvirtadienį buvo ištraukti 2023-ųjų LFF taurės turnyro burtai.  Tiesa, visiškai paaiškėjo viena pusfinalio pora iš dviejų – primename, kad liko sužaisti vienerias ketvirtfinalio etapo rungtynes tarp FA „Šiaulių“ ir Vilniaus „Riterių“. Mačas bus žaidžiamas rugpjūčio 29 dieną Šiauliuose.
2023-08-17

Du kartus atsilikinėjęs „Kauno Žalgiris“ įveikė „Riterius“

„Kauno Žalgirio“ futbolininkams 26-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynėse pavyko nutraukti nelaimėtų rungtynių seriją. Mariaus Stankevičiaus auklėtiniai Dariaus ir Girėno stadione du kartus vijosi varžovus ir galiausiai rezultatu 3:2 (2:2) įveikė Vilniaus „Riterius“. 7-ąją susitikimo minutę į priekį pirmieji išsiveržė svečiai iš sostinės.
2023-08-13

Pusantrų metų savo debiuto „Riteriuose“ laukęs Gumbaravičius: „Tikiuosi, kad trenerio ir komandos nenuvyliau“

Kol „Riterių“ rezultatai „Optibet A lygoje“ negerėja, treneriai ieško alternatyvų, kaip tai pakeisti. Šeštadienį į aikštę buvo mestas Gustas Gumbaravičius, kuris prie klubo prisijungė dar 2022 metų pradžioje, tačiau savo debiuto sulaukė tik rungtynėse su „Banga“. „Vieniems tai gali atrodyti ilgai, kitiems trumpai. Bet galiu atvirai pasakyti, kad man šiek tiek prailgo šis laiko tarpas. Vis tik, būnant kantriu ir tyliai dirbant, visada atsiranda treneris, kuris tavo darbą įvertins.