sampdoria

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sampdoria“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sampdoria“.

„Inter“ svečiuose nesugebėjo įveikti „Serie A“ lygos autsaiderių

Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp „Sampdoria“ ir Milano „Inter“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0. Romelu Lukaku 2-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau Emilis Audero sėkmingai atrėmė kamuolį. Matteo Darmianas 20-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio ir pasižymėti nepavyko. Tikslaus perdavimo sulaukęs Federico Dimarco 54-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.
2023-02-14

„Juventus“ prarado taškus Italijoje, „Roma“ šventė pergalę

Turino „Juventus“ komanda Italijos „Serie A“ lygos pirmadienį įvykusias rungtynes su „Sampdoria“ baigė be įvarčių 0:0. Mehdi Pascalis Mercelis Lerisas 7-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją. Juanas Cuadrado 15-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Emilis Audero sėkmingai atrėmė kamuolį. Adrienas Rabiotas 65-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.
2022-08-23

Po 11 metų pertraukos: „AC Milan“ tapo „Serie A“ lygos čempionais

„AC Milan“ klubas Italijos „Serie A“ lygos paskutinėse šio sezono rungtynėse 3 – 0 sutriuškino „Sassuolo“ futbolininkus ir iškovojo čempionų titulą. • „AC Milan“ iškovojo „Serie A“ lygos titulą 20 kartą klubo istorijoje. Olivieris Giroud 17-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „AC Milan“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0. Sandro Tonali 23-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Andrea Consigli sėkmingai atrėmė kamuolį.
2022-05-22

„Juventus“ į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus

Turino „Juventus“ Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 2 :0 nugalėjo „Sampdoria“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus. Danilo 12-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė. Federico Chiesa 20-ąją minutę tiksliai uždarė Alvaro Moratos perdavimą ir išvedė „Juventus“ ekipą į priekį 1:0. Puikaus perdavimo sulaukęs Cristiano Ronaldo 40-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.
2021-01-30

Italijos „Serie A“ klube – koronaviruso protrūkis, serga jau penki žaidėjai

Italijos „Serie A“ klubas „Sampdoria“ paskelbė, kad dar keturi žaidėjai užsikrėtė koronavirusu. Pirmasis ekipos žaidėjas, kuriam diagnozuotas mirtinas virusas, buvo Manolo Gabbiadini. Italijos rinktinės nario testo rezultati buvo gauti trečiadienį. Praėjus dviem dienom paaiškėjo, kad serga dar keturi futbolininkai – Omaras Colley, Albinas Ekdalis, Antonino La Gumina, Mortenas Thorsby – ir klubo gydytojas Amedeo Baldari. Visi jie sveiksta savo namuose Genujoje.
2020-03-13

Eilinė diena ofise: Ronaldo mušė įvarčius – „Juventus“ laimėjo

Italijos „Serie A“ futbolo čempionate Turino „Juventus“ klubas tęsia užtikrintą dominavimą. Šeštadienį pirmenybių čempionų titulą ginantys Turino futbolininkai namuose 2:1 įveikė „Sampdoria“ klubą. Dvikovos nugalėtojams abu įvarčius mušė klubo lyderis Cristiano Ronaldo. Portugalas pirmą kartą pasižymėjo jau antrą susitikimo minutę, o pergalingą įvartį, nuo 11 m baudos linijos pelnė 65 minutę. Svečiams 33 min.
2018-12-29

Pasaulio vicečempionas stabdo karjerą dėl širdies problemų

Vienas svarbiausių pasaulio vicečempionės Kroatijos rinktinės gynėjų Ivanas Striničius priverstas padaryti pertrauką karjeroje. 31-erių futbolininkas turi širdies problemų. Naujoji I. Striničiaus komanda „Milan“ paskelbė, kad kroatui diagnozuota pradinė širdies hipertrofija – raumens padidėjimas. Klubas teigia, jog futbolininkui reikalingi papildomi tyrimai. Kol I. Striničiaus sveikatos būklė bus tikrinama, žaidėjui teks neapibrėžtam laikui sustabdyti karjerą.
2018-08-19

Čempionų taurė: „Arsenal“ išsigelbėjo rungtynėse su „Chelsea“

Tęsiasi tarptautinis čempionų taurės turnyras, kuriame žaidžia prestižiškiausios Europos futbolo komandos. Trečiadienį Dubline lygiosiomis 1:1 išsiskyrė du Londono klubai – „Arsenal“ ir „Chelsea“. Baudinių serijoje triumfavo „kanonieriai“. Rungtynėse „Chelsea“ greitai išsiveržė į priekį. 5-ąją minutę po Cesco Fabrego perdavimo pasižymėjo Antonio Rudigeris. „Mėlynieji“ 14-ąją minutę galėjo padvigubinti skirtumą, bet Alvaro Morata nerealizavo 11 metrų baudinio.
2018-08-01

„Arsenal“ žais Urugvajaus rinktinės saugas

Londono „Arsenal“ įsigijo Urugvajaus rinktinės futbolininką Lucą Torreirą. „Kanonieriai“ už 22-ejų saugą sumokėjo jo sutartyje su Genujos „Sampdoria“ numatytą išpirką – 25 milijonus eurų. Urugvajietis rankomis su „Sampdoria“ sukirto 2015-aisiais, bet metams skolintas buvusiai komandai – „Pescara“. „Arsenal“ šią vasarą papildė vartininkas Berndas Leno, gynėjai Stephanas Lichtsteineris ir Sokratis Papastathopoulos.
2018-07-10

„Arsenal“ žais vartininkas iš Vokietijos

Londono „Arsenal“ stiprina vartininkų grandį. Antradienį futbolo klubas pranešė apie naują pirkinį – 26-erių vokietį Berndą Leno. Anglijos žiniasklaida praneša, kad „Arsenal“ už vartininką paklojo 22 milijonus eurų. B. Leno į Anglijos sostinę keliasi iš Lėverkuzeno „Bayer“, kur žaidė 2011–2018 metais. Vokietis rungtyniavo praėjusių metų FIFA konfederacijų taurės turnyre, o šiemet rengėsi pasaulio čempionatui, bet buvo priverstas užleisti vietą pasveikusiam Manueliui Neueriui.