seria a

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „seria a“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „seria a“.

„Inter“ didina pranašumą „Serie A“ lygoje, o Prancūzijoje nutrūko PSG pergalių serija

Italijos „Serie A“ pirmenybėse savo lyderių poziciją sutvirtino Milano „Inter“. 16-ajame Italijos čempionato ture „Inter“ išvykoje 2:0 nukovė Romos „Lazio“. 13-ąją pergalę iškovoję „Inter“ atstovai padidino persvarą nuo artimiausių persekiotojų iki 4 taškų. Į priekį „Inter“ įsiveržė po grubios varžovų klaidos. Bandydamas atiduoti kamuolį vartininkui „Lazio“ gynėjas atidavė jį tiesiai Lautaurui Martinezui, kuris apsivedęs kamuoliu vartininką galiausiai jį pasiuntė į varžovų vartus.
2023-12-18

Paulis Pogba atsidūrė per žingsnį nuo sugrįžimo į „Juventus“

Turino „Juventus“ pateikė pasiūlymą „Manchester United“ saugui Pauliui Pogba. Apie tai pranešė Italijos žiniasklaida. Pasak šaltinių, Italijos klubas futbolininkui pasiūlė 3 metų sutartį, pagal kurią jis uždirbtų po 7,5 mln. eurų už sezoną. Pats žaidėjo persikėlimas nieko nekainuotų, kadangi P.Pogba po šio sezono taps laisvuoju agentu. Kiek anksčiau buvo skelbiama, kad žaidėjo paslaugomis domisi ir PSG. P. Pogba Turine jau yra žaidęs 2012-2016 metais.
2022-05-18

Titulą ginantis „Inter“ Italijoje gavo skaudų smūgį

Italijos futbolo čempionai Milano „Inter“ patyrė itin skaudų smūgį Bolonijoje, kai 1:2 pralaimėjo vietos „Bologna“ klubui. „Inter“  gerai pradėjo mačą ir 3-iąją minutę po Ivano Perišičiaus įvarčio pirmavo. Vis dėlto šeimininkai 28-ąją minutę rezultatą išlygino, o artėjant mačui prie pabaigos 81-ąją minutę Nicola Sansone išvedė šeimininkus ir į priekį po to, kai tiesiog nedovanotinai suklydo „Inter“ vartininkas.
2022-04-28

Italija dėl koronaviruso protrūkio svarsto du variantus: gali stabdyti ir „Serie A“ čempionatą

Italijos ministras pirmininkas Mario Draghi artimiausiu metu turės priimti sudėtingą sprendimą, kaip geriausia judėti į priekį „Serie A“ pirmenybėms, kai šalyje užfiksuotas koronaviruso omikron atmainos protrūkis. Pasak šaltinių, šiuo metu vyksta derybos su Italijos futbolo federacija ieškant priemonių, kurios leistų sustabdyti pastarosiomis savaitėmis išaugusį susirgimų skaičių šia infekcija aukščiausioje lygoje. Šiuo metu yra svarstomi du variantai.
2022-01-09

Cristiano Ronaldo rekordą pakartojęs jaunasis talentas Dušanas Vlahovičius domina daug klubų

Sekmadienį Italijos „Serie A“ rungtynėse „Fiorentina“ sužaidė lygiosiomis – 2:2 – su „Sassuolo“, o vieną iš įvarčių pelnęs serbas Dušanas Vlahovičius pakartojo įspūdingą rekordą. 21-erių metų ir 190 cm ūgio „Fiorentinos“ atakų lyderis įmušė jau 33-ią įvartį „Serie A“ lygoje per kalendorinius metus. Taip jis pakartojo pernai Turino „Juventus“ atstovavusio Cristiano Ronaldo pasiektą rekordą.
2021-12-21

„Chelsea“ klubo akiratyje atsidūrė vienas iš Italijos rinktinės lyderių

Londono „Chelsea“ klubas atidžiai stebi „Napoli“ žvaigždės Lorenzo Insigne situaciją. Kaip praneša Ispanijos žiniasklaida, Londono klubas gal jau net sausį sieks futbolininką prisivilioti į savo gretas. Šiuo metu 30-ies metų futbolininko pasirašytas kontraktas su Italijos klubu galioja iki 2022-ųjų metų vasaros, tačiau pastarasis sulaukė pasiūlymo jį pratęsti. Visgi L.Insigne turės susimažinti atlyginimą, jei ir toliau norės likti rungtyniauti „Napoli“ komandoje.
2021-11-14

Pokštas virto raudona kortele: ant kito futbolininko nugaros užšokęs žaidėjas stebėjosi teisėju

Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse šeštadienį 1:3 neatsilaikė prieš „Lazio“ futbolininkus, o nugalėtojų gynėjas Luizas Felipe po mačo iškrėtė visišką kvailystę. Po finalinio švilpuko jis pribėgo prie Joaquino Correa, užšoko jam ant nugaros ir šventė pergalę. Problema ta, kad „Lazio“ prieš porą mėnesių paskolino J.Correa „Inter“ klubui, todėl argentinietis įsiuto dėl tokio brazilo elgesio, o teisėjas L.Felipei parodė raudoną kortelę.
2021-10-17

Italijoje pirmą nesėkmę sezone patyrė čempionas

Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 1:3 neatsilaikė prieš „Lazio“ futbolininkus. Ivanas Perišičius 12-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Inter” į priekį 1:0. Toma Basičius 24-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Samiras Handanovičius ir rezultatas nepakito.
2021-10-16

Franckas Ribery apie persikėlimą į „Salernitana“: „Jei man rūpėtų pinigai, manęs čia nematytumėte“

Patyręs Prancūzijos futbolininas Franckas Ribery pakomentavo savo persikėlimą į „Salernitana“. 38-ų žaidėjas su Italijos klubu pasirašė sutartį, kuri galios iki šio sezono pabaigos. „Viskas gerai. Į šį klubą atvykau ne tam, kad iš kažko atimčiau numerį. Iki šiol jaučiuosi pakankamai motyvuotas ir esu pasirengęs tai įrodyti. Italijoje – neprastas čempionatas, čia reikia atiduoti visas savo jėgas. Gyvenu žaidimu.
2021-09-07

„Juventus“ prabilo apie Pirlo ateitį klube

Turino „Juventus“ neplanuoja atleisti Andrea Pirlo iš trenerio pareigų – apie tai papasakojo klubo sporto direktorius Fabio Paratici. „Žmonės, kurie nedirba futbole, kreipia dėmesį tik į rezultatus. „Juventus“ dabar bando naujas trenerio taktikas. Esame įsitikinę, kad A.Pirlo viską išnaudos teisingai. Todėl darbuosimės toliau.