šeštadienį klaipėdos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šeštadienį klaipėdos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šeštadienį klaipėdos“.

„Klaipėdos granito“ ir „Šiaulių“ vienuolikių kontroliniame mače užfiksuotos lygiosios

Šeštadienį Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje vykusios kontrolinės rungtynės tarp „Klaipėdos granito“ ir Šiaulių „Šiaulių“ baigėsi lygiosiomis 2:2. Pirmieji 39-ą dvikovos minutę po Ramūno Rudavičiaus 11 m baudinio į priekį išsiveržė šiauliečiai – 1:0. Antrajame kėlinyje daugiau iniciatyvos jau ėmėsi klaipėdiečiai ir po Deivido Lukošiaus ir buvusio atlantiečio Mariaus Papšio įvarčių persvėrė rezultatą – 2:1. 85-ą mačo minutę rezultatą išlygino „Šiaulių“ žaidėjas Dovydas Medžia...
2015-02-21

Pirkėjai šturmavo Klaipėdos „Akropolį“

Šeštadienį Klaipėdos "Akropolyje" jaučiamas didelis pagyvejimas - startuojančios kalėdinės prekybos pradžią paskelbė nuolaidų akcija "Jamam". Šiandien Klaipėdos bei kitų didžiųjų Lietuvos miestų "Akropoliuose" įsikūrusios parduotuvės bei paslaugų teikėjai pirkėjams taiko iki 50 proc. nuolaidas, o čia veikiančiose "Maxima XXX" taikoma 40 proc.