shakar peer

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „shakar peer“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „shakar peer“.

WTA serijos moterų teniso turnyre Indijoje

Indijoje tęsiasi WTA serijos "Indian Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 140 tūkst. JAV dolerių. Antradienį pirmojo rato mače trečioji turnyro raketė tailandietė Tamarine Tanasugarn 6:4, 6:0 nugalėjo rusę Jevgeniją Kulikovskają, ketvirtoji pagal skirstymą australė Nicole Pratt 4:6, 6:2, 6:2 privertė pasiduoti korto šeimininkę Sanią Mirzą, o septintoji pagal reitingą italė Maria Elena Camerin 6:3, 5:7, 6:2 įveikė kitą Rusijos tenisininkę Anastasiją Rodionovą.
2004-02-17

ITF serijos teniso turnyre Slovakijoje Edita Liachovičiūtė poroje su slovake laimėjo dvejetų varžybas

Slovakijoje pasibaigusio ITF serijos "Saris Cup" moterų teniso turnyro dvejetų varžybas laimėjo 27-erių metų Edita Liachovičiūtė poroje su slovake Zuzana Zemenova. Lietuvaitės ir slovakės duetas finale 6:0, 4:6, 6:3 įveikė Izraelio tenisininkes - Shakar Peer ir Efrat Zlotikman. Vienetų varžybų ketvirtfinalyje E.Liachovičiūtė 6:4, 6:2 nugalėjo lenkę Karoliną Kosinską, tačiau pusfinalyje 7:6 (7:5), 4:6, 2:6 pralaimėjo būsimajai nugalėtojai slovakei Z.Zemenovai.