spenceris dinwiddie

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „spenceris dinwiddie“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „spenceris dinwiddie“.

Pasaulio čempionato MVP Dennisas Schroderis karjerą tęsti išsiųstas į „Nets“

Tiksint paskutinėms minutėms, kol NBA lygoje apsikeisti žaidėjais, mainus atliko Bruklino „Nets“ ir Toronto „Raptors“ klubai. Dennisas Schroderis kartu su Thaddeusu Youngu keliasi į Brukliną. Tuo tarpu „Raptors“ gretas papildys Spenceris Dinwiddie. Beveik neabejojama, kad Th.Youngas bus atleistas ir turės ieškotis naujos komandos. D.Schroderis šį sezoną per vidutiniškai 31 minutę renka 13,7 taško, atkovoja 2,7 kamuolio ir atlieka 6,1 rezultatyvaus perdavimo. Th.
2024-02-08

Smūgis „Nets“ – vienam ekipos lyderių sezonas baigtas

Bruklino „Nets“ komanda sezono pradžioje patyrė stiprų smūgį – Spenceris Dinwiddie šiame sezone nebežais. Pranešama, kad amerikiečiui įplyšo kelio raiščiai, traumą jis patyrė praėjusiame mače prieš Šarlotės „Hornets“ ekipą. Šiame sezone jis spėjo sužaisti trejas rungtynes, per kurias rinkdavo 6,7 taško ir atkovodavo 4,3 kamuolio. Praėjusiame NBA sezone S.Dinwiddie rinkdavo po 20 taškų.
2020-12-28

NBA lygoje – pergalingi superžvaigždės ir „Nets“ gynėjo metimai

Šiąnakt už Atlanto pergalingus metimus pataikė NBA superžvaigždė Stephenas Curry ir Bruklino „Nets“ krepšininkas Spenceris Dinwiddie. S. Curry lemtingą tritaškį „dūrė“ likus trims sekundėms. Snaiperis iš viso pelnė 32 taškus, o „Golden State Warriors“ svečiuose 125:122 (35:26, 32:35, 24:28, 34:33) palaužė Dalaso „Mavericks“. S. Dinwiddie dvitaškis tikslą pasiekė likus 10 sekundžių. Įžaidėjas rungtynėse pasižymėjo 26 taškais ir devynis kartus asistavo komandos draugams.
2018-01-04

NBA trileryje Domantas Sabonis kerėjo universaliu žaidimu ir dėjimais „su mėsomis“

Indianapolyje susirinkę krepšinio gerbėjai pamatė tikrą trilerį, kuris baigėsi laimingai. „Pacers“ po pratęsimo 123:119 (21:28, 20:29, 39:24, 31:30, 12:8) palaužė Bruklino „Nets“. Svečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes – pirmojo kėlinio viduryje įgijo dviženklį pranašumą (21:9), o antrojo ketvirčio pabaigoje pirmavo 19 taškų (54:35). „Pacers“ į šturmą kilo trečiajame kėlinyje, kurį pradėjo 11:0 (52:57). Ketvirčio pabaigoje Darrenas Collisonas tritaškiu persvėrė rezultatą (69:68). Ketvirtojo kėlin...
2017-12-24

NBA naktis. Lyderių pralaimėjimas ir trigubas Jimmy Butlerio dublis

NBA pralaimėjimą patyrė Bostono „Celtics“. Viena Rytų konferencijos lyderių krito Atlantoje – 116:123 pralaimėjo „Hawks“. Šeimininkai su minimalios išlygomis pirmavo beveik visų rungtynių metu. „Hawks“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 52:38 ir pataikė 11 tritaškių iš 23 (48 procentai). „Hawks“: Paulas Millsapas 26 (8/15 metimų, 9/12 baudų, 12 atkovotų kamuolių), Timas Hardaway 23 (10/17 met., 5 atk. kam., 5 rezultatyvūs perdavimai), Taureanas Prince’as 20 (7/13 met., 7 atk. kam.