stumbro

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „stumbro“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „stumbro“.

Kauno rajone rastas negyvas buvęs Lietuvos futbolo rinktinės puolėjas

Antradienio rytą Lietuvos futbolo visuomenę sukrėtė skaudi žinia. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai tv3.lt patvirtino, kad Kauno rajone naktį iš pirmadienio į antradienį rastas negyvas buvęs Lietuvos rinktinės žaidėjas Artūras Rimkevičius. Neoficialiais duomenimis, vyras nusižudė. Savo karjeroje A. Rimkevičius yra profesionaliai rungtyniavęs Lietuvoje, Latvijoje, Graikijoje ir Brunėjuje.

„Stumbro” saugas patirties semsis viename garsiausių Brazilijos klubų

Kauno „Stumbro“ futbolo klubo saugui Renato atsirado išskirtinė galimybė – futbolininkas išvyksta į Braziliją, kur 20 dienų treniruosis kartu su garsiu šios šalies klubu „Sport Club Internacional“, rašoma išplatintame pranešime. 19-metis saugas iš Portugalijos praėjusiame sezone gynė „Stumbro B“ klubo garbę LFF Pirmoje lygoje, kur į aikštę iš viso žengė 12 kartų ir per šį laiką įmušė vieną įvartį. Jis buvo pelnytas į „Panevėžio“ vartus.
2017-11-27

Kauno „Stumbrą“ papildė brazilas

Kauno „Stumbro“ futbolo klubas pasirašė sutartį su 23 metų amžiaus saugu iš Brazilijos Lucasu Villela. Komandos naujokas turėtų sustiprinti kauniečių žaidimą priekyje. Lucasas Villela Rezende gali sėkmingai rungtyniauti tiek krašto, tiek ir atakuojančiu vidurio saugu. Futbolininkas pasižymi puikiomis greičio savybėmis, gerai žaidžia vienas prieš vieną ir gali smūgiuoti abejomis kojomis.
2017-07-08

Trys A lygos turo intrigos

A lygos XVI turas yra paskutinis prieš vasaros pertrauką, kurios metu atsidarys perėjimų langas. Pateikiame tris jo intrigas. Ar pavyks Darvydui Šernui pavyti Andrejų Paniukovą iki pertraukos? Rezultatyviausias lygos futbolininkas A.Paniukovas iškeliavo į Rusiją ir paskutiniame čempionato ture prieš pertrauką tikrai nežais. Jo artimiausi persekiotojai žalgiriečiai Elivelto ir D.Šernas atsilieka trimis įvarčiais.
2017-06-20

Lietuvių atsakas valdžiai: pigesnio alkoholio masiškai patraukė į Lenkiją

Kol valdžia dalyvauja batalijose dėl planuojamų alkoholio draudimų, lietuviai jau plūsta svaigalų pirkti į Lenkiją. Labiausiai kaimyninėje šalyje graibstomas alus. Tokio pat alaus skardinė ar butelis, kokio yra ir Lietuvos parduotuvėse, kaina Lenkijos prekybos centruose pigiau kone pusę euro. Žymiai pigesni ir stiprieji gėrimai bei vynas. Prie vieno prekybos centro Lenkijoje, Suvalkų mieste, sutiktas druskininkietis Vilius rodo bagažinę – be maisto produktų, kitų prekių, vyras pirko ir alaus.
Aktualijos 2017-05-30

Kauno „Stumbrą“ paliko legionierius

Kauno „Stumbro“ gretose daugiau nematysime puolėjo iš Portugalijos Bruno Pireso, su kuriuo išsiskirta abipusiu susitarimu. 20-metis puolėjas iš Portugalijos prie „Stumbro“ prisijungė sausio mėnesį, o prieš tai priklausė gimtinės „Belenenses U-19“ komandai. Futbolininkas ne kartą vilkėjo „Stumbro“ marškinėlius draugiškose rungtynėse, tačiau pasižymėti įvarčiais jam nepavyko. Savojo debiuto A lygoje B. Piresas taip ir nesulaukė.
2017-03-21

A lygoje neliko taškų nepraradusių komandų

Pergales III-jame ture iškovoję Klaipėdos „Atlantas“ ir Vilniaus „Žalgiris“ pakilo į turnyro lentelės viršų. Sugrįžimas. Įveikti sunkią ligą uostamiesčio atstovui Dovydui Norvilui prireikė ilgų devynių mėnesių, todėl 73-ią rungtynių prieš Kauno „Stumbrą“ minutę pagaliau sugrįžęs ant žaliosios vejos jis buvo sutiktas gausiomis žiūrovų ovacijomis. Patarimas. “Pania, gana jau, saviems duok”, - „Atlanto“ vyr.
2017-03-20

R. Sadauskas skolinamas Airijos vicečempionams

Kauno „Stumbro“ futbolo klubo gynėjas Rimvydas Sadauskas keliasi į „Cork City“ klubą. Airijos vicečempionams futbolininkas yra skolinamas. 20-metis gynėjas praėjusiame A lygos sezone buvo tikras „Stumbro“ gynybos ramstis ir sužaidė net 31 mačą bei demonstravo stebėtiną stabilumą. Tai – geriausias rodiklis komandoje. Dažnai jaunas gynėjas buvo renkamas į simbolines turo rinktines, taip pat kviečiamas į Lietuvos U-21 rinktinę.
2017-02-12

Vienas „Stumbro“ lyderių rungtyniaus Portugalijos aukščiausioje lygoje

Vienas Kauno „Stumbro“ futbolo klubo lyderių praėjusiame sezone Abdulas-Basitas skolinamas Portugalijos aukščiausios lygos Madeiros C.S. „Maritimo“ ekipai. 26 metų saugas prie „Stumbro“ klubo prisijungė praėjusiais metais ir A lygoje sužaidė 24 mačus bei įmušė tris įvarčius ir atliko du rezultatyvius perdavimus. Jis ne kartą buvo renkamas į simbolines A lygos turų rinktines. Dar liepą žaidėjas buvo išvykęs į Prancūzijos grando AS „Monaco“ peržiūrą, kur sužaidė ir kontrolines rungtynes.
2017-01-31

Ovidijaus Verbicko įvartis atėmė iš „Stumbro“ pergalę Kaune

Jau per arbitro pridėtą laiką Ovidijaus Verbicko tolimas smūgis pasiekė tikslą, o svečiai iš uostamiesčio išplėšė tašką paskutinėse „SMScredit.lt A lygos“ čempionato rungtynėse - 1:1 (0:1). Svečių komandos vyr. treneris šiose rungtynėse vartų saugumą patikėjo iki tol vos 2 minutes stipriausioje šalies lygoje rungtyniavusiam Vincentui Šarkauskui, taip pat aikštėje nuo jų pradžios pasirodė jaunasis Jonas Bičkus.