suadas šehovičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „suadas šehovičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „suadas šehovičius“.

„Lietkabelio“ Europos taurės sezonas baigėsi Podgoricoje

Pralaimėjimu pasirodymą Europos taurės turnyre baigė Panevėžio „Lietkabelio“ (4 pergalės / 6 pralaimėjimai) klubas, kuris išvykoje 62:76 (17:14, 12:21, 20:22, 13:19) nusileido Podgoricos „Budučnost“ (5/5) krepšininkams.
2017-12-27

Tritaškių fiestą surengęs Adas Juškevičius paklojo pergalės pamatus

Pergalę Europos taurėje iškovojo Panevėžio „Lietkabelis“ (3/2), kuris namie 86:79 (31:13, 14:20, 16:30, 25:16) palaužė Podgoricos „Budučnost“ (3/2). Rungtynes neįtikėtinu šou pradėjo Adas Juškevičius – gynėjas vien per pirmąjį kėlinį susmeigė septynis tritaškius, o „Lietkabeliui“ tai iškart suteikė triuškinamą persvarą – 21:2. Kėliniui besibaigiant, ši nesubliuško – 31:13. Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo varžovai, o skirtumą tolimais metimais varžovai tirpdė ir į aikštelę sugrįžus A. Juškev...
2017-11-07

Eurobasket 2017. C grupė: ryškūs favoritai ir ilgai laukti sugrįžimai

Ispanija ir Kroatija. Tokios žvaigždžių perpildytos komandos susitiks pirmajame Europos krepšinio čempionato etape. Į likusius du C grupės aštuntfinalio kelialapius pretenduoja juodkalniečiai bei čekai. Vengrai ir rumunai krepšinį žaisti kol kas mokosi. Arba prisimena, kaip tai daryti. Ispanija Ispanijos rinktinė (nuotr. SCANPIX) Didžiausios pergalės. Nuolat galingą rinktinę surinkdavusiems ispanams prireikė laiko, kol užaugo auksinė ir varžovus traiškanti karta.
2017-08-24

„Lietuvos ryto“ varžovai šventė pergalę

Adrijos krepšinio lygos rungtynėse Belgrado „Partizan“ krepšininkai namuose 72:58 (19:8, 26:20, 8:11, 19:19) nugalėjo Sarajevo „Bosnos“ komandą. Nugalėtojams Aleksandaras Maričius pelnė 16 taškų, Lesteris Mccalebbas – 13, Aleksandaras Mitrovičius – 9 taškus. Pralaimėjusiems Goranas Bajičius įmetė 19 taškų, Suadas Šehovičius – 12, Seidas Hairičius pridėjo 11 taškų.