vytautas seliukas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vytautas seliukas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vytautas seliukas“.

Sostinėje vyko "Vilniaus baltų" klubo taurės lengvaatlečių varžybos

Ketvirtadienį sostinėje vykusiose sporto klubo "Vilniaus baltai" taurės lengvosios atletikos varžybose užfiksuotas ketvirtas per visą Lietuvos istoriją rezultatas vyrų 800 m bėgimo rungtyje. Vitalijus Kozlovas šią distanciją įveikė per 1 minutę 47,81 sekundės.Greičiau už jį 800 m nubėgo tik Mindaugas Norbutas (1:46,64; 2003), Pavelas Fedorenka (1:47,1; 1989) bei Egidijus Petrikas (1:47,2; 1978).Kitų rungčių nugalėtojais varžybose sostinėje tapo: 100 m   - Audra Dagelytė (11,59 sek.
2007-06-08

Prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos

Sekmadienį Kaune prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose kovojama ir dėl LLAF sporto klubų taurės bei vyks šalies daugiakovių pirmenybės.Pirmosios varžybų dienos Kaune nugalėtojais bei prizininkais atskirose rungtyse tapo: moterys     100 m  -  1.Audra Dagelytė (11,63 sek.), 2.Lina Grinčikaitė (11,64), 3.Edita Lingytė (11,95); 400 m  -  1.Agnė Orlauskaitė (54,25 sek.
2007-06-04

Arvydas Nazarovas Europos jaunimo lengvosios atletikos pirmenybių šuolio į tolį varžybų finale

Šeštadienį Lenkijoje vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų amžiaus) čempionato rytinėse varžybose Arvydas Nazarovas sėkmingai įveikė šuolių į tolį rungties kvalifikacinį etapą ir sekmadienį dalyvaus finalinėse varžybose. A.Nazarovas antru bandymu nušoko 7 m 87 cm ir, įveikęs kvalifikacinį normatyvą, buvo ketvirtas A grupėje. Nepasisekė kitiems dviem šuolininkams į tolį.