wolverhampton

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wolverhampton“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wolverhampton“.

„Manchester United“ sunkia pergale pradėjo Anglijos „Premier“ lygos sezoną

Anglijos „Premier“ lygos sezoną pergale pradėjo „Manchester United“, kuris namuose 1:0 įveikė „Wolverhampton“ klubą. Svečiai viso mačo metu atrodė gana solidžai ir turėjo savo šansų pasižymėti, bet vis pritrūkdavo tikslumo lemiamu metu.
2023-08-15

Lopetegui perims „Wolverhampton“ vairą

Anglijos futbolo „Premier“ lygos klubas „Wolverhampton“ paskelbė, kad lapkričio 14 dieną jo komandos vyriausiuoju treneriu taps ispanas Julenas Lopetegui. Būtent lapkričio 14-ąją Anglijos čempionate bus paskelbta pertrauka dėl Katare vyksiančio pasaulio čempionato. 56 metų J.Lopetegui pakeis dar spalio 2 dieną atleistą Bruno Lage. „Wolverhampton“ jau spalio pradžioje siūlė postą ispanui, tačiau šis atsisakė motyvuodamas noru likti namie su garbaus amžiaus tėčiu.
2022-11-05

Naujajame Anglijos „Premier“ lygos sezone – intrigų virtinė

Ar „Manchester City“ futbolininkai apgins Anglijos čempionų titulą? Kurie klubai pateks į pirmąjį ketvertą, garantuojantį vietą UEFA Čempionų lygoje? Kaip seksis trims „Premier“ lygos debiutantams? Tai tik kelios 30-ojo Anglijos „Premier“ lygos sezono, kuris prasidės rugpjūčio 13 dieną, intrigos.
2021-08-12

„Premier“ lygoje – nulinės lygiosios

Anglijos „Premier“ lygoje penktadienio vakarą sužaistos vienerios 26-tojo turo rungtynės, kuriose nugalėtojas nepaaiškėjo. Susitikimas tarp aukštas pozicijas užimančių  „Wolverhampton“ ir „Leicester City“  baigėsi be įvarčių 0:0. Šeimininkai pirmojo kėlinio pabaigoje pelnė įvartį, kai pasižymėjo Willy Boly, tačiau, po VAR peržiūros, jis buvo neįskaitytas dėl atakos pradžioje įžiūrėtos „Wolverhampton“ žaidėjo nuošalės.
2020-02-14

Anglijoje „Liverpool“ dar labiau bėga nuo varžovų

Ketvirtadienį vakare Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos paskutinės 24-ojo turo rungtynės. Vienvaldžiai lygos lyderiai „Liverpool“ futbolininkai išvykoje susigrūmė su  „Wolves“. Rimtą pasipriešinimą metę "vilkai" sutrupėjo pačioje rungtynių pabaigoje. 8-ąją minutę „Liverpool“ į priekį išvedė Jordanas Hendersonas. "Raudonieji" jautėsi užtikrintai, tačiau 33-ąją minutę jie liko be lyderio – Sadio Mane dėl traumos vietą aikštėje užleido Takumi Minamino.
2020-01-24

Staigmena Anglijoje: degusį „Man Utd“ užgesino sezono išsišokėliai

Antradienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje tęsėsi 32-asis turas. Kiek netikėtą ir skaudų pralaimėjimą patyrė įspūdingą formą iki šiol demonstravęs „Manchester United“ klubas, kovojantis dėl vietos lentelės „ketvirtuke“. „Man Utd“ išvykoje įmušė pirmieji, bet galiausiai 1:2 (1:1) turėjo pripažinti „Wolverhampton Wanderers“ pranašumą.
2019-04-02

„Sūduvos“ naujokas Guilherme Finkleris: būtų puiku įveikti APOEL

Prie Marijampolės „Sūduvos“ komandos neseniai prisijungė du nauji žaidėjai – puolėjas Mihretas Topčagičius ir atakuojantis saugas Guilherme Finkleris. „Gimiau Brazilijoje, žaisti futbolą pradėjau būdamas penkerių metų, tad tuo užsiimu daug laiko. Nuo 5 iki 15 metų žaidžiau salės futbolą, o po to perėjau į didžiąją aikštę. Nuo tada keliauju per pasaulį žaisdamas futbolą, – taip savo nueito kelio pristatymą pradėjo G. Finkleris.
2018-07-07

Londone „Arsenal“ per penkias minutes krito prieš „Fulham“

Anglijos „Premier“ lygoje pirmadienį žaidžiamos penkerios rungtynės. Dramatišką pergalę iškovojo dėl vietos stipriausiųjų ketverte kovojantis Londono „Chelsea“ klubas, išvykoje 2-1 įveikęs „Wolverhmapton“. Svečiai pirmavo po Ramireso įvarčio, bet 84 minutę „Wolverhampton“ puolėjas Stephenas Wardas iš arti išlygino santykį ir atrodė, kad ekipos pasidalins po tašką.
2012-01-02

„Arsenal“ neįveikė mažumoje mačą baigusios „Wolverhampton“ ekipos

Pirmosiose Anglijos „Premier“ lygos antradienio rungtynėse du taškus prarado Londono „Arsenal“ klubas, namie sužaidęs tik lygiosiomis 1-1 su „Wolverhampton“. Sostinės ekipai nepadėjo ir tai, kad paskutines 16 minučių svečiai žaidė mažumoje, mat iš aikštės už grubią pražangą prieš Mikelį Artetą buvo pašalintas Nenadas Milijašas. Tiesa, „Arsenal“ pirmavo nuo 8 minutės, kai po tikslaus Yossi Benayouno perdavimo pasižymėjo Gervinho, bet po pusvalandžio pusiausvyrą atstatė Stephenas Fletcheris.
2011-12-27

Anglijos „Premier“ lygoje sėkmė lydėjo „Stoke“ ir „Wolves“ klubus

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dvejos rungtynės. Pirmąją pergalę Liverpulio „Goodison Park“ stadione nuo 1981 metų iškovojo „Stoke“ klubas, minimaliu rezultatu 1-0 įveikęs šeimininkę „Everton“ ekipą. Vienintelį įvartį 15 minutę galva įmušė gynėjas Robertas Huthas. Svečiai galėjo įtvirtinti savo pranašumą, bet Peteris Crouchas iš arti smūgiavo netiksliai, o kitoje aikštės pusėje puikią progą vėjais paleido Diniyaras Bilyaletdinovas, iš patogios padėties mušęs pro šalį.