Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „yaya toure“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „yaya toure“.

Yaya Toure apie Pepą Guardiolą: rasistas ir manipuliatorius, norintis, kad jam laižytų rankas

„Manchester City“ paliksiantis futbolininkas Yaya Toure negailėjo aštrių ir griežtų žodžių vyriausiajam komandos treneriui Pepui Guardiolai. 35-erių Y. Toure „Manchester City“ žaidė nuo 2010-ųjų. Afrikiečio vaidmuo gerokai sumenko, kai 2016-aisiais prie komandos vairo stojo katalonas P. Guardiola. Y. Toure širdo, kad treneris vis prašė jo pasilikti, bet neleido žaisti.
2018-06-05

Paviešinti didžiųjų futbolo klubų žaidėjų atlyginimai

Paviešinti didžiųjų pasaulio futbolo klubų žaidėjų atlyginimai. Juos pateikia portalas footballplayerpro.com. Brangiausias dvejų pastarųjų metų UEFA Čempionų lygos nugalėtojo Madrido „Real“ futbolininkas – Cristiano Ronaldo. 32-ejų portugalas per savaitę uždirba 365 tūkstančių svarų sterlingų. Tokia jo sutartis galioja iki 2021-ųjų.
2018-03-22

Vargas su antrojo diviziono klubais: „Arsenal“ žaidė pratęsimą, „City“ mušė baudinius

Anglijos futbolo lygos taurės varžybos netapo lengvu pasivaikščiojimu favoritams. „Premier“ lygos lyderė „Manchester City“ namie niekaip negalėjo atrakinti Vulverhamptono „Wanderers“ vartų. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi be įvarčių, pratęsimas – irgi 0:0. Teko mušti 11 metrų baudinius. Tiksliai smūgiavo „City“ futbolininkai Kevinas De Bruyne, Yaya Toure ir Leroy’us Sane.
2017-10-25

„Manchester City“ nesėkmingai praktikavosi Ispanijoje

„Manchester City“ tarp dviejų Anglijos „Premier“ lygos turų spėjo sužaisti ir draugiškas rungtynes. Antradienį Mančesterio futbolininkai Žironoje 0:1 (0:1) pralaimėjo „Girona“. Ispanijos komandai pergalingą įvartį 14-ąją minutę pelnė Portu. Jis įmušė po Aday perdavimo. „Manchester City“ starto sudėtyje žaidė Claudio Bravo, Eliaquimas Mangala, Danilo, Johnas Stonesas, Yaya Toure, Raheemas Sterlingas, Leroy’us Sane, Bernardo Silva ir kiti.
2017-08-16

Nuvylęs Mančesterio derbis – ažiotažą kėlusi dvikova baigėsi be įvarčių

Ketvirtadienį sužaistos didžiulį ažiotažą kėlusios rungtynės – Mančesterio derbis. Nei namie kovojusi „Manchester City“, nei svečių teisėmis rungtyniavusi „Manchester United“ įvarčių nepelnė. Paskutinis 34-ojo turo mačas prasidėjo svečių aktyvumu. Po išpuolio dešiniuoju kraštu apsigynė Pablo Zabaleta. Bene geriausia rungtynių proga pasižymėti taip pat buvo dvikovos pradžioje. Iš arti mušęs „Manchester City“ atakų lyderis Sergio Aguero pataikė į virpstą.
2017-04-27

Gražiose ir rezultatyviose grandų rungtynėse – lygiosios

Londono „Arsenal“ sekmadienį paskutinėse Anglijos „Premier“ lygos 30 turo rungtynėse namie dukart atsiliko, bet nepralaimėjo – sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 (1:2) su „Manchester City“. Mačas prasidėjo be žvalgybos. Pirmosiomis minutėmis futbolininkai ne kartą buvo pabėgę nuo varžovų ir likę prieš vartininkus. Tokia ataka 5-ąją minutę baigėsi įvarčiu. Pasižymėjo vokietis Leroy Sane (0:1). Netrukus Kevinas De Bruyne pataikė į virpstą.
2017-04-02

Yaya Toure nori likti Europoje

„Manchester City“ saugo Yaya Toure likimas – neaiškus. 33-ejų afrikiečio sutartis baigiasi po sezono. Futbolininkas svarsto kitų klubų pasiūlymus ir nori likti Europoje. Y. Toure agento Dimitrijaus Seluko teigimu, šiuo metu pasistūmėjusios derybos su trimis klubais. D. Selukas pabrėžia – Kinijos ir MLS pasiūlymai nesvarstomi. Y. Toure nori likti Europoje. Šiuo metu vyksta pokalbiai su Ispanijos ir Italijos komandomis. „Manchester City“ sakiau, kad pradedame derybas su kitais klubais.
2017-03-18

Yaya Toure – musulmonas, tačiau buvo nubaustas už vairavimą išgėrus

„Manchester City“ komandos žvaigždė Yaya Toure dievagojasi, kad niekada nevartoja alkoholio, tačiau buvo nubaustas beveik 65 tūkst. eurų bauda ir neteko teisės vairuoti 18-kai mėnesių. Saugas dalyvavo teismo posėdyje dėl to, kad lapkričio 29-ąją buvo pagautas neblaivus už vairo. 33-jų futbolininkas tikino, kad buvo vakarėlyje ir gėrė dietinę „Coca-cola“, kurioje, kaip vėliau paaiškėjo, buvo brendžio.
2016-12-13

tv3.lt prognozė: kas triumfuos PSG ir „Man City" akistatoje, ar „Wolfsburg" įkas „Realui"

UEFA Čempionų lyga artėja prie pabaigos, o turnyre liko tik aštuonios komandos. Antradienį savo kovas pirmąsias pradėjo keturios ekipos, o trečiadienį į aikštes žengs likusios keturios likusios ekipos. tv3.lt redakcija apžvelgė komandas bei sudarė porų favoričių sąrašą. Antradienio ketvirtfinalio poros: Paryžiaus „Saint-Germain“ – Mančesterio „City“ „WfL Wolfsburg“ – Madrido „Real“ PSG Sudėtis: Vartininkai: Nicolas Douchez, Kevin Trapp, Salvatore Sirigu.
2016-04-06

Čempionų lyga: ar Mančesterio „City“ ir Madrido „Atletico“ žengs į sekantį etapą?

Praėjusią savaitę viso pasaulio futbolo fanai vėl galėjo džiaugtis Čempionų lyga. Prestižiškiausiame senojo žemyno turnyre prasidėjo aštuntfinalio kovos, o tv3.lt redakcija apžvelgė komandas bei sudarė porų favoritų sąrašą. Trečiadienio aštuntfinalio poros: Kijevo „Dynamo“ – Mančesterio „City“ Eidhoveno PSV – Madrido „Atletico“ Kijevo „Dynamo“ Sudėtis: Vartininkai: Aleksandr Šovkovkij, Aleksandr Rybka, Artur Rudko.