žilvinas adomavičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žilvinas adomavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žilvinas adomavičius“.

Greičiausia Lietuvos moteris Lina Grinčikaitė metė iššūkį žvaigždėms

Aktorius Mindaugas Papinigis, laidų vedėja Vlada Musvydaitė, reperis Ironvytas ir „Mis Visata 2013“ dalyvė, modelis ir tinklaraštininkė Simona Burbaitė netrukus stos į neįprastą dvikovą. Jiems iššūkį metė pajėgiausi šalies sprinteriai su olimpiete, greičiausia Lietuvos moterimi Lina Grinčikaite priešakyje. Komandos, sudarytos iš keturių narių, varžysis renginyje „Sprinto Diena. Pripučiama trasa“, kurio dalyviams teks įveikti neįprastą, net 54 metrų ilgio pripučiamą kliūčių ruožą suaugusiems.
2016-03-15

Lietuvos bėgikų komandos nepateko į Europos pirmenybių finalą

Šveicarijoje vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate debiutavęs Lietuvos vyrų kvartetas nepateko į estafetės 4 po 100 m finalą. Žilvinas Adomavičius, Kostas Skrabulis, Ugnius Savickas ir Rytis Sakalauskas pusfinalyje sugaišo 40,15 sekundės ir užėmė septintą vietą. Bendroje įskaitoje lietuviai liko penkiolikti tarp šešiolikos startavusių komandų. Greičiausiai pusfinalyje bėgos Vokietijos (38,15 sek.) vyrai, aplenkę britus (38,26 sek.) bei šveicarus (38,54 sek.
2014-08-16

Lietuvos sprinteriai vėl pagerino šalies rekordą

Belgrade (Serbija) besibaigiančių 25-ųjų pasaulio studentų vasaros žaidynių (universiados) vaikinų bėgimo estafetės 4x100 m varžybų finale sekmadienį Lietuvos komanda, kurią sudarė Egidijus Dilys, Rytis Sakalauskas, Žilvinas Adomavičius ir Aivaras Pranckevičius, užėmė penktąją vietą ir pagerino Lietuvos rekordą. Lietuvių rezultatas - 39,81 sek. Ankstesnį šalies rekordą - 39,93 sek. - Lietuvos sprinteriai buvo pasiekę šeštadienį per pusfinalio varžybas. Nugalėjo Rusijos komanda - 39,21 sek.
2009-07-12

Lietuvos sprinteriai universiadoje pagerino šalies rekordą

Belgrade (Serbija) vykstančių 25-ųjų pasaulio studentų vasaros žaidynių (universiados) vaikinų bėgimo estafetės 4x100 m varžybų antrajame pusfinalyje šeštadienį Lietuvos komanda, kurią sudarė Egidijus Dilys, Rytis Sakalauskas, Žilvinas Adomavičius ir Aivaras Pranckevičius, finišavo antra ir pateko į finalą. Lietuvių rezultatas - 39,93 sek. - naujas šalies rekordas. Ankstesnį Lietuvos rekordą - 40,19 sek.
2009-07-11

Lietuvos lengvaatlečiai iškovojo kelialapį į pirmąją lygą

Slovakijoje vykusiame Europos lengvosios atletikos antrosios lygos komandų čempionate Lietuvos rinktinė užėmė pirmąją vietą ir iškovojo kelialapį į pirmąją lygą. Mūsų šalies komanda surinko 216 taškų ir antrąją vietą užėmusius Airijos lengvaatlečius pranoko 15,5 taško. Trečiąją vietą užėmė Latvija (181 tšk.), ketvirtąją - Austrija (180,5 tšk.), penktąją - Slovakija (180 tšk.), šeštąją - Kroatija (174 tšk.), septintąją - Bulgarija (163 tšk.), aštuntąją - Kipras (140 tšk.
2009-06-21

Lietuvos lengvaatlečiai lyderiauja Europos komandų čempionate

Slovakijoje vykstančiame Europos lengvosios atletikos antrosios lygos komandų čempionate Lietuvos rinktinė po pirmosios varžybų dienos - šeštadienio - užima pirmąją vietą. Mūsiškių sąskaitoje - 113 taškų. Lietuviai 8,5 taško lenkia Austrijos ir 13,5 taško Airijos komandas. Varžybose dalyvauja aštuonios ekipos. Dvi pirmąsias vietas užimsiančios komandos iškops į pirmąją lygą, o trys paskutinės ekipos iškris į trečiąją lygą.
2009-06-21

Sėkmingi lengvaatlečių startai Europoje

Įvairiose Senojo žemyno arenose savaitgalį sėkmingai startavo Lietuvos lengvaatlečiai, patekę tarp prizininkų. Didžiausias būrys Lietuvos atstovų startavo Šveicarijoje vykusiose aštuntosiose „Gran Premio Casino Lugano“ varžybose. Moterų sprinto finale Audra Dagelytė 100 m nubėgo per 11,71 sek. ir nusileido tik Uzbekistano sprinterei Guzel Chubijevai (11,50 sek.). Penkta finišavo Edita Lingytė (12,03 sek.). Trečią vietą šuolių į aukštį varžybose užėmė Karina Vnukova.
2009-06-15

E. Balčiūnaitės pergalė lengvaatlečių turnyre Estijoje

Trečiadienį Estijos sostinėje vykusiame uždarų patalpų lengvosios atletikos "BIG Kuldliiga" ("BIG Aukso lyga") žiemos sezono pirmajame etape kartu su estų, suomių, latvių ir rusų sportininkais varžėsi 14 Lietuvos lengvaatlečių. Moterų 800 m bėgimo nugalėtojas tapo Eglė Balčiūnaitė. Nugalėtojos rezultatas - 2 minutės 06,32 sekundės - asmeninis uždarų patalpų rekordas bei geriausias sezono rezultatas Lietuvoje. 60 m bėgime antra finišavo Audra Dagelytė (7,43 sek.
2008-01-24

Sostinėje vyko "Vilniaus baltų" klubo taurės lengvaatlečių varžybos

Ketvirtadienį sostinėje vykusiose sporto klubo "Vilniaus baltai" taurės lengvosios atletikos varžybose užfiksuotas ketvirtas per visą Lietuvos istoriją rezultatas vyrų 800 m bėgimo rungtyje. Vitalijus Kozlovas šią distanciją įveikė per 1 minutę 47,81 sekundės.Greičiau už jį 800 m nubėgo tik Mindaugas Norbutas (1:46,64; 2003), Pavelas Fedorenka (1:47,1; 1989) bei Egidijus Petrikas (1:47,2; 1978).Kitų rungčių nugalėtojais varžybose sostinėje tapo: 100 m   - Audra Dagelytė (11,59 sek.
2007-06-08

Baigėsi Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos

Pirmadienį Kaune baigėsi dvi dienas trukusios Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose buvo kovojama ir dėl LLAF sporto klubų taurės bei vyko šalies daugiakovių pirmenybės.Lietuvos daugiakovės čempione tarp moterų tapo Agnė Jakubauskaitė (4595 tšk.), aplenkusi Sigitą Lasavičiūtę (4398 tšk.) bei Tomą Alšauskaitę (4277 tšk.).Dešimtkovėje pirmas buvo Tadas Volkavičius (7335 tšk.), antras - Erlandas Kasperavičius (6301 tšk.), trečias - Egidijus Zaniauskas (6217 tšk.