Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ilgam įsiminsiantį pasirodymą surengė Tyrese’as Haliburtonas. Įžaidėjo vedami Indianos „Pacers“ (16/14) išvykoje 120:104 (37:31, 26:21, 22:25, 35:27) nugalėjo Čikagos „Bulls“ (14/19) klubą. Svečiai trečiajame kėlinyje dominavo 83:61, bet tuomet tiesiog sustojo puolime ir lemiamo ketvirčio pradžioje atsidūrė atsiliekančiųjų vaidmenyje (90:93).

Rezultatą netrukus lygino Buddy Hieldo tritaškis, o du tolimi T.Haliburtono metimai pakėlė „Pacers“ į pergalingą spurtą. Įžaidėjas iš viso per 37 minutes surinko 21 tašką (1/4 dvitaškių, 6/13 tritaškių, 1/2 baudų metimų), 3 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, net 20 rezultatyvių perdavimų, bloką, 2 pražangas bei nė karto nesuklydo.

„Nesurinksi 20 rezultatyvių perdavimų vyrukams nepataikant daugybės metimų. Pastaruoju metu prastai branginau kamuolį, tad smagu vėl grįžti prie nulio klaidų“, – po rungtynių savimi ir komanda didžiavosi įžaidėjas. Anksčiau tokią skaičių kombinaciją yra pavykę pasiekti vos keturiems atakų organizatoriams – Kevinui Porteriui, Johnui Lucasui, Rickey Greenui ir Chrisui Paului. Pastarasis buvo vienintelis tai įgyvendinęs žaidėjas nuo 1984-ųjų. „Bulls“ per 48 minutes suklydo vos 7 kartus, tačiau visi kartu atliko mažiau rezultatyvių perdavimų nei T.Haliburtonas (19) bei gerokai prasčiau atakavo iš toli (7/27, 26 procentai prieš 19/42, 45 procentus).

Čikagos ekipoje ryškiausiu tapo Patrickas Williamsas – 38 minutės, 22 taškai (7/9 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 2/2 baudų metimų), 5 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 3 pražangos. Vis dėlto jo žaista atkarpa pralaimėta net 23 taškų skirtumu. Šiuo atžvilgiu išsiskyrė Dalenas Terry, pralaimėtame mače per 18 minučių „+/-“ grafoje sukaupęs net 29.

Abi komandos metus užbaigs namų rungtynėmis. Į Indianą atvyks Niujorko „Knicks“, į Čikagą – Filadelfijos

„76ers“. „Pacers“: Mylesas Turneris 24 (6 atk. kam., 3 blokai), Tyrese’as Haliburtonas 21 (20 rez. perd., 6/13 tritaškių), Buddy Hieldas 19 (6 atk. kam., 5/10 tritaškių), Bennedictas Mathurinas (5 atk. kam.) ir Jalenas Smithas (7 atk. kam., 5/5 dvitaškių) po 15, Aaronas Nesmithas 12 (5 atk. kam., 4/6 tritaškių).

„Bulls“: Patrickas Williamsas 22 (5 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 21 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 0/3 tritaškių), Coby White’as 16 (5 atk. kam., 2/6 tritaškių), Alexas Caruso (7 atk. kam., 3/7 tritaškių) ir Ayo Dosunmu (5 atk. kam.) po 15, Andre Drummondas 7 (16 atk. kam.).