35
Madrido „Real“ – Madrido „Atletico“ 3:0 (nuotr. SCANPIX)

Antradienį pirmajame UEFA Čempionų lygos pusfinalyje Madrido „Real“ nuskausmino to paties miesto „Atletico“ – 3:0 (1:0). „Hetriku“ prie pergalės prisidėjo ryškiausia „Real“ žvaigždė – portugalas Cristiano Ronaldo.

35

Šeimininkai aikštėje dominavo nuo pat rungtynių pradžios. „Real“ į priekį bemat galėjo išvesti Karimas Benzema, bet prancūzas į vartus nepataikė.

„Santiago Bernabeu“ stadione susirinkusiems futbolo aistruoliams pirmojo įvarčio laukimas neprailgo. 10-ąją minutę kamuolį galva į vartus po Casemiro perdavimo nukreipė C. Ronaldo (1:0).

Netrukus portugalo pavyzdžiu galėjo pasekti Raphaelis Varane’as, bet puikiai sužaidė vartininkas Janas Oblakas.

„Atletico“ geriausią rungtynių šansą turėjo pirmojo kėlinio viduryje, kai vienas prieš vartus pabėgo Kevinas Gameiro. Tiesa, prancūzas smūgiuoti nespėjo, nes „Real“ vartų sargas Keyloras Navas buvo greitesnis.

Kėlinį baigė pavojingas šeimininko Lukos Modričiaus smūgis. Kamuolys prašvilpė greta virpsto. Vėliau į vartus nepataikė ir K. Benzema.

„Real“ antrąjį įvartį pelnė 73-ąją minutę. Marcelo atliko perdavimą baudos aikštelės link, ten kamuolį C. Ronaldo pamušė K. Benzema. Portugalas fantasiškai susitvarkė ir su kamuoliu, ir su varžovais ir pelnė nuostabų įvartį – 2:0.

Šeimininkai toliau šėlo, o atakos ritosi „Atletico“ vartų link. 86-ąją minutę kontrišpuolis baigėsi dar vienu įvarčiu. Dešiniuoju kraštu nubėgo Lucas Vazquezas. Futbolininkas atliko perdavimą, Casemiro praleido kamuolį, o C. Ronaldo dar kartą buvo tikslus – 3:0.

„Real“ laimėjo 3:0. Šeimininkai atliko 16 smūgių vartų link, svečiai – keturis. „Real“ į vartų plotą pataikė aštuonis kartus, „Atletico“ – vieną. Šeimininkai kėlė devynis kampinius, svečiai – tris.

Atsakomosios rungtynės vyks po savaitės „Atletico“ tvirtovėje – Vicente Calderono stadione.

Madrido „Real“ – Madrido „Atletico“ 3:0 (1:0)

10 min. Cristiano Ronaldo (1:0)

73 min. Cristiano Ronaldo (2:0)

86 min. Cristiano Ronaldo (3:0)

Įspėti: 26 min. Koke („Atletico“), 48 min. Isco („Real“), 53 min. Saulis Niguezas, 83 min. Stefanas Savičius (abu – „Atletico“).

„Real“: Keyloras Navas, Dani Carvajalas (46 min. Nacho), Sergio Ramosas, Raphaelis Varane’as, Cristiano Ronaldo, Toni Kroosas, Karimas Benzema (77 min. Lucas Vazquezas), Marcelo, Casemiro, Luka Modričius, Isco (68 min. Marco Asensio).

„Atletico“: Janas Oblakas, Diego Godinas, Filipe Luis, Koke, Antoine’as Griezmannas, Saulis Niguezas (58 min. Nicolas Gaitanas), Yannickas Carrasco (68 min. Angelis Correa), Gabi, Stefanas Savičius, Lucas Hernandezas, Kevinas Gameiro (57 min. Fernando Torresas).