ALBA namuose neturėjo šansų prieš Valensijos klubą

Triuškinančią pergalę Eurolygos 25-ajame ture iškovojo Valensijos „Valencia Basket“ (13-12) krepšininkai. Ispanijos ekipa svečiuose 81:66 (20:15, 22:15, 23:15, 16:21) susitvarkė su Berlyno ALBA (5-20) klubu ir iškovojo trečią pergalę per pastaruosius keturis mačus turnyre.

Svečiai į priekį šovė dar susitikimo pradžioje, kai surengė spurtą 14-3 ir įgijo dviženklę persvarą.

Nors antrajame ketvirtyje aikštės šeimininkai situaciją kiek stabilizavo, bet sulūžo po didžiosios pertraukos. Trečiajame kėlinyje atkarpa 9-0 ispanams leido susikrauti 20 taškų pranašumą (57:37).

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas dar labiau padidėjo ir tapo rekordinis (73:47). Akivaizdu, kad šį vakarą Valensijos klubas buvo gerokai pranašesnis, nors skirtumas susitikimo pabaigoje ir sumažėjo – 81:66.

Nugalėtojai realizavo 45 proc. tritaškių (13/29) bei dominavo kovoje po krepšiais dėl atšokusių kamuolių (41:28). Ispanai laimėjo nepaisant didelio klaidų skaičiaus – 19.

„Valencia Basket“: Semi Ojeleye 18 (1/2 dvit., 4/5 trit., 4/6 baud., 7 atk. kam.), Chrisas Jonesas 14 (3/4 trit., 8 rez. perd.), Xabi Lopezas-Arostegui 11, Jaredas Harperis 9, Damienas Inglisas 8.

ALBA: Mattas Thomasas 15 (3/3 dvit., 3/6 trit.), Khalifa Koumadje 13, Matteo Spagnolo 10 (5 rez. perd.), Justinas Beanas 8, Gabriele Procida 6, Timas Schneideris 4.