Penktadienio vakarą Lione įvyko Vilerbano ASVEL (6/21) ir Milano „AX Armani“ (11/16) komandų dvikova, kurioje 81:77 (22:13; 17:22; 23:21; 19:21) triumfavo šeimininkai.

ASVEL nuo pat dvikovos pradžios kontroliavo situaciją ir pirmojo kėlinio pabaigoje atitrūkusi pirmavo 22:13. 17-ąją minutę šeimininkų pranašumas pirmą kartą perkopė dviženklę ribą (35:24), tačiau galingai ketvirtį pabaigusi „EA7 Emporio Armani“ sugebėjo priartėti iki 35:39.

Po didžiosios pertraukos Prancūzijos klubo vis laikėsi 5–8 taškų atstumu, bet svečiai po atkarpos 7:0 beveik panaikino deficitą – 53:54. Vis dėlto geriau ketvirtį užbaigė ASVEL – 62:56.

Lemiamą atkarpą taškais pradėjo Maodo Lo (59:62), bet ASVEL laimėjo atkarpą 14:0 ir susikrovė 17 taškų pranašumą – 76:59. Likus 2 minutėms ir 40 sekundžių Vilerbano ekipa kontroliavo situaciją (80:66), tačiau „EA7 Emporio Armani“ ėmė gelbėtis ir likus 32 sekundėms priartėjo iki vieno tikslaus metimo – 77:80. Pražanga sustabdytas Mbaye Ndiaye įmetė baudą ir įtvirtino savo komandos pergalę.

Prancūzijos ekipą į pergalę vedė buvęs žalgirietis Joffrey Lauvergne'as, kuris surinko 17 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir padavė 1 rezultatyvų perdavimą.

Tuo tarpu Milano ekipos gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Devonas Hallas, kurio sąskaitoje – 19 taškų, 4 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

ASVEL: Joffrey Lauvergne‘as 17, Nando De Colo 13 (3/8 tritaškiai), Mike‘as Scottas 12 (5 atk. kam.), Mbaye Ndiaye (6 atk. kam.) ir Noamas Yaacovas po 9.

„AX Armani“: Devonas Hallas 19 (5/9 tritaškiai), Maodo Lo 15 (3/7 tritaškiai), Kyle‘as Hinesas 11, Rodney McGruderis ir Shavonas Shieldsas (9 atk. kam.) po 9.