Ketvirtadienio vakarą Vitorijoje Tado Sedekerskio atstovaujama „Baskonia“ (14/12) susikovė su Vilerbano ASVEL (5/21) krepšininkais ir galiausiai įsirašė užtikrintą pergalę rezultatu 94:80 (23:20; 29;19; 23;19).

Tiesa, šiose rungtynėse T. Sedekersis ant parketo nepasirodė dėl to, nes gydosi raumens traumą.

Trigubą dublį surinkęs C.Milleris McIntyre'as per 36 minutes surinko 11 taškų, atkovojo 11 kamuolių, atliko 20 rezultatyvių perdavimų ir surinko 42 naudingumo balus.

20 rezultatyvių perdavimų – visų laikų Eurolygos rekordas, anksčiau priklausęs Facundo Campazzo is Stefanui Jovičiui (po 19).

Tai taip pat buvo vos ketvirtasis trigubas dublis Eurolygos istorijoje. Paskutinį kartą tokį pasiekimą 2019 metais užfiksavo Nickas Calathesas, o prieš tai dukart – Nikola Vujčičius (2005, 2006 m.).

„Baskonia“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Markusas Howardas, kuris surinko 18 taškų ir 2 atkovotus kamuolius.

Tuo tarpu Vilerbano ekipos gretose rezultatyviausias buvo Joffrey Lauvergne'as, kurio sąskaitoje – 16 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

Skirtumas tarp ekipų ryškėti ėmė antrajame kėlinyje, kai aikštės šeimininkai pelnė penkis taškus be atsako (31:22), o netrukus atstumas tapo ir dviženklis (35:24).

Antroje susitikimo dalyje svečiai dar mėgino kautis, bet ispanai nusileisti neketino ir atrėžė varžovų bandymus prisivyti bei dar sugebėjo padidinti skirtumą (64:50).

Galiausiai per likusį kėlinį prancūzai intrigos neatkūrė ir turėjo pripažinti baskų pranašumą – 94:80.

„Baskonia“: Markusas Howardas 18 (3/6 dvit., 3/9 trit., 3/3 baud.), Matthew Costello (7 atk. kam.) ir Chima Moneke po 14, Vanja Marinkovičius 12, Codi Milleris-McIntyre'as 11 (6/6 baud., 11 atk. kam., 20 rez. perd., 42 n. b.), Danielis Diezas ir Maikas Kotsaras po 8.

ASVEL: Joffrey Lauvergne'as 16 (7/10 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud., 10 atk. kam.), Edwinas Jacksonas 14, Noamas Yaacovas 11, Mike'as Scottas 9, Mbaye Ndiaye 8 (9 atk. kam.), Davidas Lighty 7, Parisas Lee 6.