Neįtikėtinus rezultatus rodžiusio Luka Modričiaus Dalaso „Mavericks“ (22-17) komados septynių pergalių serija nutrūko. Namuose juos be vargo nugalėjo Bostono „Celtics“ (27-12) rezultatu 95:124 (20:29, 26:35, 19:25, 30:35).

Per pastarąsias penkerias rungtynes vidutiniškai sumesdamas po 44,5 taško, šįkart L. Dončičius pasirodė kukliau. Per 31 minutę slovėnas pelnė 23 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Iš šešių mestų tritaškių jis nepataikė nei vieno, o apskritai „Mavericks“ komanda pataikė tik 7 iš 32 tolimų metimų. Tokia arenos šeimininkų padėtis buvo labai palanki Bostono krepšininkams.

Puikų pasirodymą demonstravo Jaysonas Tatumas. Per 35 minutes jis pelnė trigubą dublį – 29 taškus, 14 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

„Celtics“ nei karto neatsiliko nuo priešininkų nuo mačo pradžios, o po kėlinių Dalaso krepšininkai buvo labiausiai priartėję per 13 taškų.

Bostono „Celtics“ šiuo metu yra Rytų konferencijos lyderė, o Dalaso komanda Vakarų konferencijoje rikiuojasi ketvirtoje vietoje.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 29 (14 atk. kam., 10 rez. perd.), Jaylenas Brownas 19 (7 atk. kam., 3 rez. perd.), Marcusas Smartas 15 (5 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 15 (4 rez. perd.), Grantas Williamsas 12 (4 atk. kam.), Derrickas White’as 10.

„Mavericks“: Luka Dončičius 23 (9 atk. kam., 3 rez. perd.), Spenceris Dinwiddie’as 18 (5 rez. perd.), Jadenas Hardy 15, Christianas Woodas 12 (12 atk. kam.), Dwightas Powellas 10 (8 atk. kam.).