UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaistos dar dvejos aštuntfinalio rungtynės, po kurių bilietus į turnyro ketvirtfinalį iškovojo Madrido „Real“ ir titulą ginantis „Man City“ klubas.

Madrido „Real“ ir „Leipzig“ susitikimas šįvakar baigėsi lygiosiomis 1:1, bet ispanai pirmąjį mačą buvo laimėję 1:0.

Svečiams žūtbūt reikėjo įmušti ir būtent jie pirmajame šio vakaro mačo kėlinyje atrodė kur kas geriau. Kelis kartus Loisas Openda itin pavojingai smūgiavo, bet jam vis pritrūkdavo tikslumo.

„Leipzig“ sukūrė dar kelias pavojingas atakas, bet įmušti nepavyko. O šeimininkai neatsakė niekuo, bet švieslentėje degantis rezultatas juos tenkino.

Po pertraukos „Real“ kiek pabudo ir netrukus tai davė vaisių, nes 65-ąją minutę po puikaus Jude'o Bellinghamo perdavimo vienas prieš vartininką iššokęs Vinicius Jr. išvedė šeimininkus į priekį.

Visgi vokiečiai nesirengė pasiduoti ir netrukus taip pat atsakė įvarčiu, kai po kelių minučių Willy Orbanas smūgiu galva rezultatą išlygino.

„Leipzig“ nesirengė sustoti ir čia pat surengė dar kelias atakas, o „Real“ gynybai darbo netrūko. „Leipzig“ žaidė gerai ir net užgulė Madrido ekipos vartus.

Netrūko pavojingų atakų bei pusprogių. Vis dėlto svečiams įmušti taip reikalingo dar vieno įvarčio nepavyko, „Real“ išsaugojo lygiąsias ir iškovojo bilietą į ketvirtfinalį.

Kitose vakaro rungtynėse Čempionų lygos nugalėtojai „Man City“ antrą kartą be didesnio vargo 3:1 dar kartą įveikė „Copenhagen“ ekipą. Pirmajame mače Mančesterio ekipa varžovus buvo nugalėjusi tokiu pat rezultatu.

Šeimininkai šįvakar gana greitai išsiveržė į priekį, kai jau 5-ąją minutę po Juliano Alvarezo perdavimo Manuelis Akanji įmušė įvartį. Po keturių minučių tas pats J. Alvarezas pasinaudojo grubia varžovų klaida ir rezultatas jau tapo 2:0.

Visgi čempionų gynyba šiemet šlubuoja ir tuo pasinaudojo Mohamedas Elyounoussi, kuris 29-ąją minutę po tikslaus komandos draugos perdavimo rezultatą sušvelnino 1:2.

Nepaisant to, „Man City“ kontroliavo rungtynių eigą ir jautėsi gana patogiai. O netrukus savo persvarą įrodė dar vienu įvarčiu, kai paskutinę kėlinio minutę Erlingas Haalandas uždarė komandos draugo perdavimą ir šeimininkai vėl išsiveržė į priekį 3:1.

Po pertraukos šeimininkai užtikrintai laikė žaidimo gijas savo rankose. Nors šansų įmušti turėjo tiek jie, tiek ir svečiai, visgi įvarčių daugiau pelnyta nebuvo.

Galiausiai „Man City“ iškovojo pergalę ir kelialapį į turnyro ketvirtfinalį.