5
„AC Milan“ – „Inter“  (nuotr. SCANPIX)

Milano „Inter“ klubas UEFA Čempionų lygos pusfinalio etapo pirmose rungtynėse 2:0 nugalėjo „AC Milan“ futbolininkus. Įdomūs faktai po rungtynių:

5

Atsakomosios pusfinalio etapo rungtynės tarp „AC Milan“ ir „Inter“ komandų bus žaidžiamos gegužės 16-ąją dieną. Federico Dimarco 7-ąją minutę baudos smūgio metu atliko aukštą perdavimą vartų link, tačiau varžovai gynėsi užtikrintai. Edinas Džeko 8-ąją minutę standartinės situacijos metu galingu smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Inter" į priekį 1:0. Henrikhas Mkhitaryanas 11-ąją minutę puikiu smūgiu dešine koja nuginklavo vartininką ir padvigubino „Inter" pranašumą 2:0.

Hakano Calhanoglu 16-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs. E.Džeko 23-ąją minutę reidą į baudos aikštelę sėkmingai sustabdė varžovas ir rengta ataka nutrūko. Davide'as Calabria 30-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau pasižymėti nepavyko. Lautaro Martinezas 32-ąją minutę po grubios varžovo klaidos krito baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį.

Visgi teisėjas peržiūrėjęs epizodą, pasinaudojęs VAR technologijos pagalba, šį savo sprendimą atšaukė. Denzelis Dumfriesas 35-ąją minutę atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų. Olivieris Giroud 43-ąją minutę atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas. Brahimas Diazas 49-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Alexis Saelemaekersas 58-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko Andre Onana rankose. Sandro Tonali 63-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolys sudrebino virpstą. Theo Hernandezas 73-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose.

Junioras Messias 81-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys nuo „rikošeto" problemų vartininkui nesukėlė. T.Hernandezas 85-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.Visą straipsnį galite rasti