0

Šeštadienį buvo pradėtos 5-to Anglijos FA taurės etapo kovos. Pirmosios rungtynės buvo žaidžiamos Londone, kur susitiko vietos „Chelsea“ ir svečiai „Birmingham City“ futbolininkai. Rungtynės tarp šių klubų baigėsi lygiosiomis 1-1.

Rungtynės prasidėjo gan vangiai ir kėlinio pradžioje progų pasižymėti beveik nebuvo. Visgi tai vyko tik iki 21-os minutės, kada netikėtai „Birmingham“ žaidėjai išsiveržė į priekį.

Po pakelto kampinio „Chelsea“ baudos aikštelėje kilo sumaištis ir kamuolys kažkaip atsidūrė vartininko aikštelės krašte buvusiam gynėjui Davidui Murphy, kuris lengvai iš arti pasiuntė jį į vartus.

Visgi jau po kelių minučių „Chelsea“ galėjo rezultatą išlyginti, kai baudos aikštelėje buvo pargriautas Ramiresas, tačiau teisėjo paskirto vienuolikos metrų baudinio Juanas Mata nesugebėjo realizuoti.

Iki kėlinio pabaigos „Birmingham“ puikiai gynėsi ir neleido „Chelsea“ futbolininkams, kuriems tikrai trūko išradingumo, kurti pavojingų atakų.

Londoniečių gretose tik Danielis Sturridge'as ir Johnas Obi Mikelis pabandė iš toli pataikyti į vartus, tačiau jiems abiems pritrūko tikslumo. Taip pat baudos smūgiu bandė pasižymėti ir Davidas Luizas, visgi jo smūgį atrėmė vartininkas Colinas Doyle'as.

Antrajame kėlinyje „Chelsea“ treneris Andre Villas-Boasas iškarto išleido Didierą Drogbą, kuris pakeitė savo paties šešėlyje vėl buvusį Fernando Torresą.

Drogba pasirodymas aikštėje iškarto suaktyvino „Chelsea“ puolimą. 62-tą minutę Londono miesto klubas sugebėjo išlyginti rezultatą. Branislavas Ivanovičius atliko puikų perdavimą iš krašto ir Danielis Sturridge'as stipriu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Po įmušto įvarčio „Chelsea“ ėmė spausti savo varžovus, tačiau „Birmingham“ gynėjai sugebėjo gintis patikimai ir neleido persverti rezultato.

Varžybų laikui einant į pabaigą, „Birmingham“ galėjo įmušti ir dar vieną įvartį, tačiau jaunasis Jake'as Jervisas smūgiavo tiesiai į vartininką.

Iki mačo pabaigos abu klubai dar bandė išnaudoti turimas progas, tačiau to padaryti jiems nepavyko ir rungtynės baigėsi lygiosiomis, o tai reiškia, kad šie klubai susitiks dar kartą, tačiau šį kartą „Birmingham“ tvirtovėje.

„Chelsea“ 1 - 1 „Birmingham“

21' [0 – 1] David Murphy, 62' [1 – 1] Daniel Sturridge.