Antradienį UEFA Čempionų lygoje grupių etapas baigėsi A, B, C ir D grupių komandoms. Didžiausia intriga paskutinį turą vyko D grupėje, kurioje į atkrintamąsias prasibrovė Frankfurto „Eintracht“ ir „Tottenham“ komandos

Paskutinėse grupių etapo rungtynėse „Marseille“ buvo arti patekimo į kitą etapą, tačiau 1:2 pralaimėjo „Tottenham“, o kitame D grupės susitikime „Eintracht“ 2:1 palaužė „Sporting“.

Vienu metu prasidėjusiose rungtynėse „Marseille“ pirmavo prieš „Tottenham“, o „Sporting“ – prieš „Eintracht“ ir jeigu rungtynės būtų pasibaigusios pergales švenčiant šioms komandoms, į kitą etapą būtų prasibrovusi „Sporting“ ir „Marseille“ komandos, tačiau galiausiai jos atitinkamai užėmė ketvirtą ir trečią vietas grupėje.

„Tottenham“ iki pat paskutinių minučių žaidė lygiosiomis su „Marseille“ ir tokiu atveju būtų likę antri D grupėje, tačiau 90+5 minutę pergalę svečiams išplėšė Pierre'as-Emile Hojbjergas.

A grupėje lyderių dvikovoje „Liverpool“ 2:0 palaužė „Napoli“, tačiau išliko antroje grupės vietoje, nes pakilimas aukščiau buvo įmanomas tik nugalėjus varžovus 4 ar daugiau įvarčių skirtumu.

Pirmasis mačo įvartis krito 85-ą minutę, kai pelnė Mohamedas Salah, o skirtumą padvigubino Darwinas Nunezas, pasižymėjęs 98-ą rungtynių minutę.

A grupės kovoje dėl patekimo į Europos lygą „Ajax“ 3:1 įveikė „Rangers“.

„Ajax“ komandai po įvartį pelnė Stevenas Berghuisas (4‘), Mohammmedas Kudus (29‘) ir Francisco Conceicao (89‘).

Vienintelį įvartį „Rangers“ komandai įmušė 11 metrų baudinį realizavęs Jamesas Tavernieras (87‘).

„Ajax“ trečią vietą A grupėje būtų užėmusi net ir pralaimėjimo atveju, tačiau tai galėjo įvykti ne didesniu nei keturių įvarčių skirtumu.

C grupėje situacija jau anksčiau buvo aiški, o nieko nelėmusiose rungtynėse „Barcelona“ 4:2 nugalėjo „Plzen“.

Du įvarčius „Barcelona“ ekipai įmušėFerranas Torresas (44‘ ir 54‘), po kartą pasižymėjo Macosas Alonso (6‘) ir Pablo Torre (75‘).

Šeimininkams pirmąjį įvartė pelnė 11 metrų baudinį realizavęs Tomašas Chory (51‘), o T. Cory (63') įmušė antrajį ekipos įvartį.

Kitose C grupės rungtynėse „Bayern“ 2:0 įveikė Milano „Inter“.