„AS Roma“ UEFA Europos Konferencijų lygos finalinio atrankos etapo pirmose rungtynėse svečiuose 2:1 įveikė „Trabzonspor“ futbolininkus.

Lorenzo Pellegrini 55-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „AS Roma“ šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Andreasas Cornelius 64-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Eldoras Shomurodovas 81-ąją minutę standartinės situacijos metu pasiuntė kamuolį į vartus ir išplėšė „AS Roma“ ekipai pergalę 2:1.

Tuo tarpu Londono „Tottenham“ komanda pirmajame susitikime minimaliu rezultatu 0:1 turėjo pripažinti „Ferreira“ futbolininkų pranašumą.

Harry Winksas 13-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Lucas Silva pirmojo kėlinio pabaigoje puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Ferreira“ komandą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Vitorino Antunesas 86-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir rezultatas išliko nepakitęs.

Sėkmingą pirmą žingsnį žengė Talino „Flora“, kurie namuose 4:2 palaužė Dublino „Shamrock Rovers“ futbolininkus iš Airijos.

Tačiau pergalės nepavyko iškovoti „Riga“ ekipai, kuri namuose 1:1sužaidė su „Lincoln Red Imps“.