Eurolygoje pergalę išvykoje pasiekė pirmenybių lyderį Madrido „Real“ (25/6). Sausakimšoje Belgrado „Štark“ arenoje nuo pat rungtynių pradžios atitrūkę Chuso Mateo auklėtiniai įveikė „Partizan“ (14/17) ekipą 88:76 (13:13, 20:18, 33:23, 22:22).

„Partizan“ šiuo metu vis dar grumiasi dėl vietos įkrintamosiose. Tiesa, toks rezultatas kažkiek džiuginti gali ir Kauno „Žalgirį“ (13/18), kuris išlaiko teorinius šansus žengti į įkrintamąsias.

Tai jau trečia karališkojo klubo pergalė iš paskutinių keturių Eurolygoje.

Svečiai tolti ėmė po didžiosios pertraukos. Trečiojo kėlinio pabaigoje ispanai surengė atkarpą 14-0, kuri pirmą kartą susitikime jiems leido susikrauti dviženklį pranašumą (66:54).

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas pasiekė ir 17 taškų ribą (73:56). Vėliau serbams dviženklio deficito panaikinti nepavyko ir teko patirti nesėkmę – 88:76.

„Partizan“: Frankas Kaminsky 19 (3/7 tritaškiai), Kevinas Punteris (1/8 tritaškiai, 7 atk. kam.) ir Jamesas Nunnally (5 atk. kam.) po 16, Aleksa Avramovičius 10, Bruno Caboclo 9 (6 atk. kam.).

„Real“: Mario Hezonja 25 (5/6 tritaškiai, 6 atk. kam., 33 naud. bal.), Gabrielis Deckas 13 (5 atk. kam.), Fabienas Causeur ir Guerschonas Yabusele (7 atk. kam.) po 10, Walteris Tavaresas 8.